Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Martusia my też mamy w planach kupno własnego kąta 🙂 Też przeglądam ogłoszenia często 🙂 Jakie duże chcecie mieszkanie ? My chcemy trzy albo cztery pokoje z kuchnią takie około 65- 70 m2 🙂 Moja mama też ciągle coś Alicji kupuje 🙃 Zła jestem na nią bo wolałabym żeby sobie coś kupiła ale Ona woli wnuczce 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Myślimy o trzypokojowym bo jak mała podrośnie będzie miała swój kącik, my sypialnie i taki pokój gościnny także u nas w granicach 50-60 m są takie mieszkania bo większe to już w kamienicach a ja wolę w bloku kupić i mieć ogrzewanie miejskie a nie piece kaflowe 🙂 To Twoja mam też rozpieszcza wnuczkę jak moja 😉 - tak mi jej czasem szkoda bo też mówię jej cały czas, żeby sobie coś kupiła - na wypłatę muszę się odwdzięczyć i jej coś kupić, może mi trochę ulży bo czuję taką potrzebę 😉 A co do kredytu to tyle załatwiania że masakra. A Wy Kasiu chcecie kupić mieszkanie w UK czy PL ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W Polsce chcemy kupić i zjechać bo tutaj nigdy się nie będę czuła jak w domu nawet jakbyśmy mieli swoje mieszkanie. Też chcemy wziąć pożyczkę ale my będziemy mieli pośrednika- sprawdzony facet ponieważ naszym znajomym załatwił też pożyczkę i to dużo większą niż my chcemy także facet kompetentny. Ale co papierów trzeba na wypełniać itp. to rzeczywiście głowa mała !! No tak jak brać pożyczkę i kupić mieszkanie to większe a nie kawalerkę 🤨 U mnie w blokach są takie duże mieszkania jeszcze większe nawet ale też chodzi nam o to, żeby czym nie był za duży a wiadomo nim większy metraż tym czynsz większy 🤔 Ja też będę mamie robić na Święta paczkę bo jakoś chcę się jej odwdzięczyć za to wszystko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też właśnie rozglądamy się za mieszkaniem w miarę niedużym, żeby czynsz nie był za wysoki. Tak jak patrzyłam to mieszkanie 3- pokojowe przy metraży 45 m kw. czynsz 350 a kosztuje 125 tyś wiec w miarę tylko tyle, że pokoje nie małe, nie duże- takie sobie 🤢 Natomiast przy tym samym metrażu są fajne mieszkania 2- pokojowe no ale wówczas sypialnia byłaby razem z pokoikiem dziecka więc też lipa... 🤨A teraz muszę zjeść Marsa bo naszła mnie ochota na słodkie jak to z reguły wieczorem 😁 I pewnie znów zgaga mnie weźmie jak się położę więc mleka sobie naszykuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wczoraj juz mnie nie było bo Paweł siedział przy komputerze wieczorem. Dziewczyny ładne tatuaże 🙃 u mnie teście cieszą się, że będą mieli wnuka chociaż już parka jest. Moi rodzice też się bardzo cieszą chociaż jeszcze nie oszaleli z radości a to ich pierwszy maluch 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć śpiochy 😁
My juz po śniadanku,ja posprzątałam,jeszcze umyję podłogę.
Między 10-12 przychodzi ta baba z opieki,mam nadzieję,ze coś nam dadzą 🤨...pewnie się przyczepi,ze niby siana nie mamy a tu kino domowe,plazma itd ale jej powiem,zę to,ze teraz mamy problemy finansowe,bo pracę straciłąm to nie znaczy,że wcześniej mieliśmy 😠,przecież nie będę chować wszystkiego na jej przyjście 😮

Ja umieram z bólu od wieczora,placy mnie w sumie ciągle bolą ale wieczoram to jakby mi ktoś na żywca rękę ucinał i łopatke wyrywał,jak lałam wodę do termofora to nie czułąm go i mi spadł i się wrzątkiem poparzyłam...poprostu tak mnie boli i drętwieje,że tracę siłę i czucie.pół wieczoru przeryczałąm z tego bólu i tera zteż boli,Amol nie pomaga 😞
Musze się trochę pożalić...moze przejdzie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Sylwia 🙂
co do tatuaży to ja mam smoka na łopatce,pegaza na krzyżu,psa na brzuchu i na nodze znak chiński...te 2 ostatnie musze przerobic na coś innego 🤨
Nie podobaja mi sie kolorowe,wolę czarne.
Mój mąż chce sobie zrobic na klatce piersiowej twarze synków...ha ha tylko teraz mu 3 wyjdzie 🤪 i się zastanawia czy nie zrobic jednak imion i dat urodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Ada 🙂 oj kobieto Ty to masz pod górkę współczuje mnie na szczeście nie boli nawet krzyż teraz, czasem tylko ale taki ból to nie ból. Pewnie, że nie ma co chować wszystkiego przed ta babą. Ja właśnie próbuje coś z moim zjazdem na studia pokombinować bo nie mam noclegu i muszę wszystko jednego dnia jakoś załatwić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Ada, nie masz co chować przed tą babą, ja jestem tego samego zdania co Ty... Przecież kiedyś mogło się Wam powodzić i stać Was było na to, a teraz jesteście w bardzo ciężkiej sytuacji i potrzebujecie kasy i sprzęty nic nie mają do tego. Ja też się muszę wziąć za ten zasiłek, żeby dostać "dodatkowe becikowe" 1000zł, a potem 68 zł co miesiąc. Ale jakoś na razie nie mam głowy.
Dziś u mnie pogoda jesienna, pada i jest szaro. Aż jestem w szoku, bo bardzo dawno takiej pogody nie było... ciągle tylko słońce 😉 Wiecie, że jak mam jakieś sny, to w każdym pamiętam że jestem w ciąży?? Szok 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina pewnie zabierz się za to,bo warto 🙂
Ja jadę z mężem w przyszły czwartek,bo wolne załatwił,bo jak mam z małym jechac i pół dnia czekać tam to koszmar 😞
Tylko jeśli wezmą dochody męża tylko to i tak przekraczamy ale sprawdzę,może się uda a jak nie to złożę jeszcze raz w grudniu jak się Sebastian urodzi,bo wtedy podzielą na 4 osoby ten dochód i powinnam dostać 🙂
Zależy mi głównie na tym 1 tys dodatkowym na to łóżko piętrowe 😁,no a 68 to choć na paczkę pieluch 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola znam to,ja mam prawie co noc koszmary...ostatnio mi synka porwali,innym razem sekcję mi chcieli na żywca zrobić a najgorsze to pogrzeb 😞...nie będę opowiadać bo masakra 😞
A wiecie ostatnio mam tak dziwnie...jak Oskar jest u mnie na kolanach to "widzę" jak leci i rozwala głowę o stól,jak jest na kanapie to "widzę" jak spada...jakaś przewrażliwiona jestem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduś napisał(a):
Ola znam to,ja mam prawie co noc koszmary...ostatnio mi synka porwali,innym razem sekcję mi chcieli na żywca zrobić a najgorsze to pogrzeb 😞...nie będę opowiadać bo masakra 😞
A wiecie ostatnio mam tak dziwnie...jak Oskar jest u mnie na kolanach to "widzę" jak leci i rozwala głowę o stól,jak jest na kanapie to "widzę" jak spada...jakaś przewrażliwiona jestem 🤨


instynkt macieżyński masz nawet we śnie... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jak sie obudziły 🙂 Mój malutki to w ciągu dnia mało śpi chyba bo co chwila się wierci 🙂 ale za to noce mam spokojne jak się kładę to chwile pobuszuje i też idzie spać no i wstaje jak ja wstaje hehe. Śmieję się, że jest bardzo towarzyski bo w sobote u teściówki na imieninach byliśmy prawie do 24 to on nie spał tylko przypominał cały czas, że też jest gościem hehe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...