Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Hej dziewczynki. Byłam dziś na usg. Będzie córeczka, waży już 655g. Jest zdrowa i śliczna. No ale ja niestety mam anemie. Dostałam tabletki i wszystko powinno być dobrze. Teraz czeka mnie to badanie na cukrzycę.


Gratuluję córeczki i muszę przyznać ze duża dziewczynka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aneczka1983 napisał(a):
wiecie tak sobie mysle,a słyszałyscie cos o wózkach maxi cosi?? jakies opinie?


sorka, za wtargnięcie na Wasze forum dla majóweczek... Ale zauważyłam że pytasz o Maxi Cosi, ja w tamtym tygodniu zakupiłam ten wózeczek... Mam maxi cosi mura 4 i jak dla mnie jest rewelacyjny, opinie w większości też ma bardzo dobre. Ja długo nie mogłam się zdecydować na wózek, przejrzałam na wylot chyba wszystkie wózki aż w końcu zdecydowałam się na ten i jak na razie nie żałuję... 🙂 tylko niestety nie należy do najtańszych....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos slyszal o wozkach z tradycyjnymi jak dawniej spacerowkami zeby dzidzia spala normalnie na plasko..tak bym chciala taka spacerowke..prosze pomyslcie cos 😞w ten weekend jade do Szczecina nie wiem gdzie uderzyc i o jaka firme pytac 😞pomozcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
a czy ktos slyszal o wozkach z tradycyjnymi jak dawniej spacerowkami zeby dzidzia spala normalnie na plasko..tak bym chciala taka spacerowke..prosze pomyslcie cos 😞w ten weekend jade do Szczecina nie wiem gdzie uderzyc i o jaka firme pytac 😞pomozcie 🙂

jest sporo takich wozeczkow gdzie spacerowka rozklada sie na plasko.
w mutsy, maxi cosi, enzo, x lander.. to co szybko mi przychodzi do glowy. jak powiesz w sklepie czego oczekujesz napewno Ci wskaza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
wiecie tak sobie mysle,a słyszałyscie cos o wózkach maxi cosi?? jakies opinie?


sorka, za wtargnięcie na Wasze forum dla majóweczek... Ale zauważyłam że pytasz o Maxi Cosi, ja w tamtym tygodniu zakupiłam ten wózeczek... Mam maxi cosi mura 4 i jak dla mnie jest rewelacyjny, opinie w większości też ma bardzo dobre. Ja długo nie mogłam się zdecydować na wózek, przejrzałam na wylot chyba wszystkie wózki aż w końcu zdecydowałam się na ten i jak na razie nie żałuję... 🙂 tylko niestety nie należy do najtańszych....


Ale traf właśnie o tym samymy wózku myslałam i mi się on też bardzo podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
wiecie tak sobie mysle,a słyszałyscie cos o wózkach maxi cosi?? jakies opinie?


ja wczoraj ogladalam maxi cosi i spacerowka wogole mi sie nie podoba 😞 jakas taka dziwna, nie budzi u mnie poczucia bezpieczenstwa.. a widzialas na zywo?


włąsnie nie, przez alegro ogladałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
wiecie tak sobie mysle,a słyszałyscie cos o wózkach maxi cosi?? jakies opinie?


sorka, za wtargnięcie na Wasze forum dla majóweczek... Ale zauważyłam że pytasz o Maxi Cosi, ja w tamtym tygodniu zakupiłam ten wózeczek... Mam maxi cosi mura 4 i jak dla mnie jest rewelacyjny, opinie w większości też ma bardzo dobre. Ja długo nie mogłam się zdecydować na wózek, przejrzałam na wylot chyba wszystkie wózki aż w końcu zdecydowałam się na ten i jak na razie nie żałuję... 🙂 tylko niestety nie należy do najtańszych....


Ale traf właśnie o tym samymy wózku myslałam i mi się on też bardzo podoba 🙂


i ja ze swojej strony naprawdę polecam!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
marinka napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
wiecie tak sobie mysle,a słyszałyscie cos o wózkach maxi cosi?? jakies opinie?


sorka, za wtargnięcie na Wasze forum dla majóweczek... Ale zauważyłam że pytasz o Maxi Cosi, ja w tamtym tygodniu zakupiłam ten wózeczek... Mam maxi cosi mura 4 i jak dla mnie jest rewelacyjny, opinie w większości też ma bardzo dobre. Ja długo nie mogłam się zdecydować na wózek, przejrzałam na wylot chyba wszystkie wózki aż w końcu zdecydowałam się na ten i jak na razie nie żałuję... 🙂 tylko niestety nie należy do najtańszych....


Ale traf właśnie o tym samymy wózku myslałam i mi się on też bardzo podoba 🙂


i ja ze swojej strony naprawdę polecam!!! 🙂



Kupowałaś na allegro?? czy w sklepie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałam w sklepie, bo akurat mieli promocję w pobliskim sklepie. Przed zakupem przez 3 miesiące się zastanawiałam jaki wózek wybrać, przynajmniej raz w tygodniu jeździłam po sklepach oglądając wszystkie wózki... ale tak na prawdę tylko ten wzbudził we mnie największe zaufanie 🙂 Gondolka jest duża, spacerówka też jest świetna, wózek mało miejsca zajmuje w bagażniku, świetnie sie składa... ja na razie widzę same plusy ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
http://allegro.pl/maxi-cosi-mura-4-2011-gondola-fotelik-cabrio-gra-i1396602146.html


jak widziałam go na żywo to mi się bardzo spodobał. Mojego męża koleżanka ma i jest też zadowolona z niego 🙂 a urodziła 4 m temu 🙂

mnie niepokoi spacerowka po rozlozeniu na plasko. Wozek sam w sobie jest ladny. tylko ta spaceroweczka.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
http://allegro.pl/maxi-cosi-mura-4-2011-gondola-fotelik-cabrio-gra-i1396602146.html


jak widziałam go na żywo to mi się bardzo spodobał. Mojego męża koleżanka ma i jest też zadowolona z niego 🙂 a urodziła 4 m temu 🙂

mnie niepokoi spacerowka po rozlozeniu na plasko. Wozek sam w sobie jest ladny. tylko ta spaceroweczka.. 🤢


weż coś dokładniej powiedz co konkretnie bo kurczę dobrze, że mówisz to ja też nardziej zwrócę uwagę na to. Może rzeczywiście ... no.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
a czy ktos slyszal o wozkach z tradycyjnymi jak dawniej spacerowkami zeby dzidzia spala normalnie na plasko..tak bym chciala taka spacerowke..prosze pomyslcie cos 😞w ten weekend jade do Szczecina nie wiem gdzie uderzyc i o jaka firme pytac 😞pomozcie 🙂

jest sporo takich wozeczkow gdzie spacerowka rozklada sie na plasko.
w mutsy, maxi cosi, enzo, x lander.. to co szybko mi przychodzi do glowy. jak powiesz w sklepie czego oczekujesz napewno Ci wskaza.
fijolek sprawdzilam te wozki i spacerowka jest kolyska a nie rozkladana,ja wozilam w beby confort synka i tez byla kolyska i pozniej jak go cieplo ubralam to miejsca mu brakowalo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba nie ma spacerówki która rozkładałaby sie idealnie na płasko a ten wymienione przez fijołka rozkładaja się najbardziej z możliwych dlatego spacerówki nie są przeznaczone dla noworodków i przez pierwsze pół roku bedziemy uzywac gondoli a pózniej bedzie zima i zaden lekarz nie zaleca spac dziecku na mrozie przez dłuższy czas gdyż wtedy temp ciała się obniża i dzidzia może się wyziębić za bardzo więc wniosek jest prosty kazdy wybierze co mu się podobaa najlepiej pójśc do sklepu i wymacac własnymi rękoma 😉 porozkładac na wszystkie sposoby itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monalissa napisał(a):
chyba nie ma spacerówki która rozkładałaby sie idealnie na płasko a ten wymienione przez fijołka rozkładaja się najbardziej z możliwych dlatego spacerówki nie są przeznaczone dla noworodków i przez pierwsze pół roku bedziemy uzywac gondoli a pózniej bedzie zima i zaden lekarz nie zaleca spac dziecku na mrozie przez dłuższy czas gdyż wtedy temp ciała się obniża i dzidzia może się wyziębić za bardzo więc wniosek jest prosty kazdy wybierze co mu się podobaa najlepiej pójśc do sklepu i wymacac własnymi rękoma 😉 porozkładac na wszystkie sposoby itd
no przez dluzszy czas nie bedzie dziecko spalo..ale moj synek uwielbial drzemki na spacerkach i nigdy nie chorowal..odpukac az do dzis 🙂a ma 15 lat 🙂no oki ale dzieki za rade..wymacam sobie jutro wozki na spokojnie..Justi a gdzie Ty sie podziewasz?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monalissa napisał(a):
dlatego na drzemkę taka spacerówka wystarczy w zupełności 🙂 my też jutro zaplanowane mamy macanie pewnie nam się zejdzie pare godzin 😁
pytanie czy mojemu mezusiowi wystarczy cierpliwosci..bo jak ostatnio latałam po sklepie,,KIK,,super promocje,body-3 euro.sukienusie po 2 euro,czpeczki 1 euro,to mojemu juz powolutku rece opadaly ..i wciaz mowi,,matko boska co to bedzie jak corka tak z 2-3 lata bedzie miala wtedy sie zacznie,,bede musial isc do drugiej roboty,, 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj tez nie ma cierpliwości do zakupów chyba że jemu cos kupujemy 😁 ale jutro jedziemy w konkretnym celu czyli nastawieni jestesmy na wybieranie i macanie i oglądanie więc myslę że wytrzyma bo jego bardziej interesują wózki niz ciuszki 😁 no ale to chyba każdego faceta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...