Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc mamuski 🙂

Melduje sie z powrotem 🙂 Co tam u was? Mam nadzieje ze nikt sie nie wykruszyl 😜 Nie mialam jeszcze czasu was nadrobic... 😎

Ale mialam wczoraj przygody z tym powrotem do domu, koszmar jakis... Odwolali mi lot z rana bo lotnisko w Danii bylo zamkniete z powodu silnego wiatru i sniegu, wiec lecialam dopiero o 16:15. Jak dolecialam do Kopenhagi to tu tez wszystko opoznione i na pociag musialam czekac 25 min. Do tego jak dojechal to byl przepelniony, wiec moj duzy brzuch, do tego 30 kg bagazu: 2 torby,mimo ze jedna z nich na kolkach a ta druga polozona na niej to sie dalo odczuc ciezar i do tego jeszcze duza siatka w rekach, to juz byl koktajl ponad moje sily. A tu nikt sie toba nie przejmuje czy jestes w ciazy czy nie, wiec radz sobie sama... Jak juz dojechalam tym pociagiem do miasta gdzie moi tesciowie mieszkaja (u nich mialam autko i psa odebrali mi z hotelu na szczescie) i wdrapalam sie z tymi tabolami ciezkimi po schodach na gore to mialam dosc. Tak sobie pomyslalam ze jeszcze chwila a chyba tego dzieciaka tu urodze 🤪 Juz sama mialam stracha ze to juz za duzo. No ale wzielam w koncu taxowke i dojechalam do moich tesciow, tam zjadlam szybka kolacje, wypilam kubek kawy i do domu. Jak od nich wyjechalam to musialam jechac 20-50 km/h bo bylo tyle sniegu na ulicach przez te zamiecie ze nie dalo sie inaczej, wiec wyladowalam w domu o 22:30. Szybko rozpakowalam autko i do lozka 🙂 To byla pierwsza noc od nie wiem jak dlugo gdzie przespalam ja calusienka, taka bylam wypompowana...
No ale super bylo sie zobaczyc z rodzinka i pojesc dobrego polskiego jedzonka 🙂
Ale po tym wczorajszym przesileniu to sie zaczelam troche bac ze moglabym sobie cos tam narobic, no ale maly sie wierci jak zawsze, wiec chyba wszystko jest ok mysle 🙂 Nic sie narazie zlego nie dzieje, ale juz teraz koniec z tymi ciezarami!

Kupilam te masci co mi polecilyscie, ale tych kropli Kasiulek nie moglam dostac w zadnej aptece. Wiec juz cos tutaj na miejscu kupie, jak beda potrzebne.

No dziewczynki mam nadzieje ze wy sie czujecie dobrze 🙂 Jak tam wasze brzucholki? 😉
BLUE[color=blue][/color] jak tam sie czujesz w roli zonki? 😜

Buziaki i lece was teraz nadrabiac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny,,,,,,
u nas tez od wczoraj zaczelo padac i napadalo tyle, ze smialo mozna balwana lepic,,, Jak na moj region ,to niezbyt to normalne - snieg w listopadzie (???)

co do ozdob swiatecznych,,,to tu swieta ida pelna para....wszyscy juz maja okna i mieszkania podekorowane ozdobami ,,,bo tu tak naprawde swieta zaczynaja sie od pierwszej niedzieli adwentu .wg mnie troche wczesnie,ale co tam,,,tego co mile i sprawia przyjemnosc nigdy za wiele 🙂

jutro ide do lekarki i znowu zobacze moja coreczke ;HURRRA ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam poki co szczescie, ze u mojej wszystko dobrze widac, lezy glowka w gorze jeszcze i twarzyczka do sciany brzucha,,,ciagle mi czolkiem napiera na brzuch 🙂
no ale tez niestety ciagle czekam az sie przekreci glowka w dol,,,, a ona widac ani o tym mysli-jak do tej pory ..
no i w ogole jakbym miala teraz rodzic, to ma najgorsze ulozenie z mozliwych,,bo niedojrze glwka na gorze, twarzyczka do przodu, to jeszcze nozki polwyprostowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie robie liste ostatnich rzeczy jakie musze dokupic .... mam nadzieje tez , ze do konca tygodnia zamkne torbe do szpitala .....
a dzis sie juz biore za prasowanie zaleglych ubran naszych 😁 a pozniej biore sie za dzidziusiowe .......... jak je prasowac jak one takie maluskie 🙃 hihii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj poprałam pieluchy tetrowe, pościel, ręczniczki dla maluszka i mam taki mały szlafroczek dla niego 🙂Jutro poprasuję to wszystko i wypiorę jeszcze kocyki 🙂
Torbą się zajmę w następnym tygodniu.
Łóżeczko chcemy rozłożyć po świętach razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my chcieliśmy jechać z przyjaciółmi tak jak co roku
ale stwierdziliśmy że szkoda wydać ten 1000zł i przeleżeć w hotelu większość pobytu
poza tym bałabym się ze zacznie się akcja a ja będę 100km od szpitala w którym chce rodzić

może poszukamy jakiś znajomych co siedzą w domu to wybierzemy się do nich
niedaleko mam koleżankę która ma termin na 30 grudnia jeśli przenosi i nie będzie w szpitalu to najwyżej pójdziemy na godzinkę do nich 🙂
strasznie głupio tak przeleżeć w łóżku przed tv sylwestra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leniwe przeciągania mojej złośnicy z wczoraj:

http://img535.imageshack.us/i/t0t.mp4/

http://img638.imageshack.us/i/f9m.mp4/

Apropo kreska mi już wyszła, ale na razie jest jasna i krzywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...