hej dziewczyny.....
Przyznam szczerze ze chyba nie nadrobie zaleglosci, ale coś mi sie obiło o oczy o Pati🥴 wszystko z nia ok?
Ja dzis miałam spotkanie z położną i zpytała mnie czy znam płeć powiedziałam ze tak a ona zeby dac jej zgadnąć....ze niby po biciu serduszka zgadnie...ze jak biegnący koń to dziewczynka a jak pociąg to chlopak 😮 po ciszy wykrzyknęła "Dziewczynka?!" a ja,ze mi mowili ze chlopak 😁 Te wszystkie zabobony i wrózby to smieszne sa ...Mnie wszem i wobec wychodzi ta dziewczynka..ze na slodkie min. mam ochote...ehhhhhh
A i jeszcze się pochwale zakupem.....zopatrzyłam sie z monitorng oddechu 😎 niby nic ale przynaj mniej spac bede spokojnie bo ja zawsze mam schizy..pewnie warowałbym przy lóżeczu dzidzi całą noc i sprawdzała czy oddycha...wiec zakup jak dla mnie słuszny 😉
Jo-aneczka Bardzo fajny ten wózek co napisałaś. Cenę faktycznie mogliby uciąć z min 25% 😉😜 Co do Q to mi się bardzo podobają te wózki, nawet był w czołówce, które miałam kupić, no ale teraz to już mam to z głowy. Widziałam też wyszedł nowy Q- Mutsy , ale jego cena jest makabryczna. 😮😮
hej dziewczyny.....
Przyznam szczerze ze chyba nie nadrobie zaleglosci, ale coś mi sie obiło o oczy o Pati🥴 wszystko z nia ok?
Ja dzis miałam spotkanie z położną i zpytała mnie czy znam płeć powiedziałam ze tak a ona zeby dac jej zgadnąć....ze niby po biciu serduszka zgadnie...ze jak biegnący koń to dziewczynka a jak pociąg to chlopak 😮 po ciszy wykrzyknęła "Dziewczynka?!" a ja,ze mi mowili ze chlopak 😁 Te wszystkie zabobony i wrózby to smieszne sa ...Mnie wszem i wobec wychodzi ta dziewczynka..ze na slodkie min. mam ochote...ehhhhhh
A i jeszcze się pochwale zakupem.....zopatrzyłam sie z monitorng oddechu 😎 niby nic ale przynaj mniej spac bede spokojnie bo ja zawsze mam schizy..pewnie warowałbym przy lóżeczu dzidzi całą noc i sprawdzała czy oddycha...wiec zakup jak dla mnie słuszny 😉
Crazzzyyy, co do minitora oddechu mam mieszane uczucia. Też go kupiłam pierwszej córci, no i niestety włączył mi się dwa razy 😞😞😞 Najadłam się strachu, kilka siwych włosów mi przybyło, a nie było powodów do obaw.
Teraz też pewnie będę go używać (ale głupia ze mnie baba). Z dwojga złego wolę sobie stresu przysporzyć, niż przeoczyć coś złego, ale trzeba do wszystkiego podchodzić z rozsądkiem.
Również do alarmu włączającego się w środku nocy 😉
Wiecie dziewczynki, ja chyba muszę się odłączyć od świata. W pokoju coraz chłodniej, a kocyk nie jest jednak taki ciepły jak mi się wydawało.
Boję się, że mnie przewieje i jutro będę przeziębiona.
Może w kolejnych dniach będzie ładniej, to wyjdę z laptopem na ławeczkę 😉 Pozdrawiam gorąco.
O jak mi się marzy grzane winko !!!! Idealne na dzisiejszą niepogodę 🤢🤢🤢
Co do monitora oddechu to ja też taki straszek jestem, że bardzo by mi się to przydało. Ostatnio spała u mnie chrześnica to się budziłam co chwilkę sprawdzać czy oddycha. A to tylko jedna noc 😮
To przedszkole rzeczywiście wygląda na miejsce, w którym dużą wagę przykłada się do podejścia pełnego szacunku i uważności wobec dzieci. Oparcie się na NVC i inspiracje pedagogiką Jespera Juula mogą sprzyjać budowaniu dobrej atmosfery. Ważne jest też to, że wspierają nie tylko dzieci, ale i rodziców poprzez warsztaty. To może być ciekawa opcja dla rodzin szukających spokojnego i świadomego podejścia do wychowania.
Zobacz sobie na przedszkole Pluszowy Miś pod Piasecznem w Staraej Iwicznej - https://www.przedszkole-pluszowymis.pl/. To miejsce, które podchodzi do dzieci z szacunkiem i uważnością – opierają się na podejściu NVC (Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga) oraz inspiracjach pedagogiką Jespera Juula. Atmosfera jest spokojna, bezpieczna, z ogromnym wsparciem także dla rodziców (prowadzą warsztaty rodzicielskie!).
Rekomendowane odpowiedzi
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehe wyśmienita jest. Nic tylko zachęca do kupna 😜 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Crazzzyyy
Przyznam szczerze ze chyba nie nadrobie zaleglosci, ale coś mi sie obiło o oczy o Pati 🥴 wszystko z nia ok?
Ja dzis miałam spotkanie z położną i zpytała mnie czy znam płeć powiedziałam ze tak a ona zeby dac jej zgadnąć....ze niby po biciu serduszka zgadnie...ze jak biegnący koń to dziewczynka a jak pociąg to chlopak 😮 po ciszy wykrzyknęła "Dziewczynka?!" a ja,ze mi mowili ze chlopak 😁 Te wszystkie zabobony i wrózby to smieszne sa ...Mnie wszem i wobec wychodzi ta dziewczynka..ze na slodkie min. mam ochote...ehhhhhh
A i jeszcze się pochwale zakupem.....zopatrzyłam sie z monitorng oddechu 😎 niby nic ale przynaj mniej spac bede spokojnie bo ja zawsze mam schizy..pewnie warowałbym przy lóżeczu dzidzi całą noc i sprawdzała czy oddycha...wiec zakup jak dla mnie słuszny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
I jeszcze napisali dzieciatko wygląda w nim jak księżniczka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hahahahaha tego to nie doczytałam 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Crazzzyyy
O matko! Bidulka! Ale odzywała sie ze już ok? Kurczaki jak bede za tydzien na tych wakacjach piernicze nie wcchodze do wody... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
No dostała jakąś kupę antybiotyków i leków. Odzywa się czasami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Crazzzyyy,
co do minitora oddechu mam mieszane uczucia. Też go kupiłam pierwszej córci, no i niestety włączył mi się dwa razy 😞 😞 😞
Najadłam się strachu, kilka siwych włosów mi przybyło, a nie było powodów do obaw.
Teraz też pewnie będę go używać (ale głupia ze mnie baba). Z dwojga złego wolę sobie stresu przysporzyć, niż przeoczyć coś złego, ale trzeba do wszystkiego podchodzić z rozsądkiem.
Również do alarmu włączającego się w środku nocy 😉
Wiecie dziewczynki, ja chyba muszę się odłączyć od świata. W pokoju coraz chłodniej, a kocyk nie jest jednak taki ciepły jak mi się wydawało.
Boję się, że mnie przewieje i jutro będę przeziębiona.
Może w kolejnych dniach będzie ładniej, to wyjdę z laptopem na ławeczkę 😉
Pozdrawiam gorąco.
O jak mi się marzy grzane winko !!!! Idealne na dzisiejszą niepogodę 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Magda Nie ubliżasz, cała prawda 😜 Ja również bym nie ubrała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja uzywam Perfecta Mama firmy Dax Cosmetics 🙂
Nie zawiódł mnie jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach