Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Joasia ja tez mialam takie wesele, gosci mialam ok 250 ( juz dobrze nie pamietam) i tez sie od srody wszystko przygotowywalo 🙂 fajnie było, goście bardzo chwalili, mówili ze bez porównania z takim weselem gdzie jest catering i wszystko jest wyliczone na jedną osobę. Tu mozna było jesc i pic do woli 😉 Bawalismy sie całe 2 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja po duze zakupy pohjade dopiero po 8 i po prezenty dla syna ja swojego na drugie urodzinki zabiore dohokus pokus w Carrefour a raczej w cinema city na bemowie 😁 http://www.hpokus.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam już prezenty świąteczne prawie dla wszystkich 🙂 co roku mam już wcześniej zrobione zakupy, bo w grudniu zawsze taka gonitwa, a teraz tym bardziej nie będzie mi się chciało godzinami łazić 🙂
Jeszcze tylko coś mężusiowi kupię, bratu i bratowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
Jejku dziewczyny a ja mam problem musze zrobić na poniedziałek szopke bożonarodzeniowa 🤪do szkoly dla synka 🤪poradzcie z czego i jak to zrobić! 🤪 🤪 🤪
U nas w przedszkolu w zeszłym roku ktoś zrobił śliczną z różnych kształtów makarony (pomalowaną na złoto). Może tu znajdziesz podpowiedź http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=296655

joanna2236 napisał(a):
Jasne wszystkie jesteśmy sexy 😁 Dziewczyny gdzie można zabrac dwulatka zeby sie zabawił?Bo w niedziele chce mu jakas niespodzianke zrobić ale nie wiem co?
Asia polecam Colorado. Moja uwielbia się tam wsciekać. A ile my się z nią wybawiliśmy w tych zjezdżalniach i piłkach. Bardzo polecam http://www.kolorado.com.pl/


Spadam pooglądać tv. Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i tez patrzylam co tu wziasc na urodzinki dla synka i mam http://allegro.pl/jak-bob-budowniczy-duzy-warsztat-narzedzia-112cz-i1335421918.html bo na gwoadke to chce mu kupic stoliczek z krzeselkami z motywem kubusia puchatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dzis Mai urodzinki. Dokladnie dwa lata temu w bólach lezałam i rodziłam mojego skarba. KOCHAM JA NAD ZYCIE. Babcia jej wczoraj zrobiła niespodzianke i przyjechała z włoch, nikt o tym nie wiedziała, ja patrze kto to włazi a to moja mama. Ale super 🙂 A bilet jej kupiłam na za miesiąć ja nie wiem jak ona to zrobiła 🙂 Tak tęskniła za wnusią że chciała jej dać prezent na urodziny. Także Maja wczoraj została już opsypana prezentami, dziś dostanie kolejne, i jutro nastepne bo juto torcik i przyjecie urodzinowe. jejku gdzie ja te zabawki pomieszcze 🙂

dzis piekę ciasta a jutro robie jakieś sałatki 🙂
MIŁEGO DNIA MAMUSIE.....
aha ciekawe jak Blue, moze znajdzie dziś czas i choć nam napisze jak było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny 🙃
Stres był nie powiem, że nie.. 😜 udzielił się mi i mojemu (teraz to już mężowi) 😎
Było bardzo fajnie, przede wszystkim wesoło.. Jak mówiliśmy słowa przysięgi to byłam twarda, 0 uczuć, 0 łez starałam się jak mogłam o niczym nie myślałam, tylko, żeby skończyć te słowa.. a mój jak mówił zaczęły mu łzy do oczu napływać, a potem gadał, że chciało mu się śmiać, ale mnie tam nie oszuka 😜 i głos mu jakby drżał.. Ah Ci faceci 😉 Jak rodzinka poszła i zostali znajomi to zaczęli chłopacy pić, tak mocno, że mój zaliczył zgon, że tak powiem haha i zostawił nas i poszedł spać bez słowa 😁 Każdy się pyta gdzie on jest, idę zobaczyć do pokoju, bo wcześniej pościeliłam a tam on sobie smacznie śpi już rozebrany haha! Nikomu nic nie powiedział tylko po prostu poszedł, jak się znajomi z nim żegnali to myślałam, że pęknę ze śmiechu, miał totalny bezwład, 0 życia 😁 no to jeszcze dostali po słodkiej wyprawce i śnieg spadł tak apropo 🙃 super jest! 🙂 1 raz w ogóle jak ze mną jest się tak upił, bo tak to b. rzadko pił i mało. A co tam niech ma chłopak uciechę 😜
Mała cały czas się wierciła w sumie od rana (wczoraj) do nocy, wypychała wszystkie części ciała, no nie pamiętam kiedy ostatni raz była tak pobudzona, dosłownie non stop ją czułam, to chyba przez hałas nie mogła zasnąć, bo jeszcze kumpela się pytała (też ma roczne dziecko) czy nie chce iść spać, bo widać po mnie, że jestem zmęczona i pewnie mała też śpi, ale ona to wcale nie chciała spać. Wszyscy stw, że mam mały brzuch jak na swój mieś. a jak jestem w pozycji prawie leżącej to nie widać prawie ciąży 😁 tylko gdzieś te nadprogramowe kg się usadowiły heheh!
Jeszcze w to nie mogę uwierzyć, że jestem po ślubie!!!!!!!!!!!!!!! To takie odległe uczucie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...