Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurdę, normalnie szlag mnie trafia jak kolejny raz człowiek się dowiaduje ze kobieta w ciąży musi cierpieć przez nie myślącego faceta. Hormony dają ostro popalić i czasami trudno ze samym sobą wytrzymać to nie, jeszcze ten kto powinien być największym wsparciem wbija nóż w plecy. A potem komplikacje w ciąży i oczywiście zaraz wielkie pretensje do kobiety ze nie zadbała a to że o nas ktos musi zadbać to już wszyscy zapominają. No tak, ciąża nie choroba to można na nas wodę wozić 😠 Najbardziej mnie dobijają właśnie tacy nie wdzięczni dziady co zapominają ile kobieta do nich poświęca zostawiając całą rodzinę i bliskich żeby tylko być z nim i tworzyć normalny związek. Dupek nie pomyśli ze w tak tkliwym okresie kobieta najchętniej przytuliłaby się do mamy ale nie może bo facet zdecydował inaczej wybierając inny kraj zamieszkania i zamiast swoją kobietę wspierać dobija jak się da. Pewnie, lepiej było zostać w Polsce zyc z faceta pieniędzy, chodzić na imprezy i mieć w tyłku wszystko. Zaczynam rozumieć takie kobiety i ich egoizm.
Nic, może kiedyś się obudza , oby nie było wtedy za późno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Nie piszę Ada, że się z Tobą zgadzam bo wiadomo, że masz rację. Ja dziwię się tylko skąd te niektóre dziewczyny biorą takich idealnych mężów 🤨 🤪

Ja do tego dodam, idealne związki w których się nikt z nikim nie kłóci 🤪 dla mnie taki związek to farsa bo nawet emocji nie ma więc i o uczucia ciężko. Nie ma ludzi idealnych a ci co twierdza inaczej przekonają się na własnej skórze. Zycie uczy akceptacji i kompromisów a jak masz przy sobie osobe która ze wszystkim jak ciele się zgadza to sorry ale ile tak na prawdę z tego co mówisz do niego dociera. Luz lepiej miec związek burzliwy ale żywy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Nie piszę Ada, że się z Tobą zgadzam bo wiadomo, że masz rację. Ja dziwię się tylko skąd te niektóre dziewczyny biorą takich idealnych mężów 🤨 🤪


Oj,Kasiu nie ma ideałów i wszystkie to wiemy,każdy facet ma jakies wady,zresztą my kobiety też.Takie są realia 😞
Nieraz faceci o których nikt by złego słowa nie powiedział,przykładny mąz i tata...okazuje się potworem w ludzkiej skórze,który w rzeczywistości katuje żonę i dzieci albo co innego robi 😞
Pozory tez mylą 😞

Kasiu trzymaj się a Twój mąz niech zrozumie swój błąd i nie powtarza go,tego Tobie życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lecę,bo mój syn osiąga szczyt marudzenia dzisiaj 😞
Chodzi i bręczy,płacze bez powodu...

Pewnei dopiero jutro zajrzę,więc miłego popołudnia i nocy 🙂
Kasiu nie denerwuj się!!!! i bądź silna...wiesz,to dzieci dają nam siłę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu nie ma idealnych mężów... tak jak tu dziewczyny już mówiły nieraz idealne związki to tylko pozory... a za ścianą jak nikogo nie ma na około się zaczyna dziać horror... tak więc lepiej mieć czasem spory ... co prawda nic nie tłumaczy zachowania męża Twojego ... Nie mogę dziewczyny pojąć czemu to zawsze najważniejsze osoby w życiu potrafią tak ranić że aż serce kłuje... to pewnie tak boli bo wiedzą w które miejsce uderzyć... ehh... Trzymaj się Kasieńko nie poddawaj... jeszcze bedzie dobrze zobaczysz... poamietaj że masz teraz najważniejszą osóbkę w brzuszku... i będziesz dla niej też naważniejszą osobą praktycznie przewodniczką i nauczycielką życia... 🙂 ehh...
Dziewuszki zastanawiam sie zawsze jak to jest że w ciele matki powstaje zywa istota która się kocha już przed tym jak się ją widzi, ma sie wobec tej istotki uczucia mimo iż sie jej nie zna jeszcze nie widzi jedyne czuje wewnątrz... ma sie juz poczucie obowiązku i takie ciepło w sercu jak się o niej myśli... to takie niesamowite...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj to prawda, że dzieci dają nam siłę !! Ja wpadłam w taką furię jako on to powiedział, że rzuciłam bym się na niego z nożem najchętniej ale od razu pomyślałam o Ali, że w tym momencie zrobię jej krzywdę bo jak chuja bym zabija to dziecko by matki nie miało bo bym w więzieniu siedziała dlatego wolałam wyjść całkowicie z domu. On na dzień dzisiejszy nic nie robi żeby było dobrze bo myśli, że samo przepraszam wszystko załatwiło no ale się myli. Jak trochę pogłoduje i pochodzi w brudnych gaciach to może w końcu zrozumie jaka mu jestem potrzebna. Ach jak nie jedna z nas na problem to druga i ciągle coś. Zwariować można w tym dorosłym życiu a lepiej trzeba było zostać dzieckiem 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu ja wszystkie ciuchy mam z internetu. Tylko bluzki kupowałam w sklepie bo tu rozmiar dla mnie ciążowy tutaj kobiety noszą na codzień tak są wielkie 🙂 Spodnie, sukienki i spódniczki ciążowe kupowałam używane na e-bayu bo kobieta ich nie zniszczy w ciągu 4-5 miesięcy. A Ty chcesz nowe kupować ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monic87 możesz zobaczyć polski e-bay, właśnie tą stronę graty z chaty a tak to na żywo pochodzić po ciucholandach i może na rynku nie raz jest coś taniego. Nie orientuję się jak to jest w Polsce ale w Anglii są nawet lumpeksy z ciuchami dla dzieci i kocham ten sklep 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuchatki 🙂 dużo się nie rozpisałyście bo tylko 14 stron ale i tak nie mam czasu czytać w środę będę już w domku to będę z wami na bieżąco. Z tego co przeczytałam to Nina chora 😞 Ole pachwiny bolą Kasia się kiepsko bawiła i Adusie znów plecy bolą i Oskar nie chce spać 😞
No naprawdę nie zaciekaw dzionek był 😞
My dziś byliśmy przekuć uszy Ewuni i przy przekuwaniu pierwszego nawet nie drgnęła a po przekłuciu drugiego troszeczkę zapłakała dostała smoka i zapomniała o całej sprawie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha Ola tylko je 🙂 24 h 🙂 A w czasie kiedy je, to myśli o jedzeniu 😁
Ja jem dwa śniadania, obiad. Kolacji nie jem, a między tymi posiłkami muszę czasem przekąsić jakiś owoc. Jem mało, ale często. Dzisiaj w sklepie jakie zaopatrzenie na dzisiejszy dzień, to jakiś standard mi się robi - dwa wafelki, na rano i wieczór 😁 Jakieś to normalne mi się wydało 😉 hehe
Ja przed chwilą prawie sufit głową wybiłam, bo na konto wpłynęła mi kaska z zagranicy 😁 Czyli jutro MUSZĘ, no muszę 😁 Wiecie, że to jest konieczność Kobietki... Iść na zakupy muszę 😁
Jakie pustki tu wieczorem, nie wierzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no Nina pieniądze na koncie się psują hahaha musisz szybko je wydać bo skisną 😁 Ja też jutro idę realizować czek bo przyszło mi rozliczenie z podatku 🙂 Ale zakupy zostawię na sobotę bo umówiłam się z koleżanką 😁 Tak ostatnio są tu straszne pustki. Kobiety zalatane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://oferty.onet.eu/pl/category/zwierzeta-psy/region/w-greatbritain-london-london-borough-of-barking-and-dagenham/prosba-o-pomoc-dla-wolliego-708054.html?impressio

Dziewczyny nie wiem czy to prawda czy naciągacz ale mi serce pękło po obejrzeniu zdjęć i ja pomogę wyślę coś na konto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamuśki 😁
Wreszcie troche pospałam,mały tylko raz się przebudził,ale zaraz spał.
Jem płatki z mlekiem i piję kawkę a mały lata z paluszkami i ogląda bajki...jak ja juz mam dośc tych bajek 😁
Kasiu jak dzisiaj ssmopoczucie???? Mąż się jakoś stara???
Nina jak Ty się czujesz,mam nadzieję,ze lepiej??? No a zakupy koniecznie,przecież to grzech jak pieniądze leżą sobie na koncie:P
Beatka jak brzuch,boli jeszcze???
Ola popatrz za ciuchami na Allegro i w lumpeksach,jak Kasia pisze.Ja kupiłam jakiś czas temu spodnie H&M ciążowe i małemu bluzę Ladybirth za 10 zł 🤪
Mam takie 2 do których chodzę,bo mają świetne ciuszki dla dzieci,same firmowe-Next,George itd.
Aga to Ewcia musi ślicznie wyglądać,jak mi się podobają małe dziewczynki z kolczykami 😁,słodko 🙂

A ja mam nadzieję,ze nie będzie padać,bo muszę małego mocz zanieść do badania a w czwartek do nefrologa.
Mąż chory,zrobiłam mu syrop z cebuli,rutinoscorbin,fervex i się kuruje,wczoraj zasnął już o 20,a ja mimo zmęczenia nie mogłam zasnąć,bo mnie strasznie ręka bolała i plecy,a w nocy aż się obudziłam taki miałam skurcz w brzuchu po prawej stronie,nie wiem co to było 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Wam 🙂
Ale miałam do nadrobienia hoho, aż 3 posty 😉
Dziękuję Ada, ja się w miarę lepiej czuję, aczkolwiek nie czuję się w pełni zdrowa. Bez przerwy to zimno, to gorąco. Z przewagą na zimno 😉
Ja wstałam o 5 na pipi i do 7 myślałam, że zasnę...ale mi się nie udało. Męczyłam się, a jak już musiałam wstać to nie mogłam się zwlec z łóżka 😜 Bo najchętniej bym pospała 😁
Ale trzeba wstawać, bo zakupy czekają 🙂 Wiecie, bo chodzi o to że pieniądze na koncie dostają odleżyn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...