Skocz do zawartości

ile przytyłyście? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 776
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A mi troszke szkoda kaski na wagę, tym bardziej ze w maju kupilismy mieszkanko i caly czas je urzadzamy.
Ale moze masz racje, wtedy mozna to wszystko jakos kontrolowac, ale mam pomysł ,powiem mojemu narzeczonemu zeby mi wymienil za punkty na stacji BP. HEHEHEH :P:P
to wtedy zapraszam na wazenie 🙂





megi85 napisał:
Dodi_W napisał:
ja pytałam swojego lekarza, czemu ak tyje szybko, ale on powiedzial ze te 5 kg które mi przybyło od poczatku to ic takiego i ze mam sie nie martwic. Badania mam dobre jak narazie.
A słodcze to niestety nasza zguba heheh


A ja pytałam sięmojego czemu tak mało tyję :P Ale powiedział ,że każda dziewczyna tyje swoim rytmem. A poza tym schudłam z innych częścu cuała więc mam sięnie przejmować. A jeśli chodzi o wagę, to chyba wolałabym mieć i wiedziećczy przytyłam coś jeszcze czy nie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał:
A mi troszke szkoda kaski na wagę, tym bardziej ze w maju kupilismy mieszkanko i caly czas je urzadzamy.
Ale moze masz racje, wtedy mozna to wszystko jakos kontrolowac, ale mam pomysł ,powiem mojemu narzeczonemu zeby mi wymienil za punkty na stacji BP. HEHEHEH :P:P
to wtedy zapraszam na wazenie 🙂



No jakbyś troszkę bliżej mieszkała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
42kg to chyba normalnie anoreksja...
ja wazylam 55kg przy 175cm i widzialam skore i kosci serio jak bylam w Polsce i przegladalam fotki to az mnie samej sie to nie podobalo. Pozniej przytylam do 63kg (wynik plastrow anty) i tak juz zostalo 🙂 i Wam powiem ze jak tutaj chodze do pracy to procz mnie jeszcze tylko jedna dziewczyna jest taka jak ja. Reszta grubsze a jest ich ok 25dziewczyn. Kazdy mi mowi ze poglabym jeszcze te 3-4kg przytyc:P ale teraz to bedzie latwe 🙂
Chyba mam ciezkie kosci hehe bo jak sie wazylam u lekarza w poniedzialek i powiedzialam ze 64kg (bo juz jeden przybyl w ciazy) to lekarka sie odwrocila i mowi niemozliwe ;p
ale ja sie waga nie przejmuje akurat najwaznijesze to to jak wygladam i jak sie czuje 🙂 po urodzeniu mam zamiar dbac o siebie jeszcze bardziej dla siebie i dla Mojego 🙂 chce byc pociagajaca dla Niego cale zycie :P a nie dziecko slub a pozniej olewka :P
nie ze mna hehe :P










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...