Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie ponownie! 🙂
juz wrocilam 🙂
zabieram sie za obiadek... schabiki w platkach kukurydzianych i puree ze szpinakiem 🙃
juz mi slinka leci 🙂 ale to jeszcze z pol godzinki, bo schabiki musza byc na swiezo zrobione a mezulek dopiero wyjezdza z pracy do domku 🙂

widze, ze zadna z Was nie kliknela do mnie, co do tego wozeczka 🥴 szkoda 🙂
jesli bedzie sie ktorejs z Was chcialo podejrzec i doradzic, to bede bardzo wdzieczna 🙂

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Hej dziewczyny ja tylko na chwile dałam oklaski tym co sie dało i zraz uciekam bo znów gości mam eh właśnie wróciłam z zakupów dla maluszka zrobiłam napad na rzeczy Disney hehe chyba już sie uzależniłam od zakupów dla maluszka hehe


a gdzie te zakupy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Witajcie ponownie! 🙂
juz wrocilam 🙂
zabieram sie za obiadek... schabiki w platkach kukurydzianych i puree ze szpinakiem 🙃
juz mi slinka leci 🙂 ale to jeszcze z pol godzinki, bo schabiki musza byc na swiezo zrobione a mezulek dopiero wyjezdza z pracy do domku 🙂

widze, ze zadna z Was nie kliknela do mnie, co do tego wozeczka 🥴 szkoda 🙂
jesli bedzie sie ktorejs z Was chcialo podejrzec i doradzic, to bede bardzo wdzieczna 🙂

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


to jest ta stronka 🙂
http://www.abc-design.de/produkte/dreiradwagen/3-tec.html

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Hej dziewczyny ja tylko na chwile dałam oklaski tym co sie dało i zraz uciekam bo znów gości mam eh właśnie wróciłam z zakupów dla maluszka zrobiłam napad na rzeczy Disney hehe chyba już sie uzależniłam od zakupów dla maluszka hehe





disneya ciuszki sa boskie!!!
jak bedziesz miec chwilke to powrzucaj zdjecia, chetnie obejrze 🙂 🙂 napewno sa slodkie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
fijolek no zakupy u siebie w miescinie hehe obskoczylam 3 sklepy i w sumie jestem dzis bardzo zadowolona bo sporo dla malego doszlo rzeczy heh jutro ciag dalszy bo moja mam chce jechac tez na zakupy dla malego a maz bedzie w pracy wiec bedziemy miec spokojnie duzooo czasu ehhe

ja wczoraj kupilam kilka rzeczy-dzis przytacham bo zostawilam u tesciow. Dzis na allegro znowu cosik.. i zastanawiam sie jeszcze na rajtkami i kurtka rozm 62 ale ze ma kaptur to mam watpliwosci, ale jest taaaaak boska. musze sie dzis skonsultowac z mezem... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo tak myslalam sobie jeszcze o tym Mutsy,- bo to holenderska firma, a ja do Holandii mam ok. 40 km 🙂 wiec moze tam bym sie wybrala i zobaczyla 🙂 🙂 🙂 bo tez mi sie podobaja 🙂 chociaz bardziej gondolka niz spacerowka 🤨 ehhhh, ale ciezki wybor! 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnie ja tez jutro chce rajstopki kupic jakies i w sumie to z tego wszystkiego sama nie wiem co jeszcze boje sie zeby nie przesadzic i zeby o czyms nie zapomniec..eh ale kocham te zakupy dla synusia hehe
fijolek jak bedziesz miec chwile tez wrzuc fotki z checia zobacze co tam kupilas



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
bo tak myslalam sobie jeszcze o tym Mutsy,- bo to holenderska firma, a ja do Holandii mam ok. 40 km 🙂 wiec moze tam bym sie wybrala i zobaczyla 🙂 🙂 🙂 bo tez mi sie podobaja 🙂 chociaz bardziej gondolka niz spacerowka 🤨 ehhhh, ale ciezki wybor! 😮 😮 😮 😮

no ciezki ciezki... normalnie jak z autem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
bo tak myslalam sobie jeszcze o tym Mutsy,- bo to holenderska firma, a ja do Holandii mam ok. 40 km 🙂 wiec moze tam bym sie wybrala i zobaczyla 🙂 🙂 🙂 bo tez mi sie podobaja 🙂 chociaz bardziej gondolka niz spacerowka 🤨 ehhhh, ale ciezki wybor! 😮 😮 😮 😮

no ciezki ciezki... normalnie jak z autem 🤪


ojjj tak fijolku 🙃 to tak jak kupno nowego auta 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
fijolek napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
bo tak myslalam sobie jeszcze o tym Mutsy,- bo to holenderska firma, a ja do Holandii mam ok. 40 km 🙂 wiec moze tam bym sie wybrala i zobaczyla 🙂 🙂 🙂 bo tez mi sie podobaja 🙂 chociaz bardziej gondolka niz spacerowka 🤨 ehhhh, ale ciezki wybor! 😮 😮 😮 😮

no ciezki ciezki... normalnie jak z autem 🤪


ojjj tak fijolku 🙃 to tak jak kupno nowego auta 😜


dlatego ja sie ciesze ze juz decyzje podjelismy i tylko czekamy zeby pojechac i kupic. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...