Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!!!
juz jest dobrze juz wczoraj ja sie dobrze czułam caly dzień, maja tylko troche rano zwymiotowała i miał stan podgorączkowy ale już dziś jest dobrze. Mysle ze moze zjadlyśmy coś nie tak. No niby świeże bo robiłam spagetti z tuńczykiem i było swieże ale moze nam zaszkodziło nie wiem.
Najwazniejsze ze juz oki i to nic poważniejszego. 🙂

U nas cały dzień dziś goście, jedni wchodzą drudzy wychodzą.....takze do jutra mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusiak śliczna ta twoja mała 🙂 a gira najlepsza! 🤪 widzę, że mamy coś wspólnego, że nasi lekarze robią zdjęcia stópek naszych małych haha albo raczej kluch 😁 wczoraj byłam na devolaju i dzisiaj też na devolaju (fuuj już nigdy więcej) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
my wczoraj dzien leniwy na maksa. w sobote mielismy imprezke wiec zarelko zostalo i nie trzeba bylo gotowac. dopiero na kolacje cos tam sobie ugotowalismy 🙂 ja mialam lenia a mala miala raj. caly dzien szalala, nawet jak polozylam sie spac to musialam sie kolysac zeby zasnela 🤪 a dzisiaj mezulek do pracy a ja zobaczyk kilka mieszkan i na joge 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski 🙂

Nie bylo mnie tu sporo czasu, ale nie zawsze moge tez tu zagladac... Jak sie czujecie? Nie sposob ogarnac tego wszystkiego co napisalyscie, ale w skrocie mozecie dac znac jak sie czujecie 😉

Wrzucilam na galeriusa zdjecia mojego malego baby z usg 3d/4d 🙂 Nie sa najgorsze, ale moj maly akrobata mial nozki i raczki przy samym czole i na dodatek pepowine przed buzka 😜 do tego spal sobie slodko, no ale jakos udalo nam sie zrobic fotki jego buziulki 🙂 Cale usg, ktore zajelo ponad godzine ( pierwszy raz taki serwis pozadny mnie spotkal, maz i ja bylismy bardzo pozytywnie zaskoczeni 🙂, mamy nagrane na plytce. Ta polozna jeszcze dluzej by jezdzila mi po brzuchu by jeszcze lepsze fotki porobic, jak maly by sie obudzil, ale w koncu musielismy jechac odebrac psa z hotelu 😁 😁 😁. Wiec powiedziala ze moge do niej przyjsc innego dnia jak maly sie bedzie wiercil to moze sie uda zrobic lepsze foty, ale juz chyba dam mu spokoj 🙂
W kazdym badz razie przezycie fajne i super zobaczyc jego buziulke 🙂
Juz teraz sie nie moge doczekac jak ten czas bedzie szybciej lecial, cos mi sie zaczyna dluzyc... 🥴

Maly dalej sie rozpycha, sa dni ze jak mi przylozy w pecherz to ledwo nie popuszcze 😁 😁 ale ma tez swoje dni kiedy jest spokojny 🙂 Lezy przewaznie glowka miedzy cyckami, wiec jak to prawdziwy facet 😁 😁 cudne to jest... 🙂 jeszcze dobre 2 tygodnie i zaczynam przygotowania do porodu 🙂 Ciekwaka jestem jak to pojdzie 🙂

Wiekszych zmian u mnie nie ma... Jedyne co to tyje, mam juz 10 na plusie ( maly w zeszlym tyghodniu wazyl 1,5kg) ale czuje sie super, jak przed ciaza 🙂 nie mam zadnych dolegliwosci, zgage mialam moze 3 razy, pomogly mi na to lody 😜 😁
A u was jak tam z zachciankami i ciazowymi dolegliwosciami? 😉
Napiszcie jak sie czujecie, bo mam kurcze wyrzuty sumienia ze juz dlugo z wami nie gadalam, ale nie sposob teraz nadrobic teraz 700 stron 😁

Dzis jestescie pewnie na cmentarzach.., ja siedze w pracy... Tutaj nie ma tego swieta wiec jak dla nas to normalny dzien pracy...

Buziaki dla was wszystkich i waszych malenstw 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też jestem ciekawa ile ta moja królewna waży. Bo rozpycha się jakby miała niezłą parę. Ależ mamy nagrania jak Ona robi z moim brzuchem co chce. Śmiechu warte 😉

Mnie od wczoraj wszystko swędzi. Nie tylko brzuch ale ręce, nogi, plecy, twarz... Kąpanie, smarowanie nie pomaga. Zgłupieć można. Nie mam żadnego uczulenia, nic. Jak mi nie przejdzie to chyba pójdę do lekarza. W dodatku czuję się podle. Dziś cały dzień przespałam. Coś mnie próbuje rozłożyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka wieczorkiem, po całodniowym maratonie...już mi nogi z d...py wychodzą. Wczoraj byliśmy w trasie, dziś w trasie, u jednych rodziców i u drugich - jestem padnięta...Ale za to od jutra będę się lenić do południa hłe hłe 😎
Idę oglądać wasze maleństwa na galeriusie - ale macie fajnie!! Te gębunie to już takie poważne normalnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie widze ze tu od 30 listopada pustki a potraficie nabic postow 😁


co tam u was 😁? jak sie czujecie dzis robilam wkoncu gołabki bez zawijania ale z knorr o niebo lepsze niz pomysłu na 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam remont i ciągle sprzatanie, ale jeszcze troszke i bedzie koniec.
Na wadze mam 11 kg na plusie 🙂
A mąż tez mnie zdenerwował wczoraj bo w piątek chce iść na piwko a ja chce iść z nim a on sie upiera że idzie sam, hmmmm jak by sie tak nie upierał to bym go puściła ale tak to podejżane dla mnie jest troche i się wściekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahahah wiedzę, że to nie tylko mój problem. Nie byłoby tak najgorzej, gdyby nie teściowa, która w ogóle nie sprząta i gotuje raz w tygodniu - bo w domu jest jakieś 4/5 dni w tygodniu, resztę siedzi u swojego chłopa, i twierdzi że jej praktycznie nie ma w domu to nie będzie nic robiła. A ja muszę sprzątać, prać i gotować na trzy osoby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...