Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie jaki macie obwod brzuszka bo ja mam 90cm w 26 tyg 🙂


ja 110 🙂


uu to ja mam malutki 😞




ty jestes drobniutka pewnie dlatego ja juz mam kilka ciaz za soba heheh spokojnie


ahaaaa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie jaki macie obwod brzuszka bo ja mam 90cm w 26 tyg 🙂


Gosia - ale Ty kiedyś chyba pisałaś że warzyłaś 40 kilo przed ciążą więc myślę że nie jest źle z tą 90-tką. ja jestem na początku 24 tygodnia i mam 84 a byłam znacznie tęższa od Ciebie. a jak pytałam panią doktor to powiedziała, że może być nawet tak, że w ostatnie 2 tygodnie bardzo przytyję i brzuch urośnie. więc głowa do góry i nie ma sie co przejmować. ja już pisałam ze w ostanim tygodniu przybyło mi 6 cm w talii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamargaretka napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny mam pytanie jaki macie obwod brzuszka bo ja mam 90cm w 26 tyg 🙂


Hej Brzuchatki... 🙂 Ja mam 107cm w 24tyg ale przed ciążą ważyłam 70 kg przy wzroście 173 a wydaje mi się że mam mały brzuch jak na ten tydzień..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
w ciagu dwoch dni dostalam 3 oklaski,ale zaden sie nie utrzymal..bo ciagle ktos mi zabiera 🤔 Wlasciwie po co ta funkcja odbierania oklaskow..bez sensu.


co by te wszystkie znudzone zyciem dziewuchy robily z nodow robia innym na zlosc 😉
chodzi mi o to ze spokojnie bede mogla wybrac w 2 czesciach tego kompleciku tj sppiochach i kaftaniku bo na bluze pewnie bedzie za cieplo chociaz kto to wie z pogoda ostatnio roznie bywa 🙂 mysle ze bedzie dobrze ja w czerwcu corcie wybieralam w welurowym pajacu i bylo ok wiadomo ze takiego malenstwa nie wyletnimy zbytnio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wracam do tematu ochraniaczy na lozeczko. Zrobilam wywiad wsrod kolezanek i one maja albo 30 albo 35cm. Podobno mam sie nie kierowac tym, ze ochraniacz ma zaslonic cala wysokosc lozeczka, tylko ochronic maluszka przed wkladaniem raczek miedzy szczebelki oraz przed ewentualnymi uderzeniami o samo lozeczko. zatem ja sie skusze na te ochraniacze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie brzuchatki, bryka dla marcelka zakupiona 🙂. Zrobiłam też przegląd ubranek. U mojej siostry w piwnicy stały 3kartony pełne ubranek po siostrzeńcach, przewertowałam je i wybrałam tyle że szok 🙂. Cały karton bodów, śpioszków, kaftaników, słodziutkich kompletów (śpiochy i bluza, albo spodenki i bluza), skarpetki a nawet buciki i maleńkie rękawiczki, które się zakłada żeby dzidzia sobie pazurkami po buzi nie drapała 🙂. Cudo jednym słowem 🙂. Najśmieszniejsze jest to że znalazłam kaftanik, w który moja mama mnie ubierała jak byłam niemowlakiem, o dziwo jest w całkiem dobrym stanie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolek chcialam ci tylko powiedziec ze te ochraniacze sa super i moge napewno ci je polecic jesli chodzi o jakosc materialu poniewaz sa na sprzedaz z mojego miasta i moi znajomi je sprzedawaja a moja kolerzanka kupowala od nich nie tylko ochraniacze ale cala posciel do lozeczka i caly komplet i byla super




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Fijolek chcialam ci tylko powiedziec ze te ochraniacze sa super i moge napewno ci je polecic jesli chodzi o jakosc materialu poniewaz sa na sprzedaz z mojego miasta i moi znajomi je sprzedawaja a moja kolerzanka kupowala od nich nie tylko ochraniacze ale cala posciel do lozeczka i caly komplet i byla super


BARDZO DZIEKUJE!!
Ten sprzedawca ma rowniez przescieradelka bawelniane z gumka - nie moge nigdzie znalezc. ale zastanawiam sie czy takie przescieradelko wejdzie mi na materacyk 120x60?? Zastanawiam sie bo podaja ze przescieradlo ma takie wymiary.. 😮 ale ja sie nie spotkalam z mniejszym materacem.. ehh i czekam na odpowiedz od nich..
http://allegro.pl/nadia-przescieradelka-bawelna-na-gumke-120x60-i1416712168.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Fijolek chcialam ci tylko powiedziec ze te ochraniacze sa super i moge napewno ci je polecic jesli chodzi o jakosc materialu poniewaz sa na sprzedaz z mojego miasta i moi znajomi je sprzedawaja a moja kolerzanka kupowala od nich nie tylko ochraniacze ale cala posciel do lozeczka i caly komplet i byla super


BARDZO DZIEKUJE!!
Ten sprzedawca ma rowniez przescieradelka bawelniane z gumka - nie moge nigdzie znalezc. ale zastanawiam sie czy takie przescieradelko wejdzie mi na materacyk 120x60?? Zastanawiam sie bo podaja ze przescieradlo ma takie wymiary.. 😮 ale ja sie nie spotkalam z mniejszym materacem.. ehh i czekam na odpowiedz od nich..
http://allegro.pl/nadia-przescieradelka-bawelna-na-gumke-120x60-i1416712168.html


fijolku zaraz pod kolorami masz podane wymiary tego przescieradelka 120x60 oni maja na standardowe lozeczka wszystko czyli wlanie na takie takze sie nie martw i doczytaj uwaznie a co do jakosci to mozesz byc spokojna napewno bedziesz zadowolona 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Super,ciuszkow nigdy za duzo 🙂


Nie będę musiała zbyt wiele dokupować, tyle co kilka pieluszek tetrowych, kocyki itp. Nawet rożek mam, aby maluszka do domu ze szpitala przywieźć 🙂. Jak to dobrze mieć starsze siostry, które mają dzieci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...