Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczyny,,,,wstalam ,a wlasciwie wstalysmy 😁 .... moja niunka zaczela znowu kopac jak szalona,,,,,, nawet ja od tego nazwalam juz Koparka 😁 ...wyczytalam wczoraj, ze ruchliwosc w brzuszku dziecka moze byc tez oznaka odziedziczonego temperamentu po rodzicach........jesli tak jest w rzeczywistosci, to bede biedna 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ! i zapomnialam o czyms waznym 😆 ........wczoraj na wieczor pierwszy raz wyczulam rekoma ulozenie dziecka,,,tzn,nie wiem co poczulam,,pupe czy glowke,ale mysle ze to byla pupcia mojej Klarusi......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdamy relację obie z wypadu 🙂 Ja czuję różnie, czasami blisko kości łonowej aż się sama dziwię co tam wyczynia, koło jajników potem po środku brzucha i blisko pępka 🙂 Ogólnie to wszędzie go pełno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ścisłych parametrów dotyczących liczby ruchów dziecka. Dzieci - tak jak dorośli - mają różne temperamenty, jedne są spokojniejsze, a inne bardziej ruchliwe. Każda matka jest najlepszą specjalistką w dziedzinie ruchów swojego dziecka. Ona zna jego rytm snu i czuwania, wie, kiedy powinno się ruszać i jak mocno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odnosnie zakupow.......... macie juz cos kupione dla maluchow,chociaz tak symbolicznie ?
ja jeszcze nic,a nic,,,,ale w tym tygodniu chce kupic jedna-jedyna sukieneczke .....
no i przyznam sie , ze juz ogladalam mebelki ,wozki ,koszyczki itp,itd 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio,,,,, kurcze jak ja popatrzylam w sklepie, co mi potrzeba i policzylam ''pi razy drzwi'' lacznie z mebelkami, to ladnie trzeba z kasy wyskoczyc przy pierwszym dziecku 😮 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam troszke po Mai w takich neutralnuch kolorach, typu żółte, zielone, białe. A tak to dopiero wpadne w szał zakupów. Oczywiśćie chodzi mi o ciuszki. Bo po Mai to mam wszystko, całą reszte jaka mi bedzie potrzebna, podgrzewacz, laktator, łóżeczko, pościel wózek, nosidełko do samochodu...itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...