Skocz do zawartości

ruchy w ciąży | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jestem w dziewiętnastym tygodniu. Jest to moja pierwsza ciąża. Brzuszek się zaokrągla, ale mam wątpliwości co do ruchów dziecka. Czuję, że coś tam się dzieję, ale nie wiem czy dzidziuś się rusza, czy może są to zwykłe bulgotki w żołądku. Jak poznać, że maleństwo daje o sobie znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mysle, ze to co czujesz to sa ruchy dziecka. Ja odczuwam juz dosc mocne kopniaczki tylko, ze dzidzia jakas duza jest. Moze jestem troche dluzej w ciazy??? Lekarzowi trudno powiedziec czy to dzidzia bedzie taka duza czy ciaza jest starsza 🙂

Martynko ja na poczatku tez czulam taka mala rybke w brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja poczułam pierwsze ruchy w 21 tc. Zanim jednak stwierdziłam, że mały już kopie, odczuwałam podobnie jak Ty, tzn bulgotanie w brzuchu, delikatne łaskotanie..
Aktualnie, brzuch chodzi mi na wszystkie strony, mały pręży się, i mocno daje czadu 🙂 już niedługo poczujesz jak to jest.

3maj się ciepło i dbaj o maluszka
Kasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • Mamusia
Martynko w tym tygodniu co Ty jesteś też już czułam ruchy, ale że znam swój organizm, to wiedziałam, że to nie on, tylko właśnie maluszek. Zresztą im dalej ciąża, tym te ruchy powinny się nasilać i wtedy upewnisz się czy to co teraz czujesz to to czy też nie. Pozdrówka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...