Skocz do zawartości

Brzuszek | Forum o ciąży


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie mamy w 18 tygodniu ciąży.Moja ciąża przebiega bez problemów i czuje sie dobrze,tylko sie troszke szybciej mecze.Ale jestem ciekawa jak to jest z wami bo mój brzuszek jest dziwnie mały jest to moje kolejne dziecko i pamietam ze w poprzedniej ciąży był wiekszy.A jak tam wasze brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj Ja tez mam jak na ten tydz bardzo maly brzuszek czesto ogladam i porownuje brzuszki innych kobietek i naprawde roznice sa kolosalne moja ciaza tez przebiega dosc dobrze bez zadnych typowych objawow.. apetytu wogole nie mam jem na sile zeby malenstwo bylo zdrowe i strasznie mnie meczy jak dlugo nic nie zjem i mam taki bol rzeladka ze musze siegnac do lodowki jak na razie przybralam tylko 2 kg troche nie to nie pokoi ale malenstwo rosnie wiec jemu nic nie zagrazaproblemem bedzie to ze malenstwo nie ma warstwy ochronnej od strony mojego brzuszka i skora nie bedzie miala sie zczego rozciagac niby fajnie ze brzuszek nie jest wielki ale martwi mnie mysl ze moze mi popekac z braku tkanki tluszczowej lepiej maja t kobietki ktore jedza ile chca i przybiraja na wadze zazdroszcze im 🙂 w koncu mowia na nas grubaski i powinnismy byc w tym czasie okraglutkie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też mi się wydaje że mam malutki brzuszek jak na ten tydzień, mąż twierdzi że rosnie mi z tygodnia na tydzień 🙂 w każdym bądz razie z moją Kruszynka wszystko jest dobrze, więc się nie zamartwiam 🙂 ja dopiero 3 .5 kg przytyłam może teraz będe szybciej na wadze przybierać chociaż jakoś specialnie nie obiadam się, mam w sumie też mała diete przez cukier i może dlatego, kuszą mnie strasznie słodycze ale wszystko z umiarem 🙂 pozdrawiam wszystkie brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Witam dziewczyny 🙂 a ja od czasu pierwszego wazenia u lekarza, a byl to 7 tydzien stracilam 3 kg i trzymam sie tej utraty i nic nie tyje, a jem co i ile chce... kazdy mowi ze to normalne, ze jeszcze przytyje ale tu piszecie ze wy chociaz te 2-3 kg i ze to malo, a ja stoje w miejscu.... mam nadzieje ze nie ejst nic nie tak? za tydzien ide do lekarza to na pewno sie poradze, bo jeszcze miesiac temu mmowil ze to troche dziwne, ale ze poczekamy....

pozdrawiam wszytskie przyszle mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
witam też jestem w tym tyg.i również wydaje mi się że mam mały brzuszek.Ale trzeba być dobrej myśli. Wszystkim mamusiom wielkie GRATULACJE i powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Witam!
Ja wlasnie zaczynam 18 tydz. Poki co nie przytyłam ani kilograma, nawet co nieco stracilam...ale brzuch mam spory..pewnie dlatego, ze to juz moja druga ciąza..a w pierwszej byly blizniaczki..wiec miesnie juz nie takie wytrzymale..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...