Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja nie mam nic oprócz tych ubranek 😁 Wczoraj mój luby zjadł 3 porcje zupy buraczanej :P tak mu smakowała i jeszcze na wieczór podczas burzy zamówiliśmy sobie 2 pizze 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam nk 😁 hahahaha ja mam ciuchy ciazowe plakac nie musze na zime tez jestem zaopatrzona dosc ze dostalam to jeszcze nie wyrzucalalm po konradku ani nie odawalalm bo kodzio w grudniu 19 urodzony wiec na ciuszki ani grosza nie wydam gorzej dla dzidzi musze od poczatku zbierac bo po konradku wszytsko odawałam ale do stycznia uzbieram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podobnie jak mama_justyna nigdy nie potrafilam sie odnalezc w lumpeksie ....
ale tu na szczescie sa takie przeceny na nowe rzeczy, ze nie zbiednieje jak kupie nowe....
W ogole u nas wyszla ostatnio ofera...bo stoja kontenery gdzie sie wrzuca uzywane rzeczy i one maja isc do czerwonego krzyza i pozniej dla biednych ...co sie okazalo.... ktos zaczal handlowac tymi rzeczami z polskimi hurtowniami i te rzeczy zamiast isc do biednych tutaj, zostaly sprzedawane w polsce wlasnie w lumpeksach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka tylko ludzie kupują zazwyczaj szmaty!!!!!!!!! Ja często jak idę to nic nie kupuję, bo jestem wybredna, dla maluchów to mają super rzeczy, dla ludzi dorosłych to już szajs, ogólnie dla siebie kupiłam tylko 3-4rzeczy w lumpeksie.Wolę iść do zwykłego sklepu i wiem, że jest ładne i nowe, ale jeśli chodzi o dzieci to warto kupować w lumpeksach, dużo taniej to wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam nawet pomysłu na mieszkanie. Nie wiem czy uda nam się po sprzedaży działki kupić nasze własne mieszkanko czy potrwa to dłużej i wyremontujemy to które wynajmujemy... Nie wiem zatem czy łożeczko czy co.... A wózek chciałabym taki zwykły (tylko kolor jeszzce nie wybrany). Tego typu lub coś w tym stylu http://allegro.pl/item1182959142_3w1_wozek_tako_fart_minerals_jumper_x_cproducenta.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo taki koszyk fajny do sypialni, bo akurat dużo miejsca tam nie mam...
za to do pokoiku maluszka chce kupić łóżeczko z możliwością przestawienia na kołyskę (z blokadą), coś w tym stylu:
http://allegro.pl/item1184521671_lozeczko_radek_ii_kolyska_teak_materac_lateks.html
a tak to przede mną pełno zakupów, ciuszki zacznę kupować po usg - jeszcze tylko 3 tygodnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja malo sie nie posisialam .....sluchajcie, przed chwila wchodze na ebay mojego meza ,a tam zaznoczonych pelno pod obserwacja pieluch pampers 😁 😁 😁 nie wiedzialam, ze az tak sie przygotowuje hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn.............kochanszy by byl,jakby patrzyl za jakas bransoletka z diamentami 😁 😁 😁 😁
a serio.. jest kochany, jest 🙂 ..szkoda , ze tego nie widzi co piszemy, bylby w 7 niebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...