Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no i mój maluch w końcu przebija się do mnie chyba omijając łożysko bo wczoraj jak lezałam wieczorkiem z lapkiem na kolanach to kątem oka dostrzegłam kopniaczka 🤪 wpatrywalismy sie z miskiem pozniej i myslalam ze bedzie powtórka ale ten spryciaz kaze nam chyba non stop byc w gotowości i jak na razie to tylko takie kopniaczki niespodziewanki 😆 ale od razu puls mi przyspiesza z emocji wiec pewnie to tez ma wpływ ze maluch nieruchomieje eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie to jest dziwne bo dziecko jak sie obraca oze nas kilka razy kopnac ale mojemu sie wlacza cos i dostaje powera to daje czadu nawet mezowi dzis pokazywalam przestal po 20 minutach i za 10 nastepnych znowu jazda heheh jak on sie uspokoil to przyszla do nas spac arletka heheh i znowu mi sie oberwalo bo wierci sie jak niewiem hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no jak na ciebie to faktycznie póżno 😁 ja tez nie dawno zjadłam i teraz leniuchuje kurcze codziennie wieczorem pobolewa mnie dół brzucha i pocieszam się że to mieśnie się rozciągają po całym dniu łażenia, do wizyty jeszcze 10 dni ale jak sie nasili to chyba pójde wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
http://dino.sklep.pl/nowy/bebetto-murano-vertigo-spac-gond-kurier-gratis-p-9638.html czy nie jest ladny??

Olu, slyszalam ze z bebetto trzeba uwazac.. podobno ladny i koniec. 🥴
dzieki 😞no to chociaz tyle ze ładny 🙂ciezka decyzja z tym wozkiem 🙂dziekuje za podpowiedz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi tak ostatnio brzuch twardnial na spacerze..byl jak kamien 😞tez sie przestraszylam i czasami mnie hmm jak to ladnie napisac hmm,,cipka,,pobolewa ale to bardzo zadko..doktor twierdzi ze wszystko oki a mnie zawsze niepokoja takie bole... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
a mi tak ostatnio brzuch twardnial na spacerze..byl jak kamien 😞tez sie przestraszylam i czasami mnie hmm jak to ladnie napisac hmm,,cipka,,pobolewa ale to bardzo zadko..doktor twierdzi ze wszystko oki a mnie zawsze niepokoja takie bole... 😞


bolec to nas dopiero ppki beda po porodzie hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ja chcialam dzis podjechac po kocyk do smyka. sa w dobrej cenie i w szkole rodzenia jeszze dostalam kupon na 20% rabatu, wiec chcialabym skorzystac.. wszedzie sa tylko polarowe kocyki a ja chcialabym bawelniany..



fijolek ja widziałam ostatnio w 5 10 15 bawełniany zółty za 29 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
ja chcialam dzis podjechac po kocyk do smyka. sa w dobrej cenie i w szkole rodzenia jeszze dostalam kupon na 20% rabatu, wiec chcialabym skorzystac.. wszedzie sa tylko polarowe kocyki a ja chcialabym bawelniany..



fijolek ja widziałam ostatnio w 5 10 15 bawełniany zółty za 29 zł

o to tez wejde. ten co mi sie tak podoba to wyniesie mnie jakies 20-30pln 🙂 wiec tez nie jest zle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZien dobry wszystkim mamusiom , ja dopiero po śniadanku.. zauważyłam po dzisiejszej nocy ze nie moge na plecach spac.. ciagnie mnie wtedy brzuch może jakis nacisk.. 🤨
Hussi dzieki bardzo za info o kosmetykach .. moja szwagierka tez używała i używa oilatum no i tak mi polecała zebym kupiła.. echhhh , a mustela nie jest taka "cieżka" do codziennego stosowania ???idzie zwariuwac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...