Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
z tą płcią to nigdy nie wiadomo, ale ja o takich przypadkach wśród znajomych słyszałam chyba z 4 razy...na tyle ciąż, więc może się zdarzyć ale też nie tak często. Jak mojemu ginowi ostatnio powiedziałam, że mam nadzieje że małej nic nie wyrośnie do nast. USG to się troszkę obruszył na mnie że mogę podważać jego kompetencje 😜 ale i tak będę pytać czy potwierdza płeć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bądźmy dobrej myśli dziewczny 🙂

Spadam pooglądać i odpocząć. Dziś spakowałyśmy z Natalą już więszkość jej zabawek (głównie te, którymi nie bawi się za często). Wyszło tego 11 wielkich katronów. Aż mnie przeraża sama myśl ile tego będzie wszystkiego razem 😲 🤪

Miłego wieczoru kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki
ja dzisiaj ranny ptaszek, obudzilam sie na siku po godz 4.00 i juz niestety nie zasnelam 😞 krzątamy się z mężem po mieszkaniu jak dwa marki nocne 🙂 ale zaraz sie pakujemy i wyjezdzamy na weekend do rodziców. Miłego weekendu wam zycze, chociaz pogoda za oknem fatalna. Zajrze tu pewnie dopiero w poniedzialek papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaza sie duzo pomylej moja bratowa miala termin na 17 listopada a nadal jest w dwupaku 😁 i na polowkowym w szpitalu powiedzieli jej ze napewno dziewczyna a otem na nfz lekarz powiedzial ze chlopczyk i czekaja do narodzin :d i obawiam siie o swojego malego bo ten sam lekarz wykonuje mi usg co jej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...