Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

marta-lion napisał(a):
Witajcie brzusie 🙂 🙂 🙂

U nas masakra nie mogę wyjść z podziwu, PADA ŚNIEG.

Ale nam pogoda psikusy robi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No Daniela masakra naprawdę pada 😲 😲 😲 I to mocno. Postaram się wam wstawić fotkę. Zaraz coś cyknę.
Matko święta śnieg w maju 🙂 Rozumiem, ze w Tatrach lezy, ale żeby tu padał 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A włosy mam dziś tragiczne........ każdy żyje swoim życiem, ciekawe co im się stało... na zmianę pogody tak zareagowały????????
Ciekawe co z moimi nasionkami... wczoraj z mamą zasiałyśmy warzywka, co by Mała miała świeże i bez żadnych nawozów a tu taki zonk pogoda wywinęła 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A czego uczycie w szkole? Ja tez tam pracuje i nie ma zbyt wiele ani dziewczynek o imieniu Alicja ani Maja 🙂 A u nas maz sie naparl na Wiktorie i juz kazdy podlapal i tak mowi wiec nie ma wyboru 🙂 Oby sie urodzila tylko zdrowa i w miare latwo 🙂 Bo juz mam nocne koszmary zwiazane z porodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie w ten zimowy poranek 😲 😲 😲 😲
U Was tez takie widoki.....
[URL=http://img834.imageshack.us/i/dsc00516rr.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8076/dsc00516rr.jpg[/IMG][/URL]

Masakra jakaś 😞 W domu zimno, trzeba będzie w piecu przepalić 😠 Jejku co za pogoda.bleeee 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 😁

Troszkę miałam do nadrobienia, bo wczoraj cały dzień spędziliśmy
na objeżdżaniu rodzinki 🙂
To chyba ostatnia okazja przed sierpniem 🙂
Ale babcia szczęśliwa, mój roczny Chrześniak uroczy,
no i nowe autko w trasie przetestowane 😁

marta-lion imponująca gluzkoza 🤪

madalena20 ja będę Ci kibicować z trzecią Dziewczynką 😘
Bo już się nastawiam na kolejny wątek z Wami 🙃

I witam nową Mamusię 😁


...przerażający ten śnieg...u nas słoneczko...jeszcze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamuśki !!!
Troszkę mnie nie było ale Was czytałam cały czas, niestety nie odzywałam się bo chciałam najpierw nadrobić i później napisać niestety ból głowy mi nie pozwalał już nic napisać.
Pati trzymam kciuki za Was,nic się nie przejmuj będzie OK. Jak kiedyś pisałam moja ciocia leżała całą ciąże na podtrzymaniu w szpitalu i teraz ma zdrowe córeczki. Jeszcze 3 m-ce więc dacie radę, a lekarze nie pozwolą żeby krzywda się Wam stała.
U nas remont pełną parą a ja mam straszne migreny, ostatnio miałam tak silne że mi krew z nosa szła jak siedziałam i odpoczywałam, do tego okropny ból kręgosłupa i to puchnięcie na koniec dnia, nogi mam jak balony i nie mogę nawet uklęknąć. A i niby ciśnienie mam w normie ale za to puls mi często przyspiesza powyżej 100 i wtedy mam straszne uderzenia gorąca i słabo mi się robi, no i krew z nosa. Jutro mam rano wizytę to się wypytam o to wszystko. Jedziemy też do szpitala żeby się spytać o poród a w czwartek szkoła rodzenia 🙂
Wiktorek kopie mnie jak szalony aż czasami boli, co 2-3 godziny regularnie daje o sobie znać, w nocy szczególnie czuję jak się przeciąga a że już duży jest to czuję wszystkoooo hehehhe
Zajrze jak odzyskam siły bo znowu mi słabo i kręgosłup boli, czas sie znowu położyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i odpoczywaj dużo Kochana 😘
A jutro wypytaj o wszystko dokładnie 🙂

Nasz Syneczek też jest już baaardzo aktywny 🙂
I ma swój cuudny rytm..prawie jak w zegarku 🙂
Np codzinnie punkt od 3 w nocy rozpoczyna swoje harce...
Dziś budziłam nawet męża żeby uśpił naszego Synka 😁
I pomogło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂

U nas znowu piękna pogoda, aż niemożliwe, że tyle dni z rzędu. Chyba Wam zabieram dziewczyny ☺️
Właśnie wstaję i z koleżanką idziemy na spacerek bo szkoda siedzieć w domu. Nasi mężowie w pracy (w Norwegii dziś nie ma święta) a my sobie poplotkujemy 🙂

Miłego dnia dziewczyny

Mój synuś też wyprawia swoje harce. Wczoraj tak mnie kopnął, że aż się za brzuch złapałam i powiedziałam ''ała''. Chyba mu się nie spodobało, że hamburgera jadłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez u Ciebie zazwyczaj zimniej także korzystaj z pięknej pogody 🙂
Zdecydowałaś się na któryś poradnik?

Aaa jeszcze chciałam Wam pokazać typ nosidełka
jakie mi wczoraj Kuzynka pożyczyła 🙂
http://www.sklep.chicco.pl/Produkty/Noside%C5%82ka/
Miałyście może z takimi do czynienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Aż trudno uwierzyć, ze dziś jest 3 maj 😮 😮 😮

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/P5030010.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia12345i czy ty robiłaś test obciążenia gluzkozą? Pytam, bo wczoraj wyczytałam, że bóle głowy, uderzenia gorąca i kołatanie serca są objawem zbyt niskiego poziomu cukru we krwi. Nalezy wtedy poratować sie czymś słodkim. A najlepiej regularnie co 3 godziny zjeść mały posiłek. I coś z cukrów złożonych np. winogrona. Mówią też żeby jeść sporo ziemniaków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Inez u Ciebie zazwyczaj zimniej także korzystaj z pięknej pogody 🙂
Zdecydowałaś się na któryś poradnik?

Aaa jeszcze chciałam Wam pokazać typ nosidełka
jakie mi wczoraj Kuzynka pożyczyła 🙂
http://www.sklep.chicco.pl/Produkty/Noside%C5%82ka/
Miałyście może z takimi do czynienia?



Jeszcze nie zdecydowałam się na żaden poradnik, ale mam zamiar niedługo bo zanim zamówię z Polski i mi przyślą to minie trochę czasu a chciałabym już zacząć zgłębiać tajemną wiedzę o niemowlakach 😁
Co do nosidełek to myślę, że my się zdecydujemy. Łatwiej nam będzie chociażby na lotniskach, na których trzeba nadać wózek i nie można z nim chodzić. Jeszcze nie wiem jakiej firmy, ale ten co pokazujesz wygląda solidnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion ....szok... mam nadzieję, że do nas ta aura nie dojdzie 🥴
Jest zimno ale słonecznie 🙂

aniolek82 zdrówka dla K, Ty też dbaj o siebie 😉

Inez my byśmy nie kupowali nosidełka,
ale skoro pojawiła się okazja do pożyczenia,
to czemu nie 🙂
Montowałam już go na sobie i wydaje się być bardzo solidne,
tylko nie wiem jak to już będzie z Bobaskiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nosidełek. Miałam kiedyś jedno, niestety nie pamiętam firmy. Mi było z nim niewygodnie. Samo w sobie już ważyło, a jeszcze bobas do tego. Pozatym nosidelko jest w miarę sztwyne, tu obgniatało nózki tam cisnęło. Ja nie ma dobrego zdania. Teraz jakbym się decydowała to raczej na chuste.

Inez dlaczego nie możesz chodzić na lotniksu z wózkiem?? 😮 😮 😮 Ja też latam i wózek możesz mieć aż do schodów samolotu. Wcześniej przy odprawie bagażu musisz to zgłosić i dostajesz naklejke jak na walizkę. Potem wysiadając z samolotu odbierasz sobie wózek przy schodach. Wkładasz malucha i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Co do nosidełek. Miałam kiedyś jedno, niestety nie pamiętam firmy. Mi było z nim niewygodnie. Samo w sobie już ważyło, a jeszcze bobas do tego. Pozatym nosidelko jest w miarę sztwyne, tu obgniatało nózki tam cisnęło. Ja nie ma dobrego zdania. Teraz jakbym się decydowała to raczej na chuste.

Inez dlaczego nie możesz chodzić na lotniksu z wózkiem?? 😮 😮 😮 Ja też latam i wózek możesz mieć aż do schodów samolotu. Wcześniej przy odprawie bagażu musisz to zgłosić i dostajesz naklejke jak na walizkę. Potem wysiadając z samolotu odbierasz sobie wózek przy schodach. Wkładasz malucha i już.


No właśnie tak jest na większości lotniskach, ale nie w Oslo. Tam trzeba nadać wózek jako bagaż specjalny niestety. Są jakieś tam wózki zastępcze, ale po pierwsze bardzo rzadko spotykane, a po drugie wyglądają jak wyciągnięte ze śmietnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Witajcie mamusie w ten zimowy poranek 😲 😲 😲 😲
U Was tez takie widoki.....
[URL=http://img834.imageshack.us/i/dsc00516rr.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8076/dsc00516rr.jpg[/IMG][/URL]

Masakra jakaś 😞 W domu zimno, trzeba będzie w piecu przepalić 😠 Jejku co za pogoda.bleeee 🤢


O SZOK !!!
U nas wprawdzie śnieg nie pada jest jakieś słonko ale zimno bardzo. Kurcze majówka ze śniegiem 😮 tego jeszcze chyba nie było........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Inez no to faktycznie jakaś paranoja 😮


Zwłaszcza, że w Oslo mamy przesiadkę i często musimy czekać nawet 5 godzin na następny samolot 😞
To powiem ci ze głupota. Ja ostatnio jak lecieliśmy wysiadłam z samolotu ze śpiącą Majką na rękach. Pod schodami był już wózek. Mąż rozłozył, wsadzilismy Majkę i dalej spała 🙂 🙂 🙂 Fakt latamy bez przesiadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...