Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
hej laleczki....widze ze pyszny wieczor sie zapowiada.... 😁 szkoda ze ja nie moge ani bulek ani parowek ani majoneza...eh....ale bym zjadla....pozostaje mi sie tylko oblizac... 🤨
ide se jablko chociaz wciagne... 🤨
i znow sama na noc...wlasnie misku moj wyszedl do pracy...dzis jeszcze troszke popakowalismy i juz kompletnie sie po pokoju ruszac nie mozna....


ojj Moniczka, tak mi przykro, ze nie mozesz sobie hot-doga zjesc! 🤢 ale ciesz sie, bo tyle kalorii Ci nie wejdzie co nam!! 🙃
juz niedlugo i bedziesz miec pokoj wiecej, takze nie przejmuj sie, juz niebawem.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
hej laleczki....widze ze pyszny wieczor sie zapowiada.... 😁 szkoda ze ja nie moge ani bulek ani parowek ani majoneza...eh....ale bym zjadla....pozostaje mi sie tylko oblizac... 🤨
ide se jablko chociaz wciagne... 🤨
i znow sama na noc...wlasnie misku moj wyszedl do pracy...dzis jeszcze troszke popakowalismy i juz kompletnie sie po pokoju ruszac nie mozna....



ojj Moniczka, tak mi przykro, ze nie mozesz sobie hot-doga zjesc! 🤢 ale ciesz sie, bo tyle kalorii Ci nie wejdzie co nam!! 🙃
juz niedlugo i bedziesz miec pokoj wiecej, takze nie przejmuj sie, juz niebawem.... 🙂

kasiulka jak mus to mus... 😞 jeszcze te pare tygodni wytrzymam...
juz tylko 4 dni i wyjazd.... 🙂nawet nie wiesz jak sie ciesze....z tego dodatkowego pokoju....mam nadzieje tylko ze z tesciowa sie nie pozabijamy...hehehehe a tak serio to mam spoko tesciow...ale co za duzo to nie zdrowo....a bedziemy teraz przez sciane sasiadami....hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do parowek to powiem wam ze uwielbiam parowy pod kazda postacia....i to od malego....jak bylam mala i takie rzeczy byly na kartki i ciezko bylo zlapac choc z pol kg to moja mama co sie nastala za szyneczka dla monisi....a ja bleeee....ja chce parowki i w bek...hehehehe i tak od malego mi zostalo z tymi parowkami....nie znudza mi sie chyba nigdy....ale musza byc twarde koniecznie.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
hej laleczki....widze ze pyszny wieczor sie zapowiada.... 😁 szkoda ze ja nie moge ani bulek ani parowek ani majoneza...eh....ale bym zjadla....pozostaje mi sie tylko oblizac... 🤨
ide se jablko chociaz wciagne... 🤨
i znow sama na noc...wlasnie misku moj wyszedl do pracy...dzis jeszcze troszke popakowalismy i juz kompletnie sie po pokoju ruszac nie mozna....





ojj Moniczka, tak mi przykro, ze nie mozesz sobie hot-doga zjesc! 🤢 ale ciesz sie, bo tyle kalorii Ci nie wejdzie co nam!! 🙃
juz niedlugo i bedziesz miec pokoj wiecej, takze nie przejmuj sie, juz niebawem.... 🙂


kasiulka jak mus to mus... 😞 jeszcze te pare tygodni wytrzymam...
juz tylko 4 dni i wyjazd.... 🙂nawet nie wiesz jak sie ciesze....z tego dodatkowego pokoju....mam nadzieje tylko ze z tesciowa sie nie pozabijamy...hehehehe a tak serio to mam spoko tesciow...ale co za duzo to nie zdrowo....a bedziemy teraz przez sciane sasiadami....hehehe


pewnie jak mus, to jakos dasz rade! musisz! ale trzeba miec duzo silnej woli 🙂
napewno to cieszy! zawsze wieksze gniazdko! i dla Was lepiej i dla Dzidzi bo wiecej miejsca!
co do Tesciow!... ja powiem szczerze, ze mam rodzicow bardzo pomocnych i tesciow tez dobrych, ale pomimo tego nie chcialabym mieszkac ani z jednymi ani z drugimi! nawet przez sciane!
bo jest dobrze jakis czas, ale od ktoregos momentu sa spiecia i rodzice wiedza o wszystkim, a o pewnych rzeczach i sprawach lepiej nie powinni wiedziec! co za duzo to niezdrowo! 😜
napewno bedziesz miec dobrze, bo pomoc przy Malym i nawet jak bedziecie chcieli wyjsc sobie tylko z mezem na kolacyjke albo do kina to rewelacja! to sa jedyne plusy!!! 🙂 sama sie przekonasz i ocenisz sytuacje! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór dziewczynki. Ja byłam cały dzień poza domem, spędziłam czas z mamą i siostrzeńcami. Zajechałam do sklepu, kupiłam w końcu folię przeciwdeszczową do wózka i moskitierę zapłaciłam po 10zł za każdą z tych rzeczy 🙂.
Jutro idę na targ popatrzeć za leginsami i jakimiś adidkami, bo obecne się już ledwo trzymają.
Troszkę mnie brzuszek pobolewa więc się chyba położę.
Maleństwo aktywne cały dzień, rozpycha się i właśnie ma czkawkę. 😜
Pozdrawiam i miłego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
hej laleczki....widze ze pyszny wieczor sie zapowiada.... 😁 szkoda ze ja nie moge ani bulek ani parowek ani majoneza...eh....ale bym zjadla....pozostaje mi sie tylko oblizac... 🤨
ide se jablko chociaz wciagne... 🤨
i znow sama na noc...wlasnie misku moj wyszedl do pracy...dzis jeszcze troszke popakowalismy i juz kompletnie sie po pokoju ruszac nie mozna....





ojj Moniczka, tak mi przykro, ze nie mozesz sobie hot-doga zjesc! 🤢 ale ciesz sie, bo tyle kalorii Ci nie wejdzie co nam!! 🙃
juz niedlugo i bedziesz miec pokoj wiecej, takze nie przejmuj sie, juz niebawem.... 🙂


kasiulka jak mus to mus... 😞 jeszcze te pare tygodni wytrzymam...
juz tylko 4 dni i wyjazd.... 🙂nawet nie wiesz jak sie ciesze....z tego dodatkowego pokoju....mam nadzieje tylko ze z tesciowa sie nie pozabijamy...hehehehe a tak serio to mam spoko tesciow...ale co za duzo to nie zdrowo....a bedziemy teraz przez sciane sasiadami....hehehe


pewnie jak mus, to jakos dasz rade! musisz! ale trzeba miec duzo silnej woli 🙂
napewno to cieszy! zawsze wieksze gniazdko! i dla Was lepiej i dla Dzidzi bo wiecej miejsca!
co do Tesciow!... ja powiem szczerze, ze mam rodzicow bardzo pomocnych i tesciow tez dobrych, ale pomimo tego nie chcialabym mieszkac ani z jednymi ani z drugimi! nawet przez sciane!
bo jest dobrze jakis czas, ale od ktoregos momentu sa spiecia i rodzice wiedza o wszystkim, a o pewnych rzeczach i sprawach lepiej nie powinni wiedziec! co za duzo to niezdrowo! 😜
napewno bedziesz miec dobrze, bo pomoc przy Malym i nawet jak bedziecie chcieli wyjsc sobie tylko z mezem na kolacyjke albo do kina to rewelacja! to sa jedyne plusy!!! 🙂 sama sie przekonasz i ocenisz sytuacje! 🙂


no wlasnie zobaczymy jak to bedzie...jak beda sie wpieprzac za duzo to przestane byc mila...i tyle...bo nie wyobrazam sobie np wizyt dzien w dzien...kuzwa troche prywatnosci musi byc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja też na chwilkę, bo u mamy jestem...
Pojechałam do sklepu, kupiłam bułeczki, parówki i warzywka i sobie zjadłyśmy hot-dogi z mamą i siostrą!!! 🙂 Aneczka, to był super pomysł 😉
A naleśniczki będą jutro 😉

Co do Teściów to powiem Wam, że jacy by nie byli, to lepiej mieszkać osobno... Ja od roku mieszkam z Teściami i powiem Wam , że już marzę o tym, żeby się wyprowadzić... Oni są naprawdę dobrzy i kochani i chcą dla nas jak najlepiej, ale Teściowa zbyt często się wtrąca, nie puka do naszego pokoju i czasami to mam ochotę uciec w jakiś swoj malutki kącik, ale żeby był tylko mój... No nic... jeszcze trochę i będziemy na swoim (październik...:/)

Narazie spadam obejrzeć z mamą Usta Usta na VOD 😉 Będę pózniej :* Buziaki w Brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wieczornie 🙂
Aneczko czuję się dobrze...chwilami zboli i zakuje ale szybko przechodzi,widac antybiotyk działa 🙂
Justiks cieszę się razem z Toba:P
Moniczko witaj kochana,co do teściów to masz racje...trochę prywatności musi byc...

Ja już umyta w łóżeczko,nawet You Can Dance se dzis odpuszczę,obejrze powtórkę...zła jestem strasznie i smutna...eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Witajcie wieczornie 🙂
Aneczko czuję się dobrze...chwilami zboli i zakuje ale szybko przechodzi,widac antybiotyk działa 🙂
Justiks cieszę się razem z Toba:P
Moniczko witaj kochana,co do teściów to masz racje...trochę prywatności musi byc...

Ja już umyta w łóżeczko,nawet You Can Dance se dzis odpuszczę,obejrze powtórkę...zła jestem strasznie i smutna...eh...

hej krolewno 🙂
poloz sie i odpoczywaj...i sie nie nerwuj na sama noc....i nie smutaj sie....no co ty...????
masz buziaka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczko dziękuje za buziaka kochan,wez sie nie denerwuj i nie smutaj...majster se leci i nie przyszedl a roboty ma troszku wiec moment by sie obrobil i huk z bani,to samo hydraulik caly czas mnie w h...a robi i przeklada terminy,jak tak dalej pojdzie to do porodu mi tego remontu nie skoncza a i smutna bo ciagle sama,maz ciagle w pracy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Moniczko dziękuje za buziaka kochan,wez sie nie denerwuj i nie smutaj...majster se leci i nie przyszedl a roboty ma troszku wiec moment by sie obrobil i huk z bani,to samo hydraulik caly czas mnie w h...a robi i przeklada terminy,jak tak dalej pojdzie to do porodu mi tego remontu nie skoncza a i smutna bo ciagle sama,maz ciagle w pracy 😞

bo to tak jest jak chlopa nie ma...ja bym ich kuzwa pogonila raz dwa jak bym ryknela,tupla noga to az by sie od roboty kurzylo....kuzwa....a ty widze za miekka jestes,ale nie ma co se nerwow szarpac kochana....z mezem pogadaj moze zeby ich pogonil,i zeby obrotow nabrali...
twoj maz w sumie tez nie w porzadku...sama ciebie z tym zostawil...kobiete w zaawansowanej ciazy....ja wiem ze praca itd..ale ty sie nerwowo wykonczysz....sama z nimi...a jeszcze to zapalenie ci sie przypaletalo...porod tuz tuz....eh.....
nie denerwuj sie....moze jakiejs meliski sie napij...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ajjj wiecie co mam jakiegos wieczornego dola, wszystko mnie dookola wkurza a zwlaszcza nie wiem czemu moj maz, spi i nic nie robi innego wyjatkowo dzis wogole nawet prawie slowa ze mna nie zamienil grrr az mi sie plakac chce, no i jeszcze pol godziny musze czekac do you can dance, chyba ide sie szybko wykapac a przedtem z psem bo nawet to musze zrobic sama, moze jutro bedzie lepiej choc juz jest lepiej bo wam napisalam co mi na sercu lezy ehhh albo hormony albo ja! buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
Moniczko dziękuje za buziaka kochan,wez sie nie denerwuj i nie smutaj...majster se leci i nie przyszedl a roboty ma troszku wiec moment by sie obrobil i huk z bani,to samo hydraulik caly czas mnie w h...a robi i przeklada terminy,jak tak dalej pojdzie to do porodu mi tego remontu nie skoncza a i smutna bo ciagle sama,maz ciagle w pracy 😞

bo to tak jest jak chlopa nie ma...ja bym ich kuzwa pogonila raz dwa jak bym ryknela,tupla noga to az by sie od roboty kurzylo....kuzwa....a ty widze za miekka jestes,ale nie ma co se nerwow szarpac kochana....z mezem pogadaj moze zeby ich pogonil,i zeby obrotow nabrali...
twoj maz w sumie tez nie w porzadku...sama ciebie z tym zostawil...kobiete w zaawansowanej ciazy....ja wiem ze praca itd..ale ty sie nerwowo wykonczysz....sama z nimi...a jeszcze to zapalenie ci sie przypaletalo...porod tuz tuz....eh.....
nie denerwuj sie....moze jakiejs meliski sie napij...


Huk tam z tym wszystkim...ja mam się o kogo teraz martwić,a synusia pokój skończony to najważniejsze...a mąż twierdzi że musi pracowć bo nie będzie za co remontu skończyc...z jednej strony ma rację alee z drugiej stroie jeden dzień wolnego więcej by sie przydał i duzo by nie stracil...eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Ajjj wiecie co mam jakiegos wieczornego dola, wszystko mnie dookola wkurza a zwlaszcza nie wiem czemu moj maz, spi i nic nie robi innego wyjatkowo dzis wogole nawet prawie slowa ze mna nie zamienil grrr az mi sie plakac chce, no i jeszcze pol godziny musze czekac do you can dance, chyba ide sie szybko wykapac a przedtem z psem bo nawet to musze zrobic sama, moze jutro bedzie lepiej choc juz jest lepiej bo wam napisalam co mi na sercu lezy ehhh albo hormony albo ja! buzka


Nie jestem sama...ja dzis tez dola zalapalam kochana i tez niewiem czy dalej zwalac to na hormony czy to ze mna cos...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka hot-dogi pycha! ale sie obzarlam!

teraz czekam za You Can Dance! 🙂


Widzę,że nie ja jedna lubię ten program 😜Ale ja dziś sobie odpuszczam...obejrzę powtórkę.


a moze wlasnie sobie obejrzyj! zrelaksujesz sie, odprezysz i zapomnisz o tym wszystkim chociaz na ten czas! 🙂 ja bardzo go lubie! a jeszcze bardziej jak juz wybiora 10 i tancza na zywo! chcialabym tez tak tanczyc 😜
a tak w sekrecie powiem Wam, ze marzy mi sie zatanczenie Tanga z profesjonalnym tancerzem! takiego namietnego i zarazem ostrego!!! 😜
moze kiedys moje marzenie sie spelni! chociaz jeden jedyny raz jak w Tancu z Gwiazdami! ! ! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Ajjj wiecie co mam jakiegos wieczornego dola, wszystko mnie dookola wkurza a zwlaszcza nie wiem czemu moj maz, spi i nic nie robi innego wyjatkowo dzis wogole nawet prawie slowa ze mna nie zamienil grrr az mi sie plakac chce, no i jeszcze pol godziny musze czekac do you can dance, chyba ide sie szybko wykapac a przedtem z psem bo nawet to musze zrobic sama, moze jutro bedzie lepiej choc juz jest lepiej bo wam napisalam co mi na sercu lezy ehhh albo hormony albo ja! buzka


ojjj Hussi! 😘 a moze maz, tez ma jakis kiepski dzien! 🤢
nie smutaskuj sie! jutro bedzie lepiej! 😘 to napewno Hormony! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...