Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku


Hehe. Nie martw się Jo-aneczka, na rynku jest taka gama wózków, że zapewne Ci się coś spodoba i będzie funkcjonalne, tylko za tym właśnie wiążą się koszta, a to już miłe nie jest 🙂 Ja już przeglądałam spacerówki na allegro i właśnie kierowałam się tym żeby miało siedzenie rozkładane i podnóżek unoszony. Moja koleżanka kupiła córci spacerówkę na allegro, a jak przyszła to się okazało, że dziecko może w niej tylko siedzieć, bo się nie rozkłada do leżenia. A potem jak dziecko na spacerku usnęło to biegusiem do domu, bo jak na siedząco tu spać 😜


W Buzzie to nawet wygodnie się spało mojej córci. Oparcie co prawda się nie rozkłada, ale można je odchylić (razem z podnóżkiem) Wtedy dziecko dość wygodnie się ma w pozycji kubełkowej. No ale pod warunkiem, że już samodzielnie siedzi, bo tylko wtedy pozycja kubełkowa jest polecana.
A ja się obawiam o etap pośredni, czyli tak mniej więcej między 4 a 7 miesiącem.
Moja pierwsza córcia zaczęła samodzielnie siadać dość późno (dopiero w 8 miesiącu) więc rozumiesz moje obawy.
A teraz wózek mam już wybrany, Teutonia Cosmo. Tylko cenę jeszcze muszę wynegocjować lepszą bo póki co masakra jakaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
O Boże laleczka Chucky 🤪 🤪 🤪



hehehehe dobre 🙂


Hehe wyśmienita jest. Nic tylko zachęca do kupna 😜 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny.....
Przyznam szczerze ze chyba nie nadrobie zaleglosci, ale coś mi sie obiło o oczy o Pati 🥴 wszystko z nia ok?
Ja dzis miałam spotkanie z położną i zpytała mnie czy znam płeć powiedziałam ze tak a ona zeby dac jej zgadnąć....ze niby po biciu serduszka zgadnie...ze jak biegnący koń to dziewczynka a jak pociąg to chlopak 😮 po ciszy wykrzyknęła "Dziewczynka?!" a ja,ze mi mowili ze chlopak 😁 Te wszystkie zabobony i wrózby to smieszne sa ...Mnie wszem i wobec wychodzi ta dziewczynka..ze na slodkie min. mam ochote...ehhhhhh
A i jeszcze się pochwale zakupem.....zopatrzyłam sie z monitorng oddechu 😎 niby nic ale przynaj mniej spac bede spokojnie bo ja zawsze mam schizy..pewnie warowałbym przy lóżeczu dzidzi całą noc i sprawdzała czy oddycha...wiec zakup jak dla mnie słuszny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
madalena20 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
O Boże laleczka Chucky 🤪 🤪 🤪



hehehehe dobre 🙂


Hehe wyśmienita jest. Nic tylko zachęca do kupna 😜 😜 😁
I jeszcze napisali dzieciatko wygląda w nim jak księżniczka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
madalena20 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
O Boże laleczka Chucky 🤪 🤪 🤪



hehehehe dobre 🙂


Hehe wyśmienita jest. Nic tylko zachęca do kupna 😜 😜 😁
I jeszcze napisali dzieciatko wygląda w nim jak księżniczka 🙂 🙂 🙂


Hahahahaha tego to nie doczytałam 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Crazzzyyy Pati w szpitalu. Miała skrzepy krwi i ma jakąś paskudna infekcję pochwy.

O matko! Bidulka! Ale odzywała sie ze już ok? Kurczaki jak bede za tydzien na tych wakacjach piernicze nie wcchodze do wody... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Crazzzyyy Pati w szpitalu. Miała skrzepy krwi i ma jakąś paskudna infekcję pochwy.

O matko! Bidulka! Ale odzywała sie ze już ok? Kurczaki jak bede za tydzien na tych wakacjach piernicze nie wcchodze do wody... 🤢
No dostała jakąś kupę antybiotyków i leków. Odzywa się czasami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo-aneczka Bardzo fajny ten wózek co napisałaś. Cenę faktycznie mogliby uciąć z min 25% 😉 😜 Co do Q to mi się bardzo podobają te wózki, nawet był w czołówce, które miałam kupić, no ale teraz to już mam to z głowy. Widziałam też wyszedł nowy Q- Mutsy , ale jego cena jest makabryczna. 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
hej dziewczyny.....
Przyznam szczerze ze chyba nie nadrobie zaleglosci, ale coś mi sie obiło o oczy o Pati 🥴 wszystko z nia ok?
Ja dzis miałam spotkanie z położną i zpytała mnie czy znam płeć powiedziałam ze tak a ona zeby dac jej zgadnąć....ze niby po biciu serduszka zgadnie...ze jak biegnący koń to dziewczynka a jak pociąg to chlopak 😮 po ciszy wykrzyknęła "Dziewczynka?!" a ja,ze mi mowili ze chlopak 😁 Te wszystkie zabobony i wrózby to smieszne sa ...Mnie wszem i wobec wychodzi ta dziewczynka..ze na slodkie min. mam ochote...ehhhhhh
A i jeszcze się pochwale zakupem.....zopatrzyłam sie z monitorng oddechu 😎 niby nic ale przynaj mniej spac bede spokojnie bo ja zawsze mam schizy..pewnie warowałbym przy lóżeczu dzidzi całą noc i sprawdzała czy oddycha...wiec zakup jak dla mnie słuszny 😉


Crazzzyyy,
co do minitora oddechu mam mieszane uczucia. Też go kupiłam pierwszej córci, no i niestety włączył mi się dwa razy 😞 😞 😞
Najadłam się strachu, kilka siwych włosów mi przybyło, a nie było powodów do obaw.
Teraz też pewnie będę go używać (ale głupia ze mnie baba). Z dwojga złego wolę sobie stresu przysporzyć, niż przeoczyć coś złego, ale trzeba do wszystkiego podchodzić z rozsądkiem.
Również do alarmu włączającego się w środku nocy 😉

Wiecie dziewczynki, ja chyba muszę się odłączyć od świata. W pokoju coraz chłodniej, a kocyk nie jest jednak taki ciepły jak mi się wydawało.
Boję się, że mnie przewieje i jutro będę przeziębiona.
Może w kolejnych dniach będzie ładniej, to wyjdę z laptopem na ławeczkę 😉
Pozdrawiam gorąco.
O jak mi się marzy grzane winko !!!! Idealne na dzisiejszą niepogodę 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Nie no nie ubliżając rodzicom tego dziecka ale ja za cholerę nie ubrała bym swojej córki w coś takiego.

Magda Nie ubliżasz, cała prawda 😜 Ja również bym nie ubrała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do monitora oddechu to ja też taki straszek jestem, że bardzo by mi się to przydało. Ostatnio spała u mnie chrześnica to się budziłam co chwilkę sprawdzać czy oddycha. A to tylko jedna noc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Napiszecie mi dziewczyny coś o tym kremie na rozstępy (wcześniej pytałam)?
Ja uzywam Perfecta Mama firmy Dax Cosmetics 🙂
Nie zawiódł mnie jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...