Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

miłego spacerku Monisia i zazdroszcze Agatka wydziera się w niebogłosy na spacerze, ale pracujemy nad tym. Wczoraj półtorej h była w wòzku na tarasie. Mam nadzieje,że dzisiaj też się uda,bo mama wygląda jak córka młynarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej babeczki :*
Moja kochana corunia spala dzisiaj do 10h00 z przerwami na jedzenie o 3 i 7 🙂 a zasnęla sama :P nie musialam jej usypiać 🙂
Marta, Majeczka jest słodka... Moja Mała tez robi jedno oko większe drugie mniejsze, ale jak wstaje... a czasami jedno otwiera, tak jak jej tata 🙂 A co do piersi to mnie kłują ale nie prz oddychaniu tylko np. jak karmię i pomiędzy karmieniami troszkę, tak jakby w kanalikach coś się działo...
U nas dzisiaj piękna pogoda się zapowiada 🙂 A jutro jak będzie ciepło, to robimy wypad nad morze... pierwsza nasza dłuższa wycieczka... na szczescie jak zglodnieje to tylko cyca dam i spokój :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli chodzi o piersi to ja mam też pomiędzy karmieniami i podczas..tak jakby napływał mi pokarm.. ja to tak to określam..
no a Pawełek to taka mała gaduła będzie 😜 ale coś babci nie chciał opowiadać ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
A Pawełek to prawdziwy słodziak... a do tata podobny, że hoho!!!!


Przeczytałam to mojemu M. i wywnioskował, że w takim razie On też jest słodziakiem 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
samantka napisał(a):
A Pawełek to prawdziwy słodziak... a do tata podobny, że hoho!!!!


Przeczytałam to mojemu M. i wywnioskował, że w takim razie On też jest słodziakiem 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃


No... niech mu będzie :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
hehe;-)

dziewczyny czy zdarzyło wam się zapomnieć dać witamin malutkowi?bo mnie już kilka razy 🤢 w ogóle do dupy ze mnie matka 🤨

Mi się zdarzało, ale na początku, jak wszystko mnie przerastało, teraz robię tak, że jak ona o 10 wstaje to daje jej witaminki...
I wcale nie jesteś do dupy...!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my dajemy witaminki po kąpaniu i raź zapomnieliśmy bo kąpieli nie było Ale mąż przez 5 dni dawał podwójną dawkę bo najpierw mieliśmy w kropelkach i mieliśmy dawać 2 razy dziennie po 5kropelek, a potem kupiliśmy w kapsułkach i myśleliśmy że to tak samo się daje. Źli byliśmy na siebie na maksa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mu dałam o 3.00 jak się obudził na jedzenie, bo kaarmiłam butlą to mu dałam do niej te witaminy, ale on pozniej troszke zwymiotował i nie wiem czy dać mu jeszcze raz...ale mało zwymiotował..jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też mamy w kapsułkach witaminę D, a Cebion multi w kropelkach, ale jak dawałam butelką to zawsze do butelki dawałam te witaminy.. teraz muszę dokupić wit. K, bo teraz mały już jest tylko na moim mleku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia filmik boski 🙂 Pawelek niezla gadula..
Tuska moja Maja tez tak lubi zasypiac..Swoja droga to tak idziwnie bez brzucha Cie widziec 🙂 Poznalam Cie od tej brzuszkowej strony 🙂

Maja nam dala posprzatac..Caly czas spala 🙂 Pamietacie jak wam mowilam, ze ona nic nie robi tylko placze i spi..No to na szczesnie juz minelo i potrafi sobie lezec i sie pobawic ze mna troszke..
Zauwazylam, ze ona nie lubi fotelika samochodowego..Jest jej chyba w nim za goraco, bo cala mokra jest jak w nim lezy.
Ciekawe czy u Gerdy sie cos zmienilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...