Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joma napisał(a):
Aż looknęłam na allegro - kurcze drogie to trochę http://allegro.pl/kosz-mojzesza-kolyska-od-reki-wawa-kurier-0z-i1403081368.html
Także fajnie Wam się fijolek trafiło 🙂

musze Ci powiedziec ze zaczelysmy liczyc z moja kolezanka ile zaoszczedzimy kasiorki dzieki tym przechodzonym gadzetom (wlasnie jak kolyska, gondola, ubranka i inne). No i wyszlo naprawde sporo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki 🙂 pewnie wy tez tak macie w nocy wstaje siusiu krece sie z boku na bok a jak już misiek wstanie to mogłabym spac do południa ehhh
jedziemy dziś w odwiedziny do Michała babci złożyc życzenia i do siostry wiec znowu bedzie wazenie i mierzenie 😁
wczoraj przeglądałam allegro i doszlismy do wniosku ze jak trafimy wózek z lublina lub wawy to kupimy uzywany są w super stanie a mozna zaoszczedzic duuuzo wiec rachunek prosty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
hej brzuszki 🙂 pewnie wy tez tak macie w nocy wstaje siusiu krece sie z boku na bok a jak już misiek wstanie to mogłabym spac do południa ehhh
jedziemy dziś w odwiedziny do Michała babci złożyc życzenia i do siostry wiec znowu bedzie wazenie i mierzenie 😁
wczoraj przeglądałam allegro i doszlismy do wniosku ze jak trafimy wózek z lublina lub wawy to kupimy uzywany są w super stanie a mozna zaoszczedzic duuuzo wiec rachunek prosty 🙂

ja patrzylam na ceny uzywanych gondol do x landera i wraz z adapterami i innymi bajerami mozna kupic nawet za 100-150pln. a w sklepie sama gondola 590pln!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
joma napisał(a):
Aż looknęłam na allegro - kurcze drogie to trochę http://allegro.pl/kosz-mojzesza-kolyska-od-reki-wawa-kurier-0z-i1403081368.html
Także fajnie Wam się fijolek trafiło 🙂

musze Ci powiedziec ze zaczelysmy liczyc z moja kolezanka ile zaoszczedzimy kasiorki dzieki tym przechodzonym gadzetom (wlasnie jak kolyska, gondola, ubranka i inne). No i wyszlo naprawde sporo!!

zgadza sie a przeciez maluchy nie są w stanie tego zniszczyc tak szybko rosną u nas ciuszki tak przechodzą Michał ma dwie siostrzenice jedna ma roczek a druga 2 miesiace i one maja ciuszki z kolei po siostrzenicach mojej siostry meża i teraz trafią do nas 😁 smiałam sie ze nasz junior bedzie chodzil na różowo 😁 chociaz te najmniejsze ciuszki są w neutralnych barwach bo przeciez zwariwały by gdyby wszystko miały w różu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cudne te wszystkie małe ciuszki ja myslałam że jak bedziemy miec synia to juz odpadna te wszystkie sliczne sukieneczki itd ale jak oglądam na allegro zestawy ciuszków dla chłopców to po prostu wymiękam wczoraj znalazłam zestaw ze spiszkami a tam napis MY MUMY LOVES ME MORE THAN CHOCOLATE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
cudne te wszystkie małe ciuszki ja myslałam że jak bedziemy miec synia to juz odpadna te wszystkie sliczne sukieneczki itd ale jak oglądam na allegro zestawy ciuszków dla chłopców to po prostu wymiękam wczoraj znalazłam zestaw ze spiszkami a tam napis MY MUMY LOVES ME MORE THAN CHOCOLATE 😁


dobre dobre 😁
mnie sie jeszcze podobaja takie z napisami "jestem szefem piskownicy" albo "wykapany tatus" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
fiolek super ciuchy 😉 ja mam zakaz kupowania bo juz czeka na nas paczuszka ciuszkow po synku brata no i do tego mama ma pokupowac kilka nowych w angli i maja niedlugo to wszystko podac , zreszta napewno wybiore jeszcze cos po arletce i bedzie tego sporo

no ja juz sama sobie tez zakaz wprowadzam... 🤢
chyba ze cos powyzej 6mc...ehh
teraz zbieram na termometr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze 😞 moja mama bedąc w świeta jak co roku robiła mammografie i po swietach pojechali z powrotem do londynu a tu przyszedł list ze wymagane jest aby poddała sie dalszej diagnozie bo wyszły jakies zmiany no i własnie gadałam z siostra i juz w niedziele mama bedzie w polsce a w pon na badania kurde no zawsze sie cos spier..... a najlepsze jest to ze w listopadzie miała usuwane guzki mamy siostra szlag by to trafił zawsze myslałam ze moją mamę akurat to ominie regularnie sie badała itd staram sie myslec ze wszystko bedzie dobrze i tak chciała na swieta zjechac zeby byc ze mna no to bedzie wczesniej 🙂 troszke sie wam wyzalilam ale bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
kurcze 😞 moja mama bedąc w świeta jak co roku robiła mammografie i po swietach pojechali z powrotem do londynu a tu przyszedł list ze wymagane jest aby poddała sie dalszej diagnozie bo wyszły jakies zmiany no i własnie gadałam z siostra i juz w niedziele mama bedzie w polsce a w pon na badania kurde no zawsze sie cos spier..... a najlepsze jest to ze w listopadzie miała usuwane guzki mamy siostra szlag by to trafił zawsze myslałam ze moją mamę akurat to ominie regularnie sie badała itd staram sie myslec ze wszystko bedzie dobrze i tak chciała na swieta zjechac zeby byc ze mna no to bedzie wczesniej 🙂 troszke sie wam wyzalilam ale bedzie dobrze

na bank bedzie dobrze.
glowa do gory!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
kurcze 😞 moja mama bedąc w świeta jak co roku robiła mammografie i po swietach pojechali z powrotem do londynu a tu przyszedł list ze wymagane jest aby poddała sie dalszej diagnozie bo wyszły jakies zmiany no i własnie gadałam z siostra i juz w niedziele mama bedzie w polsce a w pon na badania kurde no zawsze sie cos spier..... a najlepsze jest to ze w listopadzie miała usuwane guzki mamy siostra szlag by to trafił zawsze myslałam ze moją mamę akurat to ominie regularnie sie badała itd staram sie myslec ze wszystko bedzie dobrze i tak chciała na swieta zjechac zeby byc ze mna no to bedzie wczesniej 🙂 troszke sie wam wyzalilam ale bedzie dobrze


napewno wszytsko bedzie dobrze, najlepiej sprawdzic głowa do góry buziaki na pocieszenie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
kurcze 😞 moja mama bedąc w świeta jak co roku robiła mammografie i po swietach pojechali z powrotem do londynu a tu przyszedł list ze wymagane jest aby poddała sie dalszej diagnozie bo wyszły jakies zmiany no i własnie gadałam z siostra i juz w niedziele mama bedzie w polsce a w pon na badania kurde no zawsze sie cos spier..... a najlepsze jest to ze w listopadzie miała usuwane guzki mamy siostra szlag by to trafił zawsze myslałam ze moją mamę akurat to ominie regularnie sie badała itd staram sie myslec ze wszystko bedzie dobrze i tak chciała na swieta zjechac zeby byc ze mna no to bedzie wczesniej 🙂 troszke sie wam wyzalilam ale bedzie dobrze


najwazniejsze ze robi regularne badania 😉 zobaczysz bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki 🙂 no własnie przyjedzie i wszystko bedzie jasne 🙂 głowa do góry jakos od chwili kiedy mam juniora w brzuchu to czarne mysli bardzo szybko mi mijają o ile wogóle takowe się pojawiają na poczatku tez balismy sie zeby tylko wytrwac te pierwsze miesiace ale jakos instynktownie wiedziałam ze bedzie ok wiec te nasze małe robaczki w brzuszkach mają na nas cudowny wpływ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...