Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
ja mam wyprawke taka raczej chlopieca ale mi lekarz od czerwca co miesiac mowi ze chlopak i w zasadzie sama widzialam, siusiak byl jak nic hehe, a w lipcu jak mąż ze mną na usg był to sam widział te klejnociki 😁 mały współpracuje z lekarzem bo zawsze nogi rozstawi


Widzisz jakie masz już grzeczne i kochaniutkie dziecko 😁 Chce się pochwalić rodzicom kim jest 😁
Co o moim nie mogę powiedzieć, bo co mam usg to lekarze jęczą, że się źle ułożył 😜



Nina musisz mieć chłopca 🙂 bo już zapisy dziewczyny robią w kolejke na teściową 😁


Tak 😁 Nie będą z moim synem, bo go pokochają, tylko dlatego że pokochały teściową, czyli mnie hahahahahah 😁 Ja będę cudowną teściową 😁 Mój syn nie będzie szukał dziewczyny, tylko mamusia mu znajdzie 🙂 Zrobię casting na synową hahahaha 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mój jak mnie badał, czy szyjka trzyma, to mówi że trzyma i : o główka jest! A ja siedzę na tym samolocie i przerażenie: on czuje główkę!! Dlaczego on czuje główkę?? Mały chce już wyjść??
hahaha 🤪 🙃
Ale Aga zobacz, mój póki co jest główką w dół, a ruchy czuję po bokach brzucha i w okolicach pępka no i w pęcherz, pod żebrami nigdy nie czułam, ani w kręgosłup.


O to dobrze bo już się zmartwiłam bo Oliwka cały czas nóżki mi pod żebra wpychała 😁 moj maluszek nie raz jak kopnie to brzuch jak galaretka się robi i 2 razy odbija 😁


Ja mam tak samo i tak widzę jak się przemieszcza jak wąż i brzuch się podnosi, opada 😉 Albo takie bum- wyskok 😁 Tylko, że nie umiem jeszcze rozpoznać czy to łokieć czy noga, czy jeszcze co tam ma innego 🙃
Ale i tak Wasze dzieciaki to chyba kopią 24 h. Może dlatego, że dużo chodzę i go usypiam bujaniem. Mój jak się dorwie to zacznie walić 2 h non stop, a potem np. śpi 4 godziny i cisza jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga... to nie było śmieszne... Ja nie chcę mieć z tą wariatką nic wspólnego 🙂 A zresztą kandydatka się urodzi dopiero gdzieś za 6 lat, albo za 10... 😉 Także Wasze córki - proszę o uwagę, żebyście nie robiły zapisów na mojego syna- się nie kwalifikują i będą za stare 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem już 🙂
Mały trochę płakał,zjadł śniadanie nawet,troszkę ale zawsze coś,bawił się,no nie było najgorzej,ale przyprowadziła mi go zapłakanego 😞
przed blokiem go puściłam na plac zabaw i potem nie chciał iść do domu...pokazał różki i dopiero teraz się uspokoił tak się darł i płakał,nawet nogami tupał...kurcze a zawsze bez problemu go mogłam do wózka wsadzić 😮
ja ledwo żyję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
jestem już 🙂
Mały trochę płakał,zjadł śniadanie nawet,troszkę ale zawsze coś,bawił się,no nie było najgorzej,ale przyprowadziła mi go zapłakanego 😞
przed blokiem go puściłam na plac zabaw i potem nie chciał iść do domu...pokazał różki i dopiero teraz się uspokoił tak się darł i płakał,nawet nogami tupał...kurcze a zawsze bez problemu go mogłam do wózka wsadzić 😮
ja ledwo żyję


no jak go próbowałam wsadzić to mi się wygiął i dołem wyszedł 🤪...nigdy tak nie robił,właśnie ostatnio jak się buntować zaczął 😞

moja miała to samo aż się w łuk wyginała by do wózka ją nie wsadzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha 😁...poprostu wzięłam go w pasie chwyciłam,drugą ręką wózek i do domu a w domu go postawiłam,to było tupanie nogami,ryk i krzyk,rozebrałam go i uklęknęłam koło niego,chciał sie wdrapać na ręce ale ja poprotu czekałąm aż się uspokoi...po chwili spokój to go wzięłam na ręce.
W ogóle maruda jest,bo pospał po drodze 30 minut tylko 🤪,no i do wieczora juz nie pójdzie spać 😞,a w nocy się budził i chciał wychodzić z łóżka...nie wiem co on ostatnio tak źle śpi 😞...koszmary czy co 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar jak tak pomyślę to ten okres buntu zaczął się ok.3 tygodnie temu i od tamtej pory w nocy przeważnie śpi niespokojnie,np.śpi i nagle wstaje i chce wychodzić albo zrywa się z krzykiem...moze to ma związek???

Ja się boję cokolwiek zjeść 😞

Ale jesteście wiatropylne 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka brzuszki 🙂
Wczoraj byłam u lekarza, wszystko jest ok tzn dzidzia zdrowa tylko, że łożysko jest nisko co może się skończyć cesarskim cięciem choć lekarz mówił, że mamy jeszcze na to 10 tygodniu, żeby się mogło podnieść. Poza tym moja mała tak fika w brzuszku, że znów jest ułożona pośladkowo, przypomnę, że miesiąc temu tez tak było, a w szpitalu 2 tyg temu główkowo także niezła z niej akrobatka 😜 Ogólnie wszystkie wymiary prawidłowe a waga 1227 kg 🙂
Moje wyniki glukozy w porządku a morfologię i mocz miałam robione w szpitalu więc teraz jeszcze tylko jedne badanie mi zostanie w ciąży na HCG czy coś w tym stylu ale to później. Lekarz twierdzi, że mogę ale nie muszę koniecznie liczyć ruchów dziecka , ważne, żebym ją cały czas czuła , a jeśli będzie mniej niż 10 ruchów orientacyjnie na dobę to mam zadzwonić lub zgłosić się do szpitala. To chyba tyle. Aaaa i lekarz powiedział, że mała jest tak ułożona jak Adamek przed walką tzn ma ręce przed buźką i się zasłania hehehe 😁. Mała spryciara pewnie ceni sobie poczucie bezpieczeństwa na c ja zwracam szczególną uwagę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta cieszę się,że wszystko ok 🙂,że dzidzia zdrowa.
A o cesarce jeszcze nie myśl,masz jeszcze czas i wszytsko sie moze zmienić 🙂
Dużą masz już córeczkę...ja jestem ciekawa ile mój mały waży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ja myślałam,ze mój mały będzie miał ok.1300 właśnie a Twoja tyle ma 🤪...wiesz teraz to już jest uwarunkowane genetycznie,od diety i wielu innych czynników,więc mimo,ze Ty jesteś za mną 3 tyg to możesz mieć większego maluszka...zobaczymy 😁
Ja jutro na badania i w piątek chcę iśc do lekarza...miałam być za 2 tygodnie ale te skurcze miałam,od wczoraj nie pojawiły się na szczęście ale i tak pójdę,bo wyniki będą już i chcę wiedzieć,no i pogadać z lekarzem o porodzie(będzie inny)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska_D napisał(a):
Widzę, że pisałyście o zgadze, ja pytałam lekarza i mówił, że spokojnie mogę brać Renii (no ten z reklamy- nie wiem jak się to pisze 😜 ) Mnie męczy zgaga codziennie... Masakra


no wiem,ze można,pomaga mleko(na trochę),migdały i mięta,imbir...no mi to wszystko na trochę tylko 😞,rennie nie próbowałam jeszcze
moja wczoraj sza zgaga była potworna ale okazało się potem,ze jakieś zatrucie chyba 😞
dzisiaj jestem na sucharkach,teraz ryż(suchy) będę jadłą,bpo jestem potwornie głodna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu macie wage dzidzi,wiadomo,ze to orientacyjnie
25-26 tydzień - 900 g
27-28 tydzień - 1100 g
29-30 tydzień - 1360 g
31-32 tydzień - 1800 g
33-34 tydzień - 2250 g
35-36 tydzień - 2750 g
37-38 tydzień - 3100 g
39-40 tydzień - 3600 g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzucholki 🙂 Witaj Ada w klubie ja też mam za sobą ciężką noc 😞 Cały czas miałam ataki i okropny ból nerki już myślałam, że będę dzwonić na pogotowie ale co oni by mi teraz pomogli- wielkie NIC !! 😠 Umęczyłam się i też mnie brzuch bolał bo to od nerki przeszywało 🤨 Dzisiaj to jestem zupełnie nie do życia także sorry ale nawet nie nadrabiam co pisałyście zjem coś i idę dalej poleżeć bo nerka nadal boli tylko, że mniej już 😞 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...