Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nina jestem ZA 😁 Bardzo mi się podoba 🙂
Oskar je klopsiki ...chwila bez marudzenia,ale mu smakuje 🙂
Miałam odpocząć,ale mąz zaraz będzie już,wiec znowu nie wyszło 😞...ale potem gazetka i mnie nie ma choć 30 min:P
Wiecie,ze ja jeszcze w piżamie jestem 🤪,nie chce mi się ubierać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
OOO to taka elegancka limuzynka Ci się podoba 😁 Mój sąsiad kiedyś takim jeździł 🙂 Albo podobnym modelem.
A ja jak wygram w totolotka to kupię sobie takie cacko 😁

[URL=http://img834.imageshack.us/i/bmwx6o.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img834/2821/bmwx6o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A w Polsce po ile takie pieski??

W Polsce szczeniaka z dobrymi papierami po testach można juz dostać za 2 tys. Wiesz to Niemiecka rasa pewnie dlatego.
Co do samochodów to jednak jestem sercem bliżej przy motocyklach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata ale kupno w Polsce wiąże się z kwarantanną chyba i jakimiś tak formalnościami nie?
W każdym razie jest chyba ciężej psa ściągnąć mi się wydaje?

Koniec spokoju 😞,zjadł 2 klopsiki i koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Beata ale kupno w Polsce wiąże się z kwarantanną chyba i jakimiś tak formalnościami nie?
W każdym razie jest chyba ciężej psa ściągnąć mi się wydaje?

Koniec spokoju 😞,zjadł 2 klopsiki i koniec

Tak jak pisałam , dlatego czekamy na okazje tutaj. Swojego czasu wieźliśmy naszego doga z Moskwy do Polski, niezła wyprawa była z 90 kilowym psem ale to był pociąg więc nie było tak źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂 Ja niestety wstałam późno i to bardzo. Musiałam odespać nerwy i stres. Nie będę znów Was zanudzać co się stało ale napiszę tylko, że oddałam Mariuszowi obrączkę i pierścionek i na dzień dzisiejszy dla mnie nie ma już mojego małżeństwa. Właśnie jem śniadanko- parówki z serem na ciepło i do tego ciepła bułeczka 😁 Pogada u mnie śliczna ale nigdzie nie wychodzę coś czuję, że prześpię dzień 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak na prawdę to złożyło się na to kilka rzeczy a nawet kilkanaście. Ostatnia impreza przeważyłam na wszystkim 😞 Tak jak mąż Ady mój Mariusz jest bardzo wulgarny po wypiciu. Powiedział kilka nie miłych rzeczy w tym to, że on w ogóle nie wie czy Alicja jest jego. To mnie złamało. Wyszłam o 3 w nocy i nie wróciłam, spałam u koleżanki. Niby przeprosił na drugi dzień ale dla mnie to za mało. Szala goryczy się przelała. Zrobi w całej mojej ciąży tyle złych i przykrych rzeczy, że nie mogę mu tak po prostu wybaczyć. Dopóki nie zacznie myśleć o mnie i o dziecku i nie zacznie mnie traktować jak swoją żonę z szacunkiem to nie będzie dobrze i obrączki nie założę. Na dzień dzisiejszy jest egoistą myślącym tylko o sobie i o tym co on potrzebuje a ja nadal jestem przedmiotem dodatkowym 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Cześć Mamuśki 🙂 Ja niestety wstałam późno i to bardzo. Musiałam odespać nerwy i stres. Nie będę znów Was zanudzać co się stało ale napiszę tylko, że oddałam Mariuszowi obrączkę i pierścionek i na dzień dzisiejszy dla mnie nie ma już mojego małżeństwa. Właśnie jem śniadanko- parówki z serem na ciepło i do tego ciepła bułeczka 😁 Pogada u mnie śliczna ale nigdzie nie wychodzę coś czuję, że prześpię dzień 🙂 🙂


Kasiu nigdy nie zanudzasz,my jesteśmy tutaj,zeby sie wspierać!!!!
Ja też Wam często marudzę jak mam wojnę.
Co się stało??? No chyba,ze wolisz pozostawić to dla siebie
tylko pamiętaj o Alicji,niedenerwuj się!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Tak na prawdę to złożyło się na to kilka rzeczy a nawet kilkanaście. Ostatnia impreza przeważyłam na wszystkim 😞 Tak jak mąż Ady mój Mariusz jest bardzo wulgarny po wypiciu. Powiedział kilka nie miłych rzeczy w tym to, że on w ogóle nie wie czy Alicja jest jego. To mnie złamało. Wyszłam o 3 w nocy i nie wróciłam, spałam u koleżanki. Niby przeprosił na drugi dzień ale dla mnie to za mało. Szala goryczy się przelała. Zrobi w całej mojej ciąży tyle złych i przykrych rzeczy, że nie mogę mu tak po prostu wybaczyć. Dopóki nie zacznie myśleć o mnie i o dziecku i nie zacznie mnie traktować jak swoją żonę z szacunkiem to nie będzie dobrze i obrączki nie założę. Na dzień dzisiejszy jest egoistą myślącym tylko o sobie i o tym co on potrzebuje a ja nadal jestem przedmiotem dodatkowym 🤨


Doskonale Cie rozumiem i przyznaję rację.Ty masz z jednej strony łatwiej niż ja ale to jest ciężka sytuacja 😞
Po co te chłopy piją jak nie mogą...ja się pytam????? 😠 potem wygadyją takie brednie...oczywiście dla nich to brednie bo dla nas raniące słowa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Kasiu nie pamietaj nie mozesz się denerwować bo mała będzie nie spokojna... Powiedz dokładnie co i jak my ci pomożemy pamietaj zawsze możesz na nas liczyć... a faceci mają czasem takie bezmózgie myślenie...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Tak na prawdę to złożyło się na to kilka rzeczy a nawet kilkanaście. Ostatnia impreza przeważyłam na wszystkim 😞 Tak jak mąż Ady mój Mariusz jest bardzo wulgarny po wypiciu. Powiedział kilka nie miłych rzeczy w tym to, że on w ogóle nie wie czy Alicja jest jego. To mnie złamało. Wyszłam o 3 w nocy i nie wróciłam, spałam u koleżanki. Niby przeprosił na drugi dzień ale dla mnie to za mało. Szala goryczy się przelała. Zrobi w całej mojej ciąży tyle złych i przykrych rzeczy, że nie mogę mu tak po prostu wybaczyć. Dopóki nie zacznie myśleć o mnie i o dziecku i nie zacznie mnie traktować jak swoją żonę z szacunkiem to nie będzie dobrze i obrączki nie założę. Na dzień dzisiejszy jest egoistą myślącym tylko o sobie i o tym co on potrzebuje a ja nadal jestem przedmiotem dodatkowym 🤨

Dupek !!! Jeszcze pożałuje swoich słów jak mu córa urodzi się jak skóra zdarta z niego. Byłam przeciwniczka Twojego wyjazdu do Polski bo się bałam ze sobie zaszkodzisz ale teraz mówię, leć a on niech se siedzi i mysli co baran jeden dobrego zrobił. Zagroź mu rozwodem, wyślij prawnika żeby nie myślał ze pójdzie mu to płazem. Jak można kobiecie powiedzieć ze nosi dziecko innego 😠 Nie przejmuj się juz my na niego karę wymyślimy Kochana, nie będzie pajac jeden pogrywać sobie Twoimi nerwami. Bardzo dobrze ze wyszłaś, najlepiej zostań u kogoś zaufanego najdłużej jak się a on niech se myśli. Masz Alusie, dzięki niej jesteś silniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki kochane jesteście 😘 Ja się tak zastanawiałam skąd mu to przyszło do głowy bo przecież zawsze było tylko praca-dom, praca-dom no chyba, że puściła bym się na brudnych kartonach w pracy w temperaturze 0 stopni no ale nie wiem czy w takim zimnie chciało by mi się gacie ściągać 🙃 Czasem żałuję, że go nigdy nie zdradziłam chociaż jego oskarżenia by tak nie bolały. Dzisiaj już się uspokoiłam i jest dobrze. Ale on to ma tak pozamiatane, że głowa mała !! Już mu powiedziałam, że lecę do Polski i nie wiem czy wrócę, ale on myśli, że jak przeprosił to już to wszystko załatwiło i jest oki a moje dalsze fochy to jest moje widzi mi się bo przecież on przeprosił . Ach osioł jedne !! Znajoma mi powiedziała, że on ma za dobrze ze mną dlatego tak robi. A dzisiaj poszedł na 12 godzin do pracy bez kanapek hahaha niech zobaczy jaki jest bezradny jak ja mu nie pomagam !! Dziękuję Bogu, że lecę do Polski. Będę mogła poleżeć, odpocząć i jeszcze mamusia będzie mnie rarytaskami rozpieszczać 🙂 🙂 Miałam przeznaczyć wyjazd na odwiedziny rodziny ale wole odpocząć i wszystko sobie przemyśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki 🙂 Widzę, że mamy olejny problem ale tym razem z mężem Kasi. Przykro mi bardzo, że tak wyszło 😞 Trudno jest usprawiedliwiać się po alkoholu więc jeżeli zdarzyła się już jedna taka sytuacja to może być i kolejna więc dobrze zrobiłaś podejmując taki zdecydowany krok. Niech się nauczy szacunku do Ciebie i Waszego dzieciątka! Faceci są egoistami niestety 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...