Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marinka napisał(a):
manki napisał(a):
marinka napisał(a):
Manki ja na 100 % będę mieć cc... 😞 😞 😞


To nie jestem sama...ja tez Marinko cc.A Ty dlaczego?A Anielkę sama rodziłaś czy też cc?

Justiks swietny zakup,niemasz wiecej takich okazji heh...Ale Fabianek bedzie miał super wóz 🙂
Martynko mi osobiscie chyba bardzień ten JUMPER X sie podoba,ale kwestia gustu,kazdy lubi co innego.Co do Kunerta który my wybralismy duża gondolę ma,ale nie wyglada najgorzej a jest w przystepnej cenie i polecony przez znajomych.


Manki tak Anielke też rodziłam przez CC... A dlaczego? Bo wadę ortopedyczną. Mam zwalony kręgosłup...


A no tak,kiedys pisałaś o tej wadzie...zapomiałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
manki szczerze to mam tylko niewiem czy kolory by ci odpowiadaly 😁


heh...żartowałam...nie opłacałoby mi sie tak daleko jechać,ale dzięki 😆ale tak z ciekawosci jaki to wózeczek i jakie kolorki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
justiks23 napisał(a):
manki szczerze to mam tylko niewiem czy kolory by ci odpowiadaly 😁


heh...żartowałam...nie opłacałoby mi sie tak daleko jechać,ale dzięki 😆ale tak z ciekawosci jaki to wózeczek i jakie kolorki 😉


ja nie mowie ze u mnie ale na allegro jest kilka fajnych tylko trzeba wiedziec jak wpisac ten moj to akurat JUPITER i ciezko go u nas dostac to 3 kolowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
http://allegro.pl/wozek-3w1-firmy-ox-ford-i1475723367.html#gallery zerknij na ten tez bardzo interesujacy


Masz racje,interesujący,kolorek dla mnie jak najbardziej,ale maz kreci nosem...no i nie do końca jestem przekonana do trójkołowców bo mieszkam na wsi a wiecie jakie tam drogi itp.
Ale wiesz Justynko popatrze na tym allegro,poszperam,może akurat coś znajde.Ty tez na allegro taka okazje trafilas czy od kogos znajomego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
justiks23 napisał(a):
http://allegro.pl/wozek-3w1-firmy-ox-ford-i1475723367.html#gallery zerknij na ten tez bardzo interesujacy


Masz racje,interesujący,kolorek dla mnie jak najbardziej,ale maz kreci nosem...


http://allegro.pl/wozek-tako-jumper-x-i1475702158.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No super te wózeczki i ceny przyzwoite tylko cholerka czemu trójkołowce te co najbardziej mi sie podobają 🥴Jakos nie widzi mi sie ten trójkołowiec 😞Ten Puma Delti fajny bo na 4 kóleczkach.Pokaże potem męzowi może da się skusić...Dzieki Justyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
No super te wózeczki i ceny przyzwoite tylko cholerka czemu trójkołowce te co najbardziej mi sie podobają 🥴Jakos nie widzi mi sie ten trójkołowiec 😞Ten Puma Delti fajny bo na 4 kóleczkach.Pokaże potem męzowi może da się skusić...Dzieki Justyś


prosze bardzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie!

powrocilam, ale na chwilke...
pojadlam troszke i usiadlam odpoczac i do Was kliknac 😜

powoli brak mi sil juz dzis, z checia polozylabym sie, ale niestety nie moge 🤢

zaraz prysznic i musze sie powoli szykowac na urodzinki! na Szkole Rodzenia nie wyrobie sie dzis- szkoda 🥴

Marinka, ale narobilas mi ochoty na serniczka 😜 jakbym mieszkala blizej, to napewno bym sie wprosila 😜
mam nadzieje, ze dzis na urodzinkach, tez bedzie jakis dobry deserek 🙃


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, nadrobilam troche zaleglosci i juz do was skrobie.
Pochwale sie najpierw ze przyszla posciel dla malucha, wyglada 100 razy lepiej niz na zdjeciu, a kolderka i poduszka z tych cienszych czy to znaczy ze bede mogla odrazu klasc malucha pod nimi? Marinko Anielka cudowna, zamiast patrzec na posciel zapatrzylam sie na nia 🙂
Co do wozka to rodzice moi mi jakis kupili ale poki co nie chca pokazac jaki, w przyszlym tygodniu przyjdzie, ale bedzie niespodzianka!!!!
Manki ja na 100% bede miala cc,powod? stary uraz miednicy i kosci lonowej, nie da rady naturalnie.
Ola1978 daj znac jak po wizycie w poradni.
No to chyba narazie tyle, ale patrze na was jakby co 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie, nadrobilam troche zaleglosci i juz do was skrobie.
Pochwale sie najpierw ze przyszla posciel dla malucha, wyglada 100 razy lepiej niz na zdjeciu, a kolderka i poduszka z tych cienszych czy to znaczy ze bede mogla odrazu klasc malucha pod nimi? Marinko Anielka cudowna, zamiast patrzec na posciel zapatrzylam sie na nia 🙂
Co do wozka to rodzice moi mi jakis kupili ale poki co nie chca pokazac jaki, w przyszlym tygodniu przyjdzie, ale bedzie niespodzianka!!!!
Manki ja na 100% bede miala cc,powod? stary uraz miednicy i kosci lonowej, nie da rady naturalnie.


Ola1978 daj znac jak po wizycie w poradni.
No to chyba narazie tyle, ale patrze na was jakby co 🙂 buziaki


Tak jakby miej troszke sie boje tej cesarki wiedząc,że nie jestem sama...Jakos to bedzie...musi byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlaśnie wyciągnęlam z pieca rogaliki z przepisu od fijolka i muszę powiedzieć, że coś pysznego!
Z tym, że moje już po 15 min byly upieczone. http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_polska/drozdzowe_wypieki/rogaliki_drozdzowe/przepis.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Ja wlaśnie wyciągnęlam z pieca rogaliki z przepisu od fijolka i muszę powiedzieć, że coś pysznego!
Z tym, że moje już po 15 min byly upieczone. http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_polska/drozdzowe_wypieki/rogaliki_drozdzowe/przepis.html


JOMA smacznego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie majowe... 🙂mam w koncu chwilke co by przy kompie posiedziec 🙂nie widzialam wszystkich dzisiejszych waszych pogaduszek 🙂ale widze ze ostatnio m.in.byl temat koszul i wozkow 🙂kochane powiem wam ze ja osobiscie to kupilam 1 szt bodziaka i 1 szt slodkich rajstopkow,bo sie nie moglam powstrzymac 🙂a wszystko inne kupily mi mamcie "babcie",i tak koszule taka wlasnie szara z misiami dostalam na urodzinki m-c temu,jest super,mam nowy wozeczek typu PUMA DELTI[bezowo-kakaowo-pomaranczowy]w sumie nie drogi jak na nowy-800zl,mam tez lozeczko,materacyk kokosowo-gryczany,posciel,kolderke,kocykow ze 4,buteleczki i smoczki,wanienke,i ciuszkow mam 3 torby[wiekszosc od kolezanki],przewijak...takze nam zostaly do kupienia tylko drobiazgi typu kosmetyki 🙂bardzo duuuuza pomoc otrzymalismy od tesciow i od mojej mamy...nie wiem za co to wszystko mielibysmy kupic,biorac pod uwage ze my wynajmujemy,mamy do tego oplaty i raty,i auto na utrzymaniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...