Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tutaj mówia do mnie Bita to sie śmieje ze jak to słyszę to faktycznie czuje się bita i to totalnie. A jak w Moskwie chodziłam do szkoły to juz totalna masakra. Jak kaleczyli moje imię i nazwisko. Byłam Berta, Betata, Bita z nazwiskiem był kolejny kłopot bo nie umieli wymowić Kastner to kombinowali jak mogli. Dlatego wole zeby dziecko nie mialao takich kłopotów. Maksymilian jest raczej uniwersalnym imieniem i tez wpadliśmy na nie jakoś tak nagle bo meza brat i moj, obydwoje mają tak na bierzmowaniu bo im się podobało a mial być Daniel i zmieniliśmy na Maksymiliana. Maks jest fajny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć 🙂 Kura nioska może być pierwsza, bo Ady nie ma 😉 Kasiu, ja wcześnie uciekam, ale chodzę spać po północy, teraz rzadko zasypiam o 22 i wstaję rano.
Co do imienia to mi się najbardziej podoba z podanych przez Ciebie Emily 🙂 Ty możesz wybierać z zagranicznych imion. Mi z brzmienia się podoba Claire, ale nie wiem jak te imiona są traktowane za granicą. Tak jak u nas np. z Genowefy się dużo osób śmieje, bo złożyło się na to parę czynników, a obcokrajowcowi może się podobać w wymowie czy pisowni. Claire mi się podoba, ale Klara to już nie 😉 Jest taki wybór z zagranicznych imion dla Twojej córki, że na ironię nic mi do głowy nie przychodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczynki... obejrzyjcie ten film co reklamuje nasz brzuszek na górze link wyświetla co jakiś czas warto... od poczęcia do narodzin ja aż płakałam... naprawdę... mmm dzisiaj ładna pogoda... jak sie objadłam drożdżówką... aż nie mam miejsca już na nic...:P bleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak gorąco... nie chce mi się normalnie nic...;/
byłam dzisiaj zobaczyć i zamówić kołderkę i poduszeczkę dla mojej dzidzi do łóżeczka... jeszcze z 3 zmiany pościeli musze zamówić ale to chyba na necie już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata masz już coś dla maleństwa?? ja chyba powolutku zacznę kompletować... ciuszki dostałam od koleżanki na dziewuszkę wiec moja królewna nie ma wyjścia i musi pozostać księżniczką i nie robić już niespodzianki rodzicom:P kurcze widziałam już butelki rożki pościele pieluszki ... powolutku chyba zacznę kompletować co potem na raz nie będe musiała kupić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, ja nic nie kupuję, muszę jeszcze syna ubierać 😉 Kupię jeden może dwa kombinezony. Patrze, oglądam ale póki co nic się nie trafiło. Dzisiaj przyszły sandałki co kupiłam Maksowi ale ze sa za małe, to dostanie je mała sa takie uniwersalne i na chłopaka i na dziewczynkę. Kołyskę kupimy pewnie jakoś w listopadzie może grudniu, wanienkę tak samo, wózek nie wiem jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Grubaski 🙂 Ja już dawno na nogach ale jakoś tak byłam zajęta 🙂 Beatka widziałam ostatnio u siebie w Wilkilson-ie (chyba u Was też jest) wanienki dla dzieci za niecałe 5 funtów białe. A w Mothercare są promocje i ja za swoją dałam niecałe 8 funtów jest biało- żółta w zwierzaczki z dżungli 🙂 Ja czuję się dzisiaj super, dzień też ładny ale tęsknie za psiakiem 🤨 Mam za głupi charakter i za bardzo się przywiązuje do zwierząt 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajna 🙂 ale do grudnia to juz pewnie nie będzie a teraz nie chce kupować. Jak dostanę Health in Pregnancy Grant to pewnie cos zacznę kupować na razie mam sporo innych wydatków. Nadal akwarium stoi nie odpalone, Maksowi muszę ciuchów dokupić.
Maksiu poszedł spac , ja zrobiłam mięso na zrazy i nie długo zacznę smażyć a ja moj wróci z terenu to serial :d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jak mi się nie chce.. robiłam zapiekanki z bagietki... czekam na mojego;/ heh całe życie na niego czekam wiecznie;/ jak słomiana wdowa... jak dzidziunia się urodzi to chociaż bede miała do kogo pogadać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Generalnie mam ta upatrzoną : http://www.my-family-fun.com/products/Aquarium-Bath-Center-Tub.htm
Mieliśmy tą http://cgi.ebay.co.uk/Mamas-Papas-Baby-Bath-Stand-and-Changing-Unit-Lunetta-/170528504252?pt=UK_Baby_Baby_Bathing_Grooming_LE i nigdy więcej cos podobnego. Pomimo ze wysoka to plecy mnie bolały ze szok bo za daleko od dziecka. Nie wygodna, strasznie mała, koszmar ! Teraz chce mieć wanienkę w której maluch może leżeć sam bo takiego małego jest ciężko kąpać nawet we dwóch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
aaa właśnie dostałam łóżeczko:P teraz musze je papierem ściernym potraktować i boshem i pomalować na biało 🙂

Fajny pomysł, tez o tym myślałam 😉 Nie wiem czy tez tak nie zrobię jak łóżeczko dostanie mała. Maksiu z nim na razie dobrze się obchodzi więc nowego kupować nie trzeba będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Ale miałam do nadrobienia stron, aż 20 .. 🙂
Wanienka super ta z Fisher Price'a -a gdzie można taką dostać ??
Co do kupowania to myślę, że najwyższy czas bo lepiej rozłożyć jakoś te wydatki i z przyjemnością już szykować się do przyjścia mialeństwa- oczywiście jsto to kwestia indywidualna i zależna od budżetu ale ja już trochę rzeczy mam najważńiejszych tj. łóżeczko, komodę z przewijakiem, wózek, materac, kołdrę i poduszkę oraz pościel, poza tym parę ciuszków bo jak się oprzeć kupowaniem takimch małych rzeczy? 🙂 Mam jednak świadomość, że reszta jeszcze pede mną ale najdroższe rzeczy już kupiłam więc zostają ciuszki i kosmetyki, poza tym parę rzeczy będę miała po siostzrenicy Nikoli więc w zasadzie po woli wyprawka się zbiera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...