Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Juz w poniedziałek przyjda moje nowe mebelki 🙂
Tylko mój mąz musi się streszczyc z kładzeniem paneli do poniedziałku.
I jeszcze jak na złość brakło nam dwóch pasków tapety i musze domawiac, ale to już w każdej chwili mozna tylko dokleić i już. Zostanie nam tylko czekanie na wypoczynek 🙂

Bede mogła synkowi poukładac ciuszki w szafeczkach w dziecięcym, bo narazie leżą w garderobie. Bo szafki u dzieciaków pozajmowane, poprzenosze do nowych i bedzie wiecej miejsca dla maluchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa...mi w czwartek mebelki do dziecinnego przychodza,,,, ,ale tez niedawno mialam remont korytarza i sypialni,,,,, JAK JA TO LUBIE 😆 .... teraz czaje sie na wymiane krzesel w jadalni i wtedy tez bedziemy musieli zmienic tapete -to taki pretekst hehhe... a jak tapete zmienie w jadalni , to pewnie i z kuchnia polece ..........tzn.moj Boss ,bo ja teraz nie w stanie do robot....a swojego czasu maz z pracy przychodzil,a tu pokoj innego koloru 😁

taka fototapete chce walnac w jadalni
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=130367325522&category=84229&_trksid=p5197.c0.m619
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLENKA...milego ,milego i ty na swoj brzusio tez uwazaj ........
ja okna zostawiam,,albo po porodzie umyje, albo Bossa zatrudnie w koncu, bo juz czarne 🙂 ..... ale co tam, okna nie najwazniejsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja również żegnam się na weekend
mój brat ma dziś 18stke jedziemy do niego i zostaniemy na noc u rodziców
już nie mogę doczekać się pysznego tortu czekoladowego z wisienkami mniam mniam specjalnie dla mnie taki zamówili
a lody też bym zjadła najlepiej - orzechowe
buziaki na weekend pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...