Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To przepakowałam torby do szpitala. Ciekawe czy przyda się ta druga dla Pawełka. Musze jutro wstać o 7 rano, ciekawe jak to zrobię. Chociaż pewnie i tak nie zasnę dziś. Jeśli mnie zostawią to napisze sms, bo nie wiem jak używać neta w komórce ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niunia nie wiem czy jeszcze zajrze tu do jutra, ale zycze Ci powodzenia..Bedzie dobrze kochana, wiec nie martw sie. Koniecznie napisz jak juz bedziesz cos wiedziec..A mozesz wysylac fotki przez tel? Jak tak to nie obraze sie jak wyslesz "cioci" fotke Pawelka. Trzymaj sie kochana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia pamiętaj - bo tego możesz być pewna, wszyscy będą tu o Tobie myśleć i wysyłać te najlepsze myśli do Ciebie, żeby nie było tak ciężko. A tyle dobrych myśli przecież musi pomóc! 🙂 Trzymaj się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak niunia pamietamy o Tobie, jak i o wszystkich tu nawzajem 🙂 Raczej nie spotkamy sie na porodówce, bo ja mam jeszcze 6 dni a i rodzic raczej będę u siebie - w Gdyni, ale myślami będę krążyła po Gdańsku 😉
Powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niuniuś głowa do góry i koniecznie napisz co i jak 🙂)))
o opiekę nad małym się nie martw... sama się boję, ale myślę i czuję, że to wszystko przyjdzie instynktownie 🙂 zobaczysz, że będzie dobrze.
Mnie też jeszcze czeka do jutra stresik i to aż do 18:00. Chcę tylko by wszystko było w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa Super fotka 🙂(oklask) Rozpychają się te nasze maluchy :P 🙂 Niunia to informuj nas koniecznie 🙂 🙂 Mam nadzieję, że będzie ok 🙂 🙂
Mnie gdzieś dzisiaj w dzień brzuch często pobolewał jak na @... Małej chyba coraz ciaśniej, bo wypycha się niemiłosiernie... już mnie każdy jej ruch boli... Jutro moja mama ma wolne to przynajmniej będę miala do kogo pójść, mam dosyć tej samotności...
Wczoraj moja znajoma urodziła dziewczynkę przez cc... Waga 4800 i 58, albo 61 cm już nie pamiętam... w szoku byłam normalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rany to jaka duża ta mała 🤪
mój starszy brat podobno też miał 61 cm, ale wagi 4100, więc był długi i chudy :P
ciekawe jakie będzie moje maleństwo... hmmm...
wyobrażacie sobie jak Wasze dzieciaczki wyglądają??? ja jakoś nie. nawet nie potrafię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka mnie też dziś brzuch boli... i to tak dziwnie... w sumie mogłabym powiedzieć, że to jakieś skurcze był lekkie... chyba... a nie wiem. Teraz mi jeździ po brzuchu jak na przeczyszczenie 😞 i wymiotować mi się chce. znaczy takie uczucie mam w gardle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mi się też wydawało, że to są lekkie skurcze, bo jak mówiłam dla A. jak mnie boli i kiedy to on mówił, że tak co 10 min ten ból mnie łapie... Ale właśnie to był ból jak przy miesiączce...
A w żołądku i kichach też rewolucja październikowa... Strasznie mi bulgocze ciągle, wszystko się trawi, ale biegunki to nie mam...
Ja też sobie nie wyobrażam jak będzie moja Mała wyglądała... może tak jak ja, jak byłam mała :P 🙂 Ale ja to się malutka urodziłam 48cm i 2600. A moja Niuńka raczej już ma ponad 3 kg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja biegunki nie mam, raczej zaparcia, ale po kichach mi jeździ na maksa... :P
to malusia byłaś 🙂)) taka kruszynka
a mi dziś bratowa powiedział, że ma laktator gdzieś 🙂 fajnie, bo go znalazła i mi pożyczy, więc nie muszę kupować. jakiś ręczny medela. coś mówiła, że to jakaś dobra firma. ja nie wiem. jeszcze nie sprawdzałam. wiesz samantka coś na temat takiej firmy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
A może masz lekką zgagę.. z tąd te uczucie w gardle i tak jakby wymiotować się chce... Ja to mam tak zawsze przy zgadze...

ja to nie wiem co to zgaga, więc to nie to.
rany nie zasnę dziś. ciekawe co mi lekarz jutro powie... normalnie nie wiem... czy mnie wyśle do szpitala czy dalej będę miała czekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam właśnie ręczny medeli (Lactaset) http://www.ceneo.pl/437588 do tego mogę sobie dokupić maszynkę, która zrobi z niego odciągacz elektryczny, ale nie warto moim zdaniem... to bardzo dobra firma, zajmuje się właśnie produkcją laktatorów, buteleczek i pojemników na pokarm, akcesoria dla matek karmiących itp... Ja swój też dostałam i ciągnie bardzo dobrze... do tego tam się ustawia z jaką intensywnością ma odciągać pokarm, więc jak boli to można sobie zmniejszyć... ogólnie ja jestem zadowolona mimo tego, że jest ręczny 🙂

To być może masz lekką zgagę i po prostu nie wiesz, że to to...
A u mnie w kichach też coś ciągle burczy, pęka bulgocze, ale właśnie też mam zaparcia...

A co do tego co lekarz powie, to ja myślę, że do szpitala jeszcze cię nie wyśle, być może da skierowanie i ustalicie datę wywoływania tak na wszelki nie wielki :P Ja mam wizytę 2 dni po terminie i wtedy ustalimy datę wywoływania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...