Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jaki on głośny jest 🤪 moja wypiła teraz 80ml herbaty to razem będzie mieć z 120 na cały dzień. Szału nie ma, ale lepsze to niż nic 🙂 Jeszcze na noc dostanie kaszkę i lulu. Kurcze ona nadal robi zielono-żółte kupy po tej kaszce.. nie wiem co robić, dawać dalej czy przerwać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Jaki on głośny jest 🤪 moja wypiła teraz 80ml herbaty to razem będzie mieć z 120 na cały dzień. Szału nie ma, ale lepsze to niż nic 🙂 Jeszcze na noc dostanie kaszkę i lulu. Kurcze ona nadal robi zielono-żółte kupy po tej kaszce.. nie wiem co robić, dawać dalej czy przerwać?

może przerwij i zobaczysz czy to coś pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Jaki on głośny jest 🤪 moja wypiła teraz 80ml herbaty to razem będzie mieć z 120 na cały dzień. Szału nie ma, ale lepsze to niż nic 🙂 Jeszcze na noc dostanie kaszkę i lulu. Kurcze ona nadal robi zielono-żółte kupy po tej kaszce.. nie wiem co robić, dawać dalej czy przerwać?

może przerwij i zobaczysz czy to coś pomoże


No jak nie daje, to ma żółte. Mi chodzi o to ile to musi potrwać zanim jelita się przyzwyczają? Jak dałam jej kleik dużo wcześniej to miała żółte, ani razu zielone. A jak kaszka lub obiadek/deserek to zielone. No nie wiem.. dlatego obiadków i deserków nie daję, a kleiku ona jeść nie chce już, więc czekam co z tą kaszką, niby to normalne, że tak organizm reaguje, bo kupa jest taka jak zawsze tylko, że zielona, no to ile mam tak czekać tydzień?? i potem przerwać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
mojemu dziś znów próbowałam dać deserek gerberka, dalej to samo nie chce. ale soczki owocowe pije z chęcią.


Wesa, bo nie jest gotowy jeszcze 🙂 kurcze aż dziwne, że taki uparty jest. Moja wcina wszystko. Chociaż zupka jarzynowa jej nie za bardzo podchodzi, ale nie pluje jakoś mocno. Na razie z tym jedzeniem przestaję, bo ma zielone kupy po nim. Zobaczę co będzie za 2tyg. jak będzie reagować, ale kaszkę chcę jej dawać. Do 6mieś. nasze maluchy nie muszą jeść produktów stałych, więc się nie ma co pieklić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie zamówiłam diete na allegro. na 14 dni dietetyk układa szczegółoową diete, w trakcie diety cały czas jest ze mną w kontakcię e mailowym, i jak mi jakiś składnik diety bąz produkt nie odpowiada on wtedy zmienia posiłki. zobaczymy co to bedzie. musze tera wypełnić szczegółową ankiete bo musi ułozyć diete odpowiednio do moich oczekiwan, mozliwosci itd.
to link powiedzcie co mslicie, bo ja juz takiego doła mam ze nawet takie cos mnie interesuje.
http://allegro.pl/dieta-14-dni-schudnij-po-ciazy-zwalcz-cellulit-i1610120722.html?source=oo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
Dziewczyny powiedzcie w czym śpią wasze maluszki? i czym przykrywacie. Bo coraz cieplej i nie wiem jak małego ubrać do snu?
Ja okno w pokoju otwieram w dzień jak mały ma drzemki w łóżeczku


Moja za dnia i w nocy śpi tylko w samym body z krótkim rękawkiem lub body + luźne delikatne bawełniane spodenki do spania - długie. I przykrywam kołderką. Ona się szybko poci jak jest grubiej ubrana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
własnie zamówiłam diete na allegro. na 14 dni dietetyk układa szczegółoową diete, w trakcie diety cały czas jest ze mną w kontakcię e mailowym, i jak mi jakiś składnik diety bąz produkt nie odpowiada on wtedy zmienia posiłki. zobaczymy co to bedzie. musze tera wypełnić szczegółową ankiete bo musi ułozyć diete odpowiednio do moich oczekiwan, mozliwosci itd.
to link powiedzcie co mslicie, bo ja juz takiego doła mam ze nawet takie cos mnie interesuje.
http://allegro.pl/dieta-14-dni-schudnij-po-ciazy-zwalcz-cellulit-i1610120722.html?source=oo

Wesa ja mogę tylko trzymać kciuki, nigdy mi się nie udało trzymać diety dłużej niż 2 dni 😉
Poza tym samo jedzenie nie wystarczy moim zdaniem, trzeba się też ruszać (co akurat u Ciebie nie jest problemem przy 2 dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kurcze Wesa myślisz, że to coś da? ja tam wolę jeść co chce, ale b. mało niż jeść tak jak oni piszą, bo mają zawsze dziwne diety fe!
nie wiem juz czy coś da czy nie, naprawde blue mam takiego doła ze nawet mi sie gadac nie chce z nikim 😞 jakaś deprecha czy co. zobacze jak ułozy tą diete moze nie bedzie taka zła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
Dziewczyny powiedzcie w czym śpią wasze maluszki? i czym przykrywacie. Bo coraz cieplej i nie wiem jak małego ubrać do snu?
Ja okno w pokoju otwieram w dzień jak mały ma drzemki w łóżeczku


Moja za dnia i w nocy śpi tylko w samym body z krótkim rękawkiem lub body + luźne delikatne bawełniane spodenki do spania - długie. I przykrywam kołderką. Ona się szybko poci jak jest grubiej ubrana.

Bez skarpetek?
Właśnie zauważyłam że małemu jest chyba trochę za ciepło, bo ja mu nadal ubieram pajacyki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kurcze Wesa myślisz, że to coś da? ja tam wolę jeść co chce, ale b. mało niż jeść tak jak oni piszą, bo mają zawsze dziwne diety fe!
nie wiem juz czy coś da czy nie, naprawde blue mam takiego doła ze nawet mi sie gadac nie chce z nikim 😞 jakaś deprecha czy co. zobacze jak ułozy tą diete moze nie bedzie taka zła.


Weź mnie nie strasz ja mam teraz doła jak widzę piersi, a przy 2 dziecku to ja nie wiem jak one będą wyglądać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
Dziewczyny powiedzcie w czym śpią wasze maluszki? i czym przykrywacie. Bo coraz cieplej i nie wiem jak małego ubrać do snu?
Ja okno w pokoju otwieram w dzień jak mały ma drzemki w łóżeczku


Moja za dnia i w nocy śpi tylko w samym body z krótkim rękawkiem lub body + luźne delikatne bawełniane spodenki do spania - długie. I przykrywam kołderką. Ona się szybko poci jak jest grubiej ubrana.

Bez skarpetek?
Właśnie zauważyłam że małemu jest chyba trochę za ciepło, bo ja mu nadal ubieram pajacyki 🙂


Ja jej od małego nie zakładam skarpetek, bo wszystko zrzuca, więc dałam za wygraną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
Dziewczyny powiedzcie w czym śpią wasze maluszki? i czym przykrywacie. Bo coraz cieplej i nie wiem jak małego ubrać do snu?
Ja okno w pokoju otwieram w dzień jak mały ma drzemki w łóżeczku


Moja za dnia i w nocy śpi tylko w samym body z krótkim rękawkiem lub body + luźne delikatne bawełniane spodenki do spania - długie. I przykrywam kołderką. Ona się szybko poci jak jest grubiej ubrana.

Bez skarpetek?
Właśnie zauważyłam że małemu jest chyba trochę za ciepło, bo ja mu nadal ubieram pajacyki 🙂


Ja jej od małego nie zakładam skarpetek, bo wszystko zrzuca, więc dałam za wygraną.

To jutro już go w bodziaka ubiorę 🙂dzięki Kobitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaka ze mnie matka 🤪 mała leży w samym bodziaku z krótkim rękawkiem a ja do spania mam na sobie 100 warstw, bo mi wiecznie zimno i jeszcze szlafrok i kołdra gruba 🙂 dzisiaj mojego namówiłam, żeby napalił w kominku i się ze mnie śmiał, że ja się przeziębię w 35 stopniach i dla mnie taka neutralna temp. to 40 stopni musi być 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...