Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja jutro zaczynam szykowania na urodzinki mai, upieke dwa ciasta, teściowa dwa ciasta...a w niedziele zrobie jakieś dwie sałatki koreczki, i jakieś zimne zakaski. nie bede szaleć z gotowaniem. Wszystkim mówie ze Maja zaprasza na torta więc tort bedzie...i starczy hehe. Na roczek sie tak naszykowałam z jedzeniem ze az przesadziłam. więc teraz kawka i ciasto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A dzis szykuje się na zabawe Andrzejkową ide z moją córcią. Musze zrobić sie na bóstwo bo tam same fajne mamusie pewnie bedą a ja taki wieloryb. Włoski, paznokcie makijaż i jakos moze bede wyglądała hehe....tylko co ja mam na siebie włożyc.....mój codzienny dylemat:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny bardzo wam dziękuję za życzonka, szczególnie z Kasi życzeń się uśmiałam tych małych grubasków 😁 😁 😁 Kochane jesteście 😘 😘 😘

Co do pomiarów dzidzionów to wagę oblicza się na podstawie wymiarów dziecka, a nie na odwrót, moja wg @ była na usg w 30t6d i ważyła 1818g, bo wg usg jest starsza o 4dni i stąd te różnice w wadze. A zapewne waży mniej. Ciekawe ile teraz będzie ważyć w tym 34tc bo w przyszłym tyg. idę do ginki by sprawdziła czy wszystko jest ok. Boję się!! A mała czuje mojego stresa, bo się dzisiaj wierci, a w nocy kopała mojego 🙃 jak spałam z nim, bo dzisiaj się chwalił, że w nocy jak się przytuliłam do niego to ona dała czadu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
dziewczyny czy wasze dzidzie tez sie teraz mniej ruszają? bo ja mam takiego strsa ze zaraz chyba zwariuje. Od 3 dni moja mała prawie sie nie rusza , musze ją dobrze "wymolestowac" zeby dała choć małego kopniaczka, dzis to juz nawet sie poryczałam, boje sie o nią a wizyte mam dopiero w srode. W niedziele i poniedzialek szalała a od wtorku spokój......zwariuje zaraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana zawsze mozesz do szpitala podjechać i oni ci tam sprawdzą wszystko, nie stresuj sie tylko jedź.

A co do chrzcin to my właśnie w tym roku chcemy zrobic w wielkanoc. jak maluch sie urodzi szybko bede szukac lokalu bo w wielkanoc duzo ludzi takie uroczystości planuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona myślę, że nie ma problemu do zmartwień. Nie denerwuj się tak bo i Mała wyczuwa ten stres. Moja jak ja się denerwuje siedzi cichutko jak myszka pod miotłą. Nasze Maluszki nie wykonuje już tak gwałtownych ruchów, a raczej się wiercą - po prostu brakuje im miejsca

A o chrzcinach też na początku myślałam na Wielkanoc ale teraz wydaje mi się, że tak od razu nie damy rady - ta przeprowadzka doprowadza do bankructwa 😜 Chrzciny może dopiero latem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jej podokuczam to ciutke sie ruszy ale to juz nie to samo co pare dni temu i tez juz nie kopie tam gdzie zawsze, moze sie przekrecila i rzeczywiscie ma juz mało miejsca, moja tez jest raczej spokojna ale teraz to juz przesadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...