Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wróciłam z USG i jestem smutna
lekarz zauważył ze mam dwukomorową pępowinę a powinna być 3-komorowa
nie chciał mi za wiele powiedzieć bo zasłaniał się tym że powinnam się z moją dr prowadzącą na ten temat porozmawiać
powiedział tylko ze w niewielkim stopniu może być to przyczyną wad genetycznych 😞
czytam sobie na necie na ten temat że może być to przyczyna wad serca ale z usg wychodzi że serduszko niunia ma prawidłowe i echo serca też w porządku
strasznie się czuję - mąż mnie pociesza ale same wiecie że to za wiele nie daje
wizytę u dr mam na 10 listopada ale jutro zadzwonię do niej i może mi coś telefonicznie powie pocieszającego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Honoratka też kiedyś czytałam na ten temat.
Znalazłam to: "Pępowina dwunaczyniowa to nieprawidłowa budowa, ale nie zawsze wiąże się to z komplikacjami typu wady układu moczowego lub serca. Dlatego jeśli tego typu zburzeń nie wykryto u pani maluszka proszę być dobrej myśli i spokojnie udać się do swojego lekarza na wizytę.
położna"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka nie denerwuj się 🙂 jeszcze jest taka możliwość, że lekarz nie zauważył 3 splotu 🙂 tak czasami się dzieje, gdzieś o tym czytałam, że dziewczynę tym straszyli, a później się okazało, że jednak 3 splot był 🙂 bądź dobrej myśli!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka tak czy siak będzie dobrze, nie wiem co by to dało jakbyś się dowiedziała o tym na badaniu gen. tego się chyba nie da leczyć? więc nie ma różnicy czy teraz czy wcześniej. Skoro mała ma wyniki dobre to nie masz się czym przejmować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wczoraj mi net wysiadł.
Ja też mam na połówkowym usg o pępowinie.
Porozmawiaj ze swoją lekarką, może Cię wyśle jeszcze raz.
A ten lekarz to dziwny, bo już wcześniej powinien wiedzieć o pępowinie.
Nic się nie stresuj Mamuśka, będzie dobrze, buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze małe też mają codziennie czkawkę? bo moja ma to już w nawyku, tak jak czkawkowała rzadko raz na kilka dni, to teraz ma to codziennie... ale przynajmniej płuca ćwiczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
głupi Brzuszek
akurat dzisiaj kiedy potrzebowałam zająć jakoś czas on się zawiesił 😞
nie pójdę dziś do mojej dr bo jest na konferencji w Warszawie i ma wyłączony telefon
ale jutro ma już być na miejscu i przyjmować w swoim gabinecie
rozmawiałam ze znajomym pediatrą i troszkę mnie pocieszył wiec jestem spokojniejsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Brzuchatki 🙂

HONORATKA...trzymam kciuki, zeby bylo wszystko dobrze,,,,,,,,
wiesz, mi na badaniach prenatalnych dwa razy wyszlo , ze moja Klarcia ma przebarwione jelitka,,znaczylo to ze sie nie rozwijaja dobrze i ze moze to byc oznaka zespolu Downa, jakas inna powazna choroba-ktorej nazwy niepamietam ,lub cos co sie unormuje,,,,, ...strasznie to przezylismy i straszenie tez sie nadenerwowalismy,,,,, moja lekarka w badaniach potwierdzila tez zmiane w jelitkach.... Chcieli mi juz robic punkcje wod plodowych , dla potwierdzenia lub wykluczenia zespolu,,,,-nie zgodzilam sie , bo to w minimalnym procencie wiaze sie ze wczesnym poronieniem i utrata ciazy... Po czasie wszystko sie unormowalo .
U ciebie jest co innego,ale pisze ci to zebys myslala optymistycznie.... badz dobrej mysli , ze wszystko bedzie dobrze i nic zlego sie twojej Kruszynie nie stanie .Nie zawsze taki straszny diabel jak go maluja. Ja trzymam za twoje malenstwo tez mocno kciuki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam dzis u lekarza,,,,,,,,,,,,,, moja szyjka jest zamkneta CTG w normie,Mala lezy glowka w gore ,,badania ok, tylko ten cukier na granicy .......

Klarcia dluga 33-35 cm i wazy 1800gram-2000gram 🙂

do zdjecia sie dzis nie chciala ustawic, wiec mam dwa malo wyrazne,ale sa ....i widzialam jak oczka otworzyla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...