Skocz do zawartości

WÓZEK SPACEROWY - który polecacie? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć 🙂
niedługo zamierzam kupić mojemu synkowi spacerówkę.
Zależy mi, by wózek był:
- bardzo lekki
- wygodny ( tak, by dziecko mogło w nim spokojnie spać i ogólnie - wygodnie siedzieć 🙂 )
- miał barierkę
- łatwy w prowadzeniu ( tak, aby przednie koła nie zacinały się na nierównym chodniku )
Znacie może takie wózki spełniające ww kryteria? Które wózki możecie polecić? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Hello,

ja mojemu małemu wymieniłam środek transportu - otóż miałam Bebeto Murano - jako wózek głęboki, nosidełko+ torba było ekstra, ale spacerówka to nie wypał na całej linii - montaż to tragedia, ciężki jak cholera! wszyscy zachwalali koła pompowane - wiecznie powietrze schodzi!


teraz mam Huck spacerówke - leciutka, jest miejsce na zakupy, wózek ma regulacje podnózka i oparaci! jestem naprawde zadowolona.
Wózek (gondola) mialam kuupiony nowy, lecz spacerówke kupilam uzywaną (w bardzo dobrym stanie) na allegro za 100 zł (z przesyłką) ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Maclarena, troche kosztuje, ale bardzo trwały, super wykonany, leciutki jak piórko, rozkaldane oparcie do leżenia, podnózek, ekstra buda - rozkłada się tak, że tworzy taki kokonik doodoła, jak jest wiatr czy deszcz...super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja używam na zmianę wózeczk typu "parasolka" firmy Coneco który przydaje się na krótkie i szybkie wypady, jest naprawde lekki, w sumie wygodny, ale nie posiada regulowanego oparcia, no i kółeczka to katastrofa poprostu jakaś. no i ciężkie dziecko oczywiście długo nie pojeździ. posiada nawet budkę i mały koszyczek na zakupy, ale zawsze coś... Na zmianę mamy wózek trzykołowy firmy Herlag. Nie jest jakis super lekki, ale posiada oparcie regulowane do poziomu, podnóżek pasujący nawet na wysokie dziecko, duży kosz na zakupy (wytrzymały) i fajna dużą budkę. duże pompowane koła, regulowana rączka. może piękny nie jest ale wytrzymały, mocny i wygodny; jak dla mnie w skali 1-10 daję nawet 8.5;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...