Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

a ja w nocy wstalam..jezu glodna i zapomnialam o cukrze i o calym swiecie..usiadlam w kuchni na blacie i wciagalam banana..maz wstal i pyta wszystko oki? a ja w smiech ze tak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
a ja w nocy wstalam..jezu glodna i zapomnialam o cukrze i o calym swiecie..usiadlam w kuchni na blacie i wciagalam banana..maz wstal i pyta wszystko oki? a ja w smiech ze tak 😉

olcia a ile ty posilkow jesz dziennie???i o ktorej ostatni????
7.30 insulina-8 snaidanie.....12.30 insulina-13 obiad.......17.30 insulina-18 kolacja i koniec...ale czasem cos podjem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ciężaróweczki 🙂 🙂

ja juz wstalam wzielam prysznic ubralam sie i teraz szykuje śniadanko (jajeczka gotuje ) mniam.....
Pogoda u nas śliczna znów słonko świeci wiosna pełną parą super....miałam na spacerek isc ale z rodzicami jade o 12 babcie do lekarza zawiesc 40km stad wiec potem sie dotlenie....
Dziś wyjątkowo prawie całą noc przespałam obudziłam sie tylko przed 5 na siusiu 😜 no tak lubie spać hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
no to Olcia powiem ci ze ja 2x wiecej jem...6 posilkow,2sniadania,obiad,podwieczorek,i 2kolacje...z tym ze druga kolacje mam jesc o 22....a jaksie budze w nocy i czuje glod to wypijam pol butli wody...hehehehe co by zoladek oszukac...
no to spokojnie u Ciebie da sie wytrzymac..ja sie juz przyzwyczailam do jedzenia o stalych porach..troche to upierdliwe..bo jak sie gdzies jedzie i dochodzi pora jedzenia to wolam szybko zatrzymaj sie ja musze cos zjesc...wczoraj podjelismy decyzje co do mieszkania..piekne 3 pokoje w miescie ale nie w centrum...z widokiem na las itp...jestem zadowolona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
no to Olcia powiem ci ze ja 2x wiecej jem...6 posilkow,2sniadania,obiad,podwieczorek,i 2kolacje...z tym ze druga kolacje mam jesc o 22....a jaksie budze w nocy i czuje glod to wypijam pol butli wody...hehehehe co by zoladek oszukac...
no to spokojnie u Ciebie da sie wytrzymac..ja sie juz przyzwyczailam do jedzenia o stalych porach..troche to upierdliwe..bo jak sie gdzies jedzie i dochodzi pora jedzenia to wolam szybko zatrzymaj sie ja musze cos zjesc...wczoraj podjelismy decyzje co do mieszkania..piekne 3 pokoje w miescie ale nie w centrum...z widokiem na las itp...jestem zadowolona 😉

no nie powiem glodna nie chodze....juz sie zoladek przyzwyczail ze malo a czesto...
mieszkanko przy lesie super...to kiedy sie przeprowadzasz?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki. Ja dziś spałam dosyć dobrze, choć ok 2 coś mnie brzuszek zaczął boleć. Wyprawiłam już męża do pracy, zajechałam przy okazji po wyniki i chyba są lepsze (tak sobie mniej więcej porównywałam z poprzednimi), ale to już lekarz stwierdzi jak jest. Zaraz zmykam na miasto do banku i do sklepu kilka drobiazgów kupić do szpitala 😜.
Zajrzę do was później. Buziaki i miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
od niedzieli zaczynam powoli wywozic graty...wiec czas juz powioli pakowac kartony...jezusiu 🤪 🤪 🤪

ja w poniedzialek wyjazd robie....juz kartonami zastawiona jestem na fest...juz prawie wszystko spakowane...i za pare dni juz ...fajnie ciesze sie ...2 pokoiki bede miala,a nie kawalerke....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez zadowlona bo tanmiej i ladniej 🙂i wogole jakos klimat fajniejszy przy lesie a nie w centrum nawet onka w dzien nie otworzysz bo smrod i glosno 😞a teraz pieknie bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek.Ja juz przed siodma na nogach.Ostatnio wstaje wczesnie jak ranny ptaszek 🙂 I powiem Wam,ze ostatnio nawet lepiej mi sie sypia,odkad mam ta podusie dla ciezarnych i karmiacych.Cialo sie do niej dopasowuje i brzuszek opiera sie na niej...super,tak wygodnie,tylko polecic,bo podusia bedzie pozniej dla niuni,jak bede karmic.
My narazie zostaniemy w naszych dwoch pokoikach.Mamy na oku 4 pokojowe mieszkanko 79 metrow kwadratowych.Kto wie,moze we wrzesniu bedzie nasze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzonila moja mama i moja przyjaicolka z terminem na 3 maja..pojechala do szpitala poniewaz zmiekla jej szyjka i podlaczyli ja pod kroploweczki jakies i doo soboty ma lezec..jej doktor powiedziala ze wrazie czego bez obaw moze rodzic..jej synek wazy 2300..jejku jak sie wystraszylam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,jak to jest z napojami gazowanymi? Ja pije z reguly niegazowana wode mineralna,ale czasami mi sie zapomni i wypije gazowana.Duzo osob mowilo,ze szczegolnie jak chlopca oczekujemy to gazowane na bok,bo pozniej synek bedzie mial problemy z kolka.Chociaz kolezanka urodzila synka i pila tylko gazowane i u jej synka nie bylo tych problemow.Wiecie cos moze o tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justina1975 napisał(a):
Dziewczyny,jak to jest z napojami gazowanymi? Ja pije z reguly niegazowana wode mineralna,ale czasami mi sie zapomni i wypije gazowana.Duzo osob mowilo,ze szczegolnie jak chlopca oczekujemy to gazowane na bok,bo pozniej synek bedzie mial problemy z kolka.Chociaz kolezanka urodzila synka i pila tylko gazowane i u jej synka nie bylo tych problemow.Wiecie cos moze o tym?
wiesz ja pilam z synem w ciazy gazowana i teraz pije gazowana...i lekarz nie zabrania ...a pytalam ze 3 razy i dietetyka tez pytalam i ginekologow..wiec mysle ze spoko..natomiast na poczatku jak sie karmi ponoc nie wolno bo dzidzia ma kolki..ja przez pierwsze 3 mc nie pilam jak karmilam..pozniej powoli wszystko jadlam i pilam(oprocz alkoholu)..a karmilam okolo 2 latek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...