Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
nie wiem...chce uslyszeć, że wszystko jest ok, że Fasolce bije serduszko i ogólnie wszystko przebiega jak trzeba.. nie mogę zapanować nad stresem.. 😲


JA czuje ze bedzie wszystko ok 🙂 zobaczysz swoje malenstwo 🙂 fajnie - ja codziennie ogladam film z usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja tez dzisiaj po niespokojnej nocy, takie wstretne rzeczy mi sie snily ze szok!
Dlatego moze i przez to, moze przez pogode mam straszny nastroj. Moj brzuszek lekko odstaje ale nie jest jakis pokazny, malenstwa nie czuje albo nie wiem ze to ono, a do tego teraz najgorsza rzecz mam opryszczke na ustach. Ma ktos na to jakis pomysl??
a co do fijolka trzymam kciuki napewno wszystko bedzie ok, ja sie zawsze stresuje dzien przed wizyta. czekamy na relacje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hussi..no taka pogoda dzisiaj nerwowa...ja tez nerwowa i wciaz od rana widze kebaba w bulce 🙂dzwonie do meza zeby mi kupil po drodze...maz mowi oki...teraz zjadlam jedna parowke na goraco i mi sie odechcialo kebaba jezusiu mozna fiola dostac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Uff ja nigdy w życiu nie miałam opryszczki. Dziewczyny boli mnie brzuszek coś... Wiecie co, dziś stanełam na wadze i no cóż schudłam znów 2 kg. Dopiero co je nadrobiłam a już nie mam...


nie dziwie sie jak od rana tyle rzeczy zdążysz zrobic 🙂 🙂 hehe uważaj na siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
justiks23 napisał(a):
hej widze ze jest was teraz wiecej
🙂 sorki ze sie powtarzam ale moze potrzebujecie jakies niedrogie perfumki np na prezent 🙂



Kochana ja teraz w ciąży używam tylko jedne , które mi pasują ck ale mam dużo jeszcze tego więc na rzaie nie potrzebuje


ok pewnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, jestem juz po kontrolnej wizycie 🙂
wszystko jest oki. Fasola ma 12cm i jest baaardzo ruchliwa. Widzialam jak kilka razy swoja glowa uderzala w mój brzuch 🙂 jak maly byczek heheh
dostalam skierowanie na kontrolne badania z krwi i moczu.

Matko, jak mi dobrze teraz... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Dziewczynki, jestem juz po kontrolnej wizycie 🙂
wszystko jest oki. Fasola ma 12cm i jest baaardzo ruchliwa. Widzialam jak kilka razy swoja glowa uderzala w mój brzuch 🙂 jak maly byczek heheh
dostalam skierowanie na kontrolne badania z krwi i moczu.

Matko, jak mi dobrze teraz... 😜


Gratuluje kochana, ciesze sie tymbardziej ze ja dzis mam jakis kiepski dzien 🤢 widzisz, nie trzeba sie bylo martwic, choc wiem ze mozna tak sobie mowic a my i tak swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...