Skocz do zawartości

PRZEPOWIEDNIA... | Forum o ciąży


goshe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny co o tym myślicie?: I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne w kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy. Metalowe ptaki rozdziela na zawsze dwóch braci... cytat z przepowiedni Nostradamusa

...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe, słyszałam kiedyś tę przepowiednię, jak i inne Nostradamusa, widziałam też film. Jeżeli już wierzyć w takie rzeczy to kiedyś myślałam, że można to podciągnąć do Stanów i WTC - dwie bliźniacze wieże i najeźdźca Trzeci Świat, ale teraz jak tak się wczytać...a wolę o tym nie myśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
staram sie nie myslec o takich rzeczach bo od razu mozemy sie w domach zamknac nie pracowac dzieci nie rodzic tylko czekac. Ostatnio moje kolezanki tez zaczely gadac ze zbliza sie do nas jakas kometa, ktora ma uderzyc wlasnie 2012, wtedy jak urywa sie kalendarz majow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
Dziewczyny co o tym myślicie?: I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne w kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy. Metalowe ptaki rozdziela na zawsze dwóch braci... cytat z przepowiedni Nostradamusa

...


To "w kraju niezwyciężonego" nijak ma mi się do Polski, a wydaje mi się, że z Rosją się raczej zbliżymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morphinum napisał(a):
goshe napisał(a):
Dziewczyny co o tym myślicie?: I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne w kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy. Metalowe ptaki rozdziela na zawsze dwóch braci... cytat z przepowiedni Nostradamusa

...


podnieslismy sie po tylu narodowych tragediach...tak bym to wytlumaczyla...
To "w kraju niezwyciężonego" nijak ma mi się do Polski, a wydaje mi się, że z Rosją się raczej zbliżymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek23. napisał(a):
Dziewczyny a wiecie ze w Wielkich Przepowiedniach Nostradamusa nie ma takiego cytatu... został on zmyślony, niestety społeczenstwo szybko go podłapało i poszedł on w obieg....


To rzeczywiście prawda...ktoś napisał jakieś brednie i podał, że to przepowiednia Nostradamusa. Całe szczęście 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...