Skocz do zawartości

Grudniowe Bobaski :) | Forum o ciąży


Bagira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U nas marudzenie koszmarne. Mała mi męczy pierś strasznie bo o coś dziąsełka musi drapać a że smok nadal pfe to co zrobić. Kaasiik, kupię ten proszek na pewno zeby tylko małej ulżyć.
U nas po 1 szczepieniach było na szczęście ok ale się balam bo małej nadal w płuckach furczy, 7 mamy drugie, zobaczymy jak będzie. Oby ok !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Beatka u mnie też było po pierwszy super po drugim na drugi dzień płacz cały dzień 🤔 Podobno te drugie szczepienie jest mocniejsze i dziecko bardziej odczuwa, ale oby u Was było dobrze !! Trzymam kciuki 😎 😉

Kochana, nawet mnie nie załamuj.
powiem Wam ze ja sie cały czas boje bo małej nie zeszło do końca to świństwo z płuc no ale lekarz twierdził ze jest w 100% zdrowiutka. Tak czy inaczej, zawsze mam obawy. Przez ten pobyt w szpitalu u nas szczepienia sa przesuniete więc nieco później robimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
No trochę tak, mam swój portal i dość duzo mi zajmuje czasu a dzieciaczki sprawy nie ulatwiają.
Mała na razie odpukać zdrowa bo reszta choruje, juz były szczepienia , troche matudziła po nich ale juz jest ok. Najgorsze to ząbkowanie, NADAL NIC!!! Meczy się bardzo a zębów brak. Karmię caly czas tylko piersią, przybiera dobrze, waga 7200gr była 2 tygodnie temu.
Co tam u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co to za portal?
my jestesmy po 3cim szczepieniu, tak wiec na razie "z glowy", Kaya juz mieszka w swoim pokoju, do ktorego szybko ( wlasciwie od razu) sie przyzwyczila, zabkow tez nie ma. jestem tym zdziwiona, bo u nas w rodzinie wszyscy zabkuja juz w 3cim miesiacu, a Kaya pewnie poszla w tate , a tata zabkowal baaardzo pozno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akwarystyka w UK.
U ns Max miał zęby juz w 3mc a mała dalej nic. Poza tym to aktorka 🤪 udaje na potęgę, muszę ja nagrać zeby za 20 lat, jak będzie odbierać Oskara zobaczyła swoje początki. Tylko by na rękach była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...