Skocz do zawartości

Wysoka gorączka a karmienie piersią. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Od wczoraj mam gorączkę, zaczęło się "śmiesznie" bo od dreszczy i temperatury 35,5. Późnym wieczorem było 37 potem 38 a teraz mam 39,5! Czuję się tragicznie!
Biorę Panadol ale nic nie działa, nie mam Ibupemu, najgorsze jest to że nie mam auta i nie mogę podjechać do apteki.
Znacie jakieś domowe sposoby na obniżenie temperatury?? Oprócz zimnych okładów.
Proszę o pomoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli karmisz piersią t zbyt dużego wyboru nie masz,ale podstawa to wypocić się na maxa.Grzańca nie możesz,wieć zostaje Ci gorąca herbata z sokiem lub miodem,lub mleko gorące jeśli możesz z łyżką masła i miodu.Pod kołdrę i koc i leżeć.Cudów nie ma,samym panadolem czy innym gorączka nie zejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeżeli chodzi o domowe leczenie to popieram mycloud. A na obniżenie temperatury jak nie okłady to proponuje, napuścić sobie trochę chłodnej wody - obmywać się nią, ale nie zanurzać się w niej lub oblewać się chłodnym prysznicem. Ja taką chłodną kąpiel zrobiłam sobie pierwszy raz i na razie ostatni w 13 tc przy temp. ponad 39, po tej kąpieli udało mi się zbić temp. o 1,5 stop. może o 2 (dokładnie już nie pamiętam i na noc wzięłam po wizycie u lekarza Paracetamol i rano obudziłam się bez gorączki i już więcej jej nie miałam. Mi pomogło 🙂 Dużo zdrówka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka napisał(a):
Witam
Od wczoraj mam gorączkę, zaczęło się "śmiesznie" bo od dreszczy i temperatury 35,5. Późnym wieczorem było 37 potem 38 a teraz mam 39,5! Czuję się tragicznie!
Biorę Panadol ale nic nie działa, nie mam Ibupemu, najgorsze jest to że nie mam auta i nie mogę podjechać do apteki.
Znacie jakieś domowe sposoby na obniżenie temperatury?? Oprócz zimnych okładów.
Proszę o pomoc!


Kochana mialam niedawno to samo...dobrzebt\y bylo jakbys miala paracetamol on skutecznie pomaga ale mozesz tez zrobic sobie oklady z zimnej wody na czolo, goraca herbata z cytryna czy sokiem malinowym, rosol aha i karm piersia maly dostanie od Ciebie przeciwciala. ja bylam u lekarza i powiedzial ze nawet wysoka goraczka nie jest przeciwwskazanie do zaprzestania karmienia piersia wiec karm dzidziusia
no i oby goraczka szybciutko Ci minela bo to koszmar 🙃zdrowka zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...