Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3266471&start=1620 Femmka wejdź w tego linka i napisz swoją datę urodzenia a potem miesiąc w którym doszło do zapłodnienia 🙂 i Gosia 73 ci napisze jaką możesz mieć płeć 😁 jestem ciekawa czy powie Ci o dziewczynce 🙂 tylko jej nie mów, że wiesz, że to dziewczynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam masło do ciała ryż i imbir SUHADA z Lidla 🙂 jest naprawdę superrrrrrrrrrrrrrr!! Nigdy wcześniej czegoś takiego nie próbowałam, jest lepsze niż oliwka 🙂 Jest na bazie różnych olejków 🙂 A ja się przyznam, że wczoraj i dzisiaj do czegoś doszło po ponad tygodniu haha 🙂 chociaż nawet jak było b. miło to nie potrafiłam przestać myśleć o maluchu, że może go coś boli, że mu niewygodnie itp. a teraz znowu kopie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski śpicie? Ja dzisiaj będę 1 raz w życiu robić zupę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale ze swoim, bo jak źle wyjdzie to będzie na niego 🙂 nie możemy cały czas jeść ziemniaków itp. dziecko przecież musi później jeść różne obiady, a nie, że będzie chodzić po znajomych i jeść prawdziwe zupy heeh 😁 Zupa będzie z buraków mniam! Tylko mam nadzieję, że jej nie sknocimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...