Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja chyba lecę Dziewczyny. Nie będę Wam smęcić i tyłka zawracać. Znów mi źle i jest mi bardzo przykro przez tego męża potwora !! 🤨 😞 Przeraża mnie jego olewcze podejście do mojej ciąży i lekceważenie wszystkiego co z nią związane. Nie myślałam, że tak będzie bo przecież nie po to tak chciał to dziecko. Mam nadzieje, że zmieni swoje podejście do Alicji jak już Mała będzie na świecie, bo inaczej będę musiała od niego odejść jeśli nadal będzie wszystko tak olewać. A jeszcze do tego jego zrezygnowanie z życia i zniechęcenie do wszystkiego i to lenistwo!! Boże czemu jak jeszcze z nim jestem. Przecież nie tego w życiu chciałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już tyle razy próbowałam mu mówić co chce żeby zmienił, co mi przeszkadza w nim i jego zachowaniu ale to prowadzi tylko do tego, że on zaczyna się gniewać bo nie lubi narcyz jak mu się wady wytyka. A i tak się później nic nie zmienia. Przysięgłam sobie, że jeśli się nie zmieni po porodzie i nie zacznie prowadzić bardziej żywego stylu życia i nie zacznie się interesować swoją rodzina to odejdę od niego. I nie podjęłam tej decyzji dzisiaj tylko już jakiś czas temu. Daje mu szanse bo może dziecko go zmieni jak już będzie na świecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu... może teraz to ty tak odbierasz może ormony tak działają ... może tobie sie wydaje ... niewiem nie słyszałam co on mówi i nie chce go bronić... ale może powinnas mu powiedziec co myslisz czujesz i wogóle... i powieedzidziec ze teraz jak jestes w ciazy to z dwojgiem sił ci jest zle i ze czemu on tak robi moze nie umyslnie to robi niewie o tym ze tak robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze nie bo wiem, że to i tak na niego nie podziała. Już raz w ciąży chciałam odejść nawet mu obrączkę oddałam i nic z tym nie zrobił bo on wychodzi z założenia, że siłą mnie nie będzie trzymać przy sobie. A więc poinformuje go o tym po porodzie jak się nie zmieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hahahahahaha 🤪 padnę 😁
spadam robic kolacje męzowi 😁 bo sie go spodziewam zaraz
ale mi 3 krsty wyskoczyly to po tym antybiotyku... 😮 bolą mnie....: 🤢 ble... jestem coraz grubsza brzydsza i wogóle eh.... bede rycczec jestem jak słon w składzie porcelany.... to szok.... jak ciężka sie czuje 😮


od czego znów padniesz? 😁 kiedyś już tej dupy nie podniesiesz albo padniesz i wpadniesz do piwnicy 😁


ja mam dużą piwnice hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Może po prostu jest zazdrosny że skupiasz się na dziecku i czuje w maleństwie małego rywala o Twoje serce...


też tak myślą a do tego przeraziło go to ze bedzie ojcem... i odreagowuje na Tobie Kasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam pod sobą sąsiada u którego strasznie śmierdzi w domu 🤨 Nie chciałabym tam wpaść 😁
Olu ale ja mu mówię co czuję co mnie boli co mi nie pasuje a on zaraz się obraża bo nie lubi jak mu się mówi co ma robić albo jak mu się jego wady wytyka. Może teraz biorę rzeczywiście to wszystko bardziej do siebie i zaraz mnie noszą nerwy ale to tylko dlatego, że prze to jego zachowanie mam wrażenie, że w ogóle mu nie zależy na Alicji. Mnie nie musi kochać ale dziecka chciał bardziej ode mnie. Ja zdania nie zmienię. Mam gdzie iść po odejściu od niego jakby co. A więc jeśli się nie zmieni to go zostawię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hahahahahaha 🤪 padnę 😁
spadam robic kolacje męzowi 😁 bo sie go spodziewam zaraz
ale mi 3 krsty wyskoczyly to po tym antybiotyku... 😮 bolą mnie....: 🤢 ble... jestem coraz grubsza brzydsza i wogóle eh.... bede rycczec jestem jak słon w składzie porcelany.... to szok.... jak ciężka sie czuje 😮


od czego znów padniesz? 😁 kiedyś już tej dupy nie podniesiesz albo padniesz i wpadniesz do piwnicy 😁


ja mam dużą piwnice hahaha 😁[/qu i mi zazdraszczasz mojego wielkiego 😁ote]

Tyłek też 🤪 🤪


a ty nie masz tyłka
;D wogóle hahahaha 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Orka się melduje w Oceanarium 😉


Orka powiedz prawde Ola ma dużą dupe czy nie ma wcale 😁


Ola ma największą dupę wśród nas 😁 Co to w ogóle za pytanie 🤪 🙃 Chyba retoryczne 😁


ja wam dam retoryczne wy dwie zołzy amatorki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Ha ha ha taki mi się teraz skojarzyło, że Ola mówiła, że nie kocha się od tyłu bo ma za duży tyłek albo może mąż za krótki interes i przez te dwa wzniesienia nie może dosięgnąć hahahaha 🤪 🤪 🤪 🤪


wiesz Kasia jaka fala by szła po moim cielsku jak by mi dosunoł z tyłu...
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ha ha ha taki mi się teraz skojarzyło, że Ola mówiła, że nie kocha się od tyłu bo ma za duży tyłek albo może mąż za krótki interes i przez te dwa wzniesienia nie może dosięgnąć hahahaha 🤪 🤪 🤪 🤪


No weź wpełzaj nawet długim interesem przez dwie wielkie góry Olki 😜 Mission impossible 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...