Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja wróciłam z grilla, nadrobiłam strony, a tu nie ma nikogo 😉 Zmęczyłam się strasznie słońcem i najchętniej bym zasnęła w wannie 😁
A co do liczenia ruchów, to lekarz najczęściej każe to robić przy ciąży zagrożonej. I co strona w internecie, co gazeta to o innych tygodniach piszą. Raz, że od 24, raz że od 28... Najczęściej 10 minut po posiłku się to chyba obserwuje. Ja nie wiem czy będę miała na to czas i czy to w ogóle potrzebne?? 😉
Ale jestem zła, co chwilę ktoś obcy się mnie o coś czepia... A to że pies chodzi bez smyczy ( a tak mnie szarpie, że boję się o brzuch i że się przewrócę), a to w sklepie że coś tam... I to podniesionym tonem! Ludzie widzą mój brzuch i normalnie jakieś najgorsze ataki na mnie ... 😞 🤨 Przykro mi, że tak jest... Przecież to powinna być inna reakcja, ludzie powinni być mili i pomocni. Nie wymagam nie wiadomo czego, chociaż przyjemnej atmosfery. Dobrze, że nie jeżdżę tramwajami, bo jeszcze bym usiadła, to by mnie zjedli, jakim prawem siedzę 🤪
A taka reakcja od razu we mnie wyzwala agresję i się kłócę z ludźmi i naprawdę boję się, że pewnego dnia przejdę do rękoczynów. Jeszcze w areszcie wyląduję za pobicie 😜 Ciężarna w areszcie... chyba bym się załamała... Dlaczego takich fajnych ludzi jak Wy Dziewczyny spotyka się w sieci, a nie na co dzień 😞 Znieczulica 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak byłam w Polsce to tez zauważyłam nieco inne traktowanie. Jak gdzieś jechaliśmy transportem miejskim to jak nie powiedziałam na cały tramwaj ze same chamy tu siedzą to żaden tyłka nie ruszył. Na lotnisku to juz się nie cackałam, jak kolejka ruszyła w kierunku odprawy to juz byłam najgłośniejsza ze ciężarną taranują to raraz byłam pierwsza 🤪 Trzeba o swoje się upomnieć. Fakt, te młode to patrzą na brzuch jakbyś z wpadką chodziła , potrzaskane są. Albo teksty typu, jaka obrzydliwa i gruba 😠 Tutaj kobiety mają takie brzuchy jak my na co dzień więc nawet nie wiesz która w ciązy a która nie więc i nie ma for żadnych 😞 Musimy jakos to przetrwać albo tak jak mowisz, z kijami na nich 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, dziewczyny rzeczywiście uciekły, a ja wróciłam z zakupów więc mi ulżyło, że wszystko udało mi się zrobić- teraz tylko czekać na mężulka aż z pracy wróci.
Powiem Ci, że ludzie w ogóle nie przejmują się stanem ciężarnej- wręcz przeciwnie- tak jakby ich nasz widok drażnił, czasem mam wrażenie, że coś z nami nie tak. Ludzie są różni ale w większości nie obchodzi ich stan kobiety ciężarnej niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A na marginesie- najlepsze jest to, że poszłam między innymi po coś słodkiego a finalnie kupiłam wszystko oprócz tego 😜 A chodziłam między półkami ze słodyczami, przy kasie zastanawiałam się czy coś wzięłam i za cholerę nie mogłam sobie przypomnieć czy się na coś w końcu zdecydowałam i w konsekwencji okazało sie, że nic nie wzięłam dla siebie oprócz ciastek maślanych dla męża haha- ależ jestem rozkojarzona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
A na marginesie- najlepsze jest to, że poszłam między innymi po coś słodkiego a finalnie kupiłam wszystko oprócz tego 😜 A chodziłam między półkami ze słodyczami, przy kasie zastanawiałam się czy coś wzięłam i za cholerę nie mogłam sobie przypomnieć czy się na coś w końcu zdecydowałam i w konsekwencji okazało sie, że nic nie wzięłam dla siebie oprócz ciastek maślanych dla męża haha- ależ jestem rozkojarzona 😁

Ciążowa amnezja. Pod koniec pierwszej ciąży miałam juz tak ciążki stan sklerotyczny ze sie śmiałam iz kiedyś pójdę do sklepu i nie wróce bo zapomnę gdzie mieszkam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór Pani Agnieszko 😉
Jak mała jest chora to bierz profilaktycznie kapsułki z czosnkiem żebyś sie nie zaraziła. Taka pogoda teraz zdradliwa to łatwo cos podłapać. Trzymajcie sie dziewczyny dzielnie. A Oliwcia dobrze ze sie umie bronić, tak trzymać !!!
Wiesz ogladam teraz ciążę z zaskoczenia i az mnie skręca z zazdrości. Kobieta dowiedziała się ze rodzi i po 8 minutach, na jednym parciu urodziła 3300kg córeczkę 🤪 A człowiek 12 godzin 3280 wypchać nie mógł z tym ze to była jej driga ciążą po 2 latach. Moze u nas tez tak pójdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe ile my dusić będziemy 😁 haha aja siedze z mężem oglądam tv ... denerwuje mnie bo chrupie chipsami tak głośno... ale siedzę cicho bo kupił mi 4 litry ice tea :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grzesznicy jedne 😜 Mi się zdarza raz na miesiąc coś gazowanego wypić ale mam takie wyrzuty sumienia ze wole się powstrzymać. Dostaliśmy zgrzewkę fanty w puszkach na powitanie od poczty to jakos tak mnie kusi jak do lodówki zajrzę ale jest taka słodka ze nie wypije więcej jak pół puszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niewiem na ogół pije wode niegazowana z lodem i limonka lub cytrynka cole czasem ale to jak juz musze... http://allegro.pl/item1181763547_rozowy_lezaczek_z_wibracjami_fisher_kurier.html chce sobie zamówic cos takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
ja niewiem na ogół pije wode niegazowana z lodem i limonka lub cytrynka cole czasem ale to jak juz musze... http://allegro.pl/item1181763547_rozowy_lezaczek_z_wibracjami_fisher_kurier.html chce sobie zamówic cos takiego

Ola a zmieścisz się w tym bujaczku 🙃 a tak na poważnie to bardzo fajny bujaczek. My będziemy kupować tą huśtawkę http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-Butterfly-Garden-Papasan-Cradle/dp/B001J4TNDQ dzieci uwielbiają się bujać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...