Skocz do zawartości

Jakie kosmetyki do pielegnacji ciala? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 61
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej brzucholki

jestem czerwcóweczką, jeżeli jeszcze nie macie wyprawki dla swoich maluszków to zapraszam serdecznie na nasze aukcje ubranka w 100 % POLSKIE (właśnie próbujemy rozkręcić z mężem firmę)

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16562293

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesiące później...
ja używam oliwki BABYDREAM z Rossmana oraz kremu ELANCYL - ten niestety drogi jest ... Jestem dop w 12 tyg. ciąży i rozstepów nie mam, ale pożyjemy zobaczymy 😉 niestety należe do tych osób co mają skłonnośc do rozstępów - w okresie dojrzewania za szybko urosłam i tyłek mam w rozstępach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja używam kremu i olejku na rozstępy (Mamamil, do kupienia w aptece). To zamiast balsamu do ciała, skóra jest po nim gładka i idealnie nawilżona. Poza tym nie zapominam o makijażu, zresztą obiecałam sobie, że nie zapomnę o sobie w ciąży i po porodzie! 🙂 Trzeba o siebie dbać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od poczatku ciazy a juz zacząl sie 32 tydzien nic nie mam na brzuszku a stosuje tylko i wyłacznie oliwkę bambino.Zauwazyłam ze skóra jest sprezysta i nie sciagnieta a wlasnie o to chodzi,ale zobaczymy jeszcze wszystko moze sie zmienic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Dziewczyny, rozstępy to rzecz dziedziczna więc oliwki to sprawa drugorzędna. W pierwszej ciąży przytyłam 13 kilo straciłam 23, zero rozstępów, w drugiej 17, póki co straciłam 14 i tak samo, brak rozstępów. Dodam ze 30 mi stuknęła przed urodzeniem pierwszego dziecka więc teoretycznie skóra juz nie taka elastyczna aczkolwiek nie mam tego paskudztwa w genach a poza tym pół zycia trenowałam sport.
W pierwszej ciąży używałam... hmmm czasami oliwki a w drugiej olejek firmy Clarins.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej, czy tylko ja jestem w strzępkach..? Po pierwszej ciąży miałam brzuch, uda, piersi, boczki, miejsca pod kolanami cale w rozstępach, a przytyłam tylko 10kg. Smarowałam się oczywiście wszystkim czym tylko mogłam i nic nie pomogło. Ledwo mi się pogoiły te rozstępy, schudłam i znowu zaszłam w ciążę. Teraz jestem w 8 tc i stare rozstępy znów poczerwieniały, a przecież jeszcze nie przytyłam... Masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja używam oliwki nivea, takiej do masażu niemowląt i dla kobiet w ciąży 🙂 póki co nowych rozstępów nigdzie nie widzę a oglądam się codziennie po kąpieli 🙂 są te stare na biodrach tylko z okresu szybkiego wzrostu 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Co do rozstępów. W "W oczekiwaniu na dziecko" wyczytałam, że rozstępy to przede wszystkim sprawa odżywiania i tego, czy byłyśmy aktywne przed ciążą. Ja staram się więc dobrze odżywiać, spacerować i co jakiś czas ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Co do kosmteyków: używam balsamu z eveline do bardzo suchej skóry z mocznikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...