Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ej laski źle mnie zrozumiałyście hehe zreszta juz rano pisałam że dziś mam lekarza a na 15 chodzilo o godzinę 😁 mi usg robi co wizyte bo chodze prywatnie, ja skurczy też nie odczuwam czasem tylko brzuch mi sie twardy zrobi ale to szybko mija. A ktg nigdy nie miałam robionego ciekawe czy mi bedzie robil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehehe Sylwuś to juz za kilka godzin a nie za miesiac 🤪 🤪 🤪 ciekawa jestem,ile maleństwo twoje urosło 🙂
U mnie tez brzuch twardnieje jak za długo na nogach jestem 🤨 i też to mija zaraz , ale to chyba nie skurcze?????? He he he doświadczona ze mnie mamuska a nic nie wiem 😜
Aduś ja też sie boje rodzić 🤢 I boję się też tych kilku dni po porodzie 😞 Cały dół obolały 😞 😞 😞
Ale syn pomagier Ci rośnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem...
I nie mam dobrych wieści...
Mała ok wszystko głową w dół waży2300 czyli jak dzieci dwa tyg starsze od niej... czyli ogromna jest.. 😮
a ze mną źle bo po pierwsze zaczatki anemi mam dostałam żelazo i furagin i do niedzieli brac... w poniedziałek badanie moczu w srode z wynikami jak się nie poprawi do szpitala bo mam lekkie zatrucie ciążowe też... i woda m sie w organizmie zbiera przytyłam az 7 kilo własnie przez te wode... i jestem zmartwiana... bo lekarz powiedział że do srody ma mi sie unormowac jak nie szpital... i mi się ryczeć chce....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ola to nie dobrze,ale najważniejsze,że uchwycone w porę jak lekarz mówi,ze lekkie zatrucie ciążowe.
Nie martw się nic,wszytsko sie unormuje a nawet jak nie to i tak jesteś na końcóweczce i za 2 tygodnie juz dzidzia może sie rodzić,bo to będzie 36 tydzień,jak jest duża to wszystko ok 🙂
Zobaczysz będzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola ja od połowy ciązy na żelazie jade bo mam niskie, dodatkowo gin.kazał jesć to co zawiera dużo żelaza. Co jakiś czas w moczu wychodzi mi za duże białko, więc dostaję na to globulki dopochwowe.
Ale na pewno wszystko się u Ciebie dobrze skończy. A nawet jesli zmuszona będziesz na szpital, no cóż trudno, to dla waszego dobra. Już niewiele do porodu zostało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola lepiej, że to teraz się pokazało niż na początku ciąży, bo jeszcze troszkę i możesz rodzić. Musisz zadbać bardziej przez ten tydzień o siebie że by polepszyły Ci się wyniki to będzie wszystko ok. a szpital to na pewno w ostateczności, ale trzeba być dobrej myśli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co jest dobre na żelazo, tylko nie wiem czy o tej porze da się to dostać, pokrzywa 😁, gotuje się z niej kompot smakuje dziwnie, ale zwykle wystarcza kilka dni i żelazo skacze nieziemsko do góry, moja ciotka to niedawno wypróbowała 🙂 a co do wątróbki nie jest zalecana w ciąży bo ma retinolu dużo http://witaminy.eu.interia.pl/witamina_a.htm
a ja dzisiaj mam kosmiczny dzien nawet nie czuje że jestem w ciąży, tzn mała się rusza całkiem sporo ale ja mam super humor i dużo energi, zwykle nie mam siły z łóżka zejść, a dzisiaj powiesiłam świerze zasłonki, przetarłam co z grubsza okna (nie wyciągałam rąk do góry, mąż mi kupił kiedyś drabinke specjalnie żebym rąk nie męczyła), no i pomyłam naczynia a teraz obiadek gotuje, sosik z mięskiem 😁
tylko rano coś dziwnego się stało, mam nadzieje że to upław bo czuje że mam stan zapalny, rano wstaje poszłam siusiu a tu na papierze jakaś duża ilość zbitego śluzu lekko kremowego,powiedzmy z 5-6cm długości a ze 2 szerokości, pierwszy raz coś takiego ze mnie wypłyneło, dobrze że za tydzien wizyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...