Skocz do zawartości

Dretwienia w ciązy | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Babeczki czy wy moze i tez macie dretwienia w ciazy bo mi doskwiera to i to rece usta jezyk polowa twarzy i nogi . I podobno to jest wina ucisku na kregosłup i takie sa skutki. Łykam magnez potas i witaminy ale jest to nadal moze ktoras z was tez tak ma chociaz sama nie bede ;( Bo martwie sie kurcze z dzieckiem dobrze ale jednak takie uczucie dziwne jest jak sie nigdy go nie mialo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ze dretwieje konczyny to slyszalam , ale twarz ? Wspolczuje , ja nienawidze jak mi cos dretiwje ... czasem w ciazy jak za dlugo na kibelku sie zasiedzialam , bo ksiazke czytalam , to pozniej wstac nie umialam tak mi nogi zdretwialy ... Teraz jestem w pologu i czesto dretwieje mi opuszki palcow u rak ... slyszalam , ze z braku zelaza nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Asnet!!
ja również należe do kobiet którą dopadły drętwienia. Na samym początku drętwiały mi palce po nocy ale w ciągu dnia przechodziło, pózniej miałam straszne drętwienia całych rąk od opuszków do ramion z silnymi bólami w stawach...w nocy potrafiłam sie budzić z płaczem...teraz troszkę te bóle zanikneły ale drętwienia pozostały... mam cały dzien brak czucia w dłoniach co bradzo utrudnia mi normalne funkcjonowanie bo nawet cięzko mi kubek utrzymać, czy coś nożem pokroić... 😞niestety po konsultacji z lekarzem dowiedziałam sie że taka moja natura i musze to przecierpieć...
prawdopodobnie po częsci związane jest to z moimi obrzekami (strasznie spuchłam) i być może uciskiem dzidziusia na jakieś nerwy w kręgosłupie...
nie słyszałam o drętwieniu twarzy, wiec przy najblizszej okazji zapytaj swojego gina o to..
Pozdrawiam i cierpliwości...musimy to przetrwać, byle do porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podpisuje się pod drętwieniami... dłonie, palce, czasem nawet cała ręka aż po sam bark. Ostatnio do tego typu dolegliwości mogę dopisać ból w stawie biodrowym, który wg mojej Pani doktor jest bezpośrednio związany z ciążą i zmianami jakie w trakcie niej zachodzą.Mało przyjemne doznanie , pojawiające się co jakiś czas i czasem utrudniające poruszanie się... Ale co tam, zniesiemy wszystko dla naszych maleństw, prawda Kobietki?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...