Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no coś tam wypełniałam ale z bebilonu nic nie dostaje. chyba tam napisze i się upomnę :P

za rok moje dzidzi na wigilii będzie rządzić w tym u mamusi albo tatusia 🤨 na rączkach obserwacje bedzie prowadzić... tyle ludzi do niej przyjdzie 😁 ohhhhh jak ja ją kocham ja pitole 🙂)
tosz tos ie nie da opisac i ja wiemz e wy tez tak macie 🙂) a malwinka dopiero to zobaczy 🙂) ale malwinka mega uczucie, mówie ci 🙂) 🙂) 🙂) juz is enie moge doczkeac jak bedziesz pisac jakie to śliczności, jaki super!!! fajne to takie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
na pewno dojdzie czasem później dochodzi z bebilonu dostałam jakoś jak Zuzka miała 4 miesiące i 2 tyg. także jeszcze wszystko przed tobą 🙂 bądź cierpliwa 😉 a tam dostaniesz śliniaczek też mleko i kaszke jabłkową 😉

uczucie mega tak jak Ania piszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
malutka90 mnie przyciągnęła do Was 🙂 🙂
Przepraszam, że nie zaglądam, ale rzeczywiście na jutro mam termin, porodu ale już chyba od 6 dni nie czuję się najlepiej 🤨 Bóle i skurcze dokuczają, ale nie regularne i tylko męczą, ale nic się nie rozkręcają 🤔 🙃 Ze mną i Alicją wszystko dobrze nawet nie mam już anemii bo na ostatniej wizycie miałam hemoglobinę 12,7 🙂 Czekam z niecierpliwością na poród, nie chciałabym rodzić w Święta 🤨 Ale zaglądałam tutaj do Was a raczej Was podglądałam, ale na prawdę nie mam ostatnio siły na nic a jeszcze musiałam Święta przygotować wcześniej niż co roku żeby mąż jak coś nie został bez jedzenia bo by zjadł i mnie i Alę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a ja dziewczyny mialam lezec i lezalam spalam i wszystko juz mnie wkurzan jiestety to chyba przez to e musze lezec. 😞 plakac mi sie tylo chce a najgorsze maz byl w pracy do 14 i mial zostawic tylko u swoich jakas myche do kompa a siedzial tam z 2 h jak nie dalej i musze co chwile dzwonic i go poganiac. bom mamy dywan do wlozenia do pokoju ja tego nie zrobie i niech sie ruszy do kur nedzy. A on u mamuni siedzi glupek jeden wiedzial ze sama bede i ze potrzebny bedzie a mamusia go trzyma jakbym miala go zjesc tutaj. Dobrze bo jak dziecko sie urodzi to sie skonczy latanie do mamuni. Bo niestety obiecal pomagac mi a ja niestety tez nie jestem alfa i omega zeby robic wszystko. Milalam lezec i nic z tego bo ciagle ktos cos chce, wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwinka... nie udwaj przed nim GERKA tylko czasami nawet udawaj ze ci duszo ze ci źle... to pomaga serio serio... udawaj ze nie umiesz sobie z czyms poradzić i rób z niego bohatera oni to lubią mamisynki jak się chwali ... uwielbia... fachudry z tych facetów ale co zrobić no takei typki są.

aaasiak... sex sex ijeszcze raz sex próbuj... moze akurat a jak nie sex to hmm to mi radziła położna jak miałam małe jeszcze skurcze... stań złap sie czegoś i jak jest skórcz to kręć miednica jak byś hula hop miała na brzusiu takie Ósemeczki kręcic tez mozesz... mi to starsznie pomagało... rozluźniało. i jak masz skurcze tak szybko oddychaj a nie powietrze zatrzymuj... dotlenia i pomaga strasznie. kurna nie wiem co jeszcze ... tak bym chciała ulżyć... wiem jaki strach, niepewnosć ze się już by chciało... ojj trzymam za ciebie i bobasa kciuki!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Dziewczyny 😉 Bać się nie boję jakoś tak ten strach nie domaga u mnie, ale to dobrze 🙂 Nogi siedząc mam mocno rozchylone bo właśnie położna na szkole rodzenia tłumaczyła, że nie można zakładać nogi na nogę albo zaciskać. A co do ruszania biodrami to mam kupioną nawet specjalną piłkę taką jak w szpitalu i dużo na niej ćwiczę. Sex hmmm.... chciałabym ale mąż nie chce. Mówi, że nie umie się ze mną kochać jak mam taki duży brzuch ha ha i ma w sobie jakiś taki lęk, boi się mnie dotknąć ha ha ha Także na to nie mam co liczyć 🙃 Męczą mnie te skurcze cały czas już chyba od 6 dni ale się nic nie rozkręca. No ale wiecznie nie będę chodzić w ciąży 🙂 Tylko chciałabym już tulić córeczkę do siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie masz racje co do mojego mezusia heh. Brat byl i pomogl a maz tez sie wzial za prace. zgaga mnie strasznie piecze. Jutro ide na egzaminy 2 pod rzad. Trzymajcie kciuki a ja bede sie uczyc. 🙂 dobranoc wam dziewczynki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo :*
Malwinka trzymamy kciuki za egzaminy 🙂 :*

aisak ja na tej piłce przed porodem siedziałam i strasznie mi pomogła zrobić rozwarcie (bo nie chciało się zrobić) i bujałam się od przodu do tyłu pomagało mi przy skurczach bardzo 🙂

miłego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi podłaczyli oxy i i łazilam z nią po korytarzy jak skurcze były silne to łokcie opierałam na parapecie i zginałam sie w pół alee nogi rozchylone i tak jak bym świeczke dmuchała oddychałam... ojjj ból niesamowity... na szczeście któtko trwał 🙂 🙂

asiak... trzymajs ie słoneczko dzielna bądź. a strach przyjdzie jak jak juz bedziesz czuła ze to JUŻ... trzymam za ciebie kciuki... mocno!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 😉
Malwinka pomyśl sobie co to taki egzamin przy tym, że co czeka Cię za kilka tygodni, czyli poród i opieka nad dzieckiem to jest największy egzamin w życiu jak się go nie boisz to szkolnego już w ogóle nie powinnaś 😁 😁
Ja mam coraz więcej objawów na poród i dzisiaj termin 🤪 Może się coś rozkręci 🙂 Dzięki dziewczynki za otuchę 😉 😘 Na pewno strasz i przeprażenie przed bóle przyjdzie jak już się zacznie, ale mam nadzieje, że świadomość, że zaraz będzie koniec da mi siłę !! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniusiuniuniawins napisał(a):
hey Alunnia, tu ciocia Ania mówi wyłaź skarbie już z tego brzuszka 🙂) zrób to szybciutko zeby mamusi za mocno nie męczyć!! czekamy na ciebie z niecierpliwością cudaczu!!!!


może posłucha cioci 🙂)


Może zadziała bo mnie i Taty się nie chce słuchać 🙃
A jak wasze dzieciaczki ?? Grzeczne, zdrowe ?? Bo teraz taka pogoda w Polsce, że łatwo o przeziębienie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki jeden egzamin zdany drugi chyba nie nie chciala powiedziec ale pewnie nie. Cos dzisaij bardzo zly humor miala zabierala prace i skrocila nam czas bo takie dwie gadaly 😞 ale to nic poprawka w styczniu. To juz sie nie dam 🙂 wiem jaki blad zrobilam hehe. i mam wiecej czasu na szlify. Co do porodu wiem ze to najwazniejszy egzamin i ze ten egzamin bede oceniana cale zycie hih. Ale przezyje czekam na tego mojego synusia. Powiedzcie mi czy bole jak podczas miesiaczki moga swiadczyc o powiekszaniu sie rozwarcia? bo boje sie bo od dwoch dni boli mnie spac nawet nie moge. Nawet jak siedze to boli. Wiec leze. i jeszcze jedno czy czeste bieganie do toalety z tzw rozwolnieniem to tez o czyms swiadczy? bo mysle bo dziewczyny kiedys gadaly ze to przedporodowe takie cos jest. 😞 chyba czeka mnie ten szpital przed swietami bo cisnienie tabletki i tak nie zmienily nic. nawet 150 jest a biore jak kazal. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie podbrzusze bolało i tak jak by kości sie rozszerzały na 2 tyg przed porodem. tylko chciała bym zaznaczyc ze ja miałam porób wyłowywany... w 39 i3 i mojamacica w ogóle nie była przygotowana do porodu... szyjka długa wiec robili jej masaż średnio fajna sprawa...

wiec to ze boli nie musi o czyms konkretnym świadczyc. a ty MALWINKASZORUJ DO WYRA BO CI WLEJE NORMALNIE!!! leż dziewczyno! i sie nie ruszaj!!!!! niech koło ciebie wszyscy skaczą masz do tego pełne prawo!!!!!! dzidziulek ma być w twoim brzuszku jak najdłużej eraz dla niego jest stanowczo za wcześnie!!!!! leż nie wkurzaj sie i wydawaj swojemu rozkazy...... bo ci wleje jak nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwinka ja takie pobolewanie w dole brzuch mam już od 35 tygodnia i nic się nie działo a na dzień dzisiejszy jestem przeterminowana ha ha ha 😁 Ale oczywiście mówię o swoim przypadku u Ciebie oczywiście czego Ci nie życzę może to być coś innego, ale nie od razu oczywiście gorszego. Może szyjka się skraca, albo właśnie rozszerza, ale to fakt troszkę za wcześniej. Lepiej żeby Dzidziulek posiedział tam chociaż do 37 tygodnia 🙂 Dużo odpoczywaj i leż teraz już z górki będą leciały te tygodnie przez sam fakt, że dużo Ci ich nie zostało 😁
Ja miałam dzisiaj przez ponad godzinkę regularne skurcze, ale przeszły. Jutro mam położną to dam znać czy w ogóle się czegoś dowiedziałam 🤨
aniusiuniuniawins a czemu miałaś wywoływany poród przed terminem ??
A teraz mówię Wam dobranoc 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry :*
aisak ja miałam wywoływany przed terminem :P bo pojechalam z bólami wtedy niby bolaly :P hehe a to jeszcze nic w porównaniu co potem było 🙂 i powiedzieli że jak do rana nie urodze to wyślą mnie na patologie (a bylam w 39tyg.) :P no i najpierw czopki rozkurczowe z 3 mi dali a potem pod oxy. nawet jedna mi nie zleciała zostawili ją jeszcze po porodzie żeby mi szybko łożysko wyszło 🙂 i podziałało 🙂 też chodziłam po oddziale 😁 i dmuchałam na skurczach jak bym świeczke chciałam zgasić hahaha 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no leze ladnie 🙂 teraz nie rusze sie chyba ze tylko na te poprawke a takto wszystko ok . Plecy mnie bolaly gdzies zle spalam i tak bolaly ze lekko na bok chcialam sie obrucic to tak kulo w boku ze sie obudzilam i juz asnac nie moglam. A takto to zauwazylam ze najlepiej spi mi sie z nogami w gorze 🙂 hehe czasami az mi zdretwieja ale tak jakos lepiej mi sie zasypia bo na lewym to nie zawsze bo maly sie wtedy napiera jakby mu przeszkadzalo lezenie na tym boku. Teraz szaleje moj maly 🙂 od rana i wieczorem najwiecej a u was jak wasze maluszki? kiedy sie najwiecej ruszaja ruszaly?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam wywoływany bo na porodówce w moim terminie porodu miał być remont i był 🙂 wiec ze moiem lekarzem była zastepca ordynatora to wzieła mnie wczesniej 🙂)
poszłam w czwartek założyli mi folej i tak chasałam po korytarzu z nim uciekając do pokoju jak dziewczyny z porodówki sie darły bo boli!!! a ja spitalałam co sił w nogach z folejem między nogami do pokoju... krzyki cichły to ja znowu na korytarz i tak w kółko... a w piateczek rano o 7 poszłam na porodówke folej wyciagneli 6 palców rozwarcia wiec 😁 skurcze regularne delikatniusie wiec chciałam pochodzić troszke... poszłam i skurcze zniknęły...
przyszła moja pani dr (wczesniej wspomniana) przebiła mi wody i zrobiła masaż szyjki macicy nooooo i sie zaczeła jazda a była gdzies 10.15 moze 30 nio i bóle krzyżowe wiecznowu chciałam połaziić bo to troszke lżej... i tak łaziłam stałam na skurczach do 11.52 az mnie zgięło w pół i już się nie wyprostowałam... az wyszedł mój pasztecik 😁

moja Majeczka ruszała sie kiedy chciała ale najwiecej wieczorem i troche więcej rano. wieczorem po mojej kompieli ja sie odpręzyłam, położyłam do wyra głęboko oddychałam (lezałam na wznak) wiec sie układała do snu ajjj sie wierciła kopała po żeberkach, po pęcherzu ale super uczucie !!! tęsknie za nim 😞 a tano przeciąganie sie i brzuch w rózne strony sie wyginał... czasami aż skóra bolała od nasiągania... ale mega za tym tęsknie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...