Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny :* Muszę jeszcze to co napisałyście przesiać przez sito mojej cukrzycy -gumy, halsy czy miód odpadają bo pewnie mi poniosą cukier 😞 Ach człowiek to ma życie i jeszcze ledwo na oczy patrzę tak mi łzawią. A rano całkiem normalnie się czułam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna ja na ostry ból gardła brałma Orofar (nie wiem czy w ciązy mozna) pamietam, ze drugiego dnia juz bólu nie czułam
Mój cukier na szczescie przystopował, mierze 4 razy dziennie i narazie jest ok, wiec pozwalam sobie nawet na troche słodkiego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lagoona no w tym przypadku to chyba nic sie nie da zrobic 🙂 moja mała jest raczej spokojna, chociaz ma takie dni ze jest bardziej aktywna, ale z reguły spokojna, chociaz ja wole jak bałagani, wtedy jestem spokojniejsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja też mnie już przyzwyczaiła do swoich szaleństw. Bywa, że mam po prostu dość ale jak posiedzi parę godzin spokojniej to ja już wsłuchuję się w siebie z delikatnym przerażeniem. Czasami nie wiem co gorsze

Zrobiłam sobie herbatę z miodem i cytryną więc spadam do wyrka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem bardziej wrażliwa od was, albo mam mniej skóry nie wiem, ale te jej wybryki ciężko mi się znosi w spokoju, bo ona drapie tam w środku. Może pazurki jej urosły jakoś mocniej przez to, że piję tyle nabiału 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kodziem przyttylam 23 kg i nie spalilam 6 kg po nim rok czasu mi to zajelo i znow powtorka i tyje w tym samym tyg ciazy wlasnie i nie jem bo z kodziem owszem wiedzialam z czego sie bierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ślicznie ale jak bedzie wga spadac za szybko to skora bedzie taka wiesz obwisla eh trudno wazne ze beda dzieciaczki zdrowe ja piekna nie musze byc trudno sie mowi mezowi sie podobam taka jaka jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...