Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

🙃 wariatki.. zobaczymy jaka moja będzie piękna módlmy się żeby była już tłuściutka 🙂 akurat co jak co, ale zdjęć mojej wariatki się nie obawiam, bo ten lekarz zawsze robi wyraźne foty 🙂 tylko żeby wyładniała 😁 😁 😁 a najlepsze jest to, że każde dziecko ma już własne indywidualne rysy twarzy, to mi się podoba najbardziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Na chwilę Was zostawić... 😉

Dona napisał(a):
Justyna napisz mi jak mozesz - jak twoje pomiary glukometrem? jaki masz model? dobrze ci te wyniki wychodzą, bo u mnie jakies zwariowane, raz wychodzi 60 a za 3 minuty 110 🤪
kurde jakis kosmos, chyba glukometr do d..y
teraz to juz zupelnie zglupialam z tymi wynikami
Myślę, że musisz dojśc do wprawy. Być może na te niskie wyniki po prostu na pasek wleciało za mało krwi. Ja mam GucoSense. Ileż ja pasków napsułam nim się nauczyłam ☺️ Przede wszystkim 60 to za niski wynik. Ja mam rano po nocy 90-100 a później to już zalezy od tego co zjem. Raczej 140 nie przekraczam



femmka napisał(a):
i ojcow na porodowki nie wpuszczali ,,,,biedaki , zrobili,a musieli wystawac pod oknami 🙂
Oj znam to z opowiadań mojej matki. Ojciec pod oknem 3 piętra niżej wystawał a dzieci leżały na wspólnej sali i tylko matkom do karmienia były donoszone. Położne po kilkoro dzieci nosiły na rękach na raz (taka wprawa)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia..........ale ty masz juz duuuuzy brzuch ,,,,,, 😮 ........ja mam chyba mniejszy co i pewnie oznacza , ze i moja maciczka-poledwiczka tez mniejsza 🙂 ..... jedno co zauwazylam co mi ostatnio uroslo-napuchlo to moJ pierog,,,zrobil sie jakis taki tlusciutki jak paczuszek 😁 ...moj maz sie smieje, ze to juz nie buleczka tylko chalka,,,a ja nazywam ja kapusta 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...