Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień Dobry mamusie 🙂
U Nas dzisiaj juz słoneczko świeci, ale pozostałości po wczorajszych opadach jeszcze są. 😞
mapa pytałas jak często mamy wizyty. To ja ci powiem ,że jak w 15tc zmieniłam lekarza to poszłam do niego końcem lutego a następną wizytę wyznaczył na 11.04 🤪 🤪 🤪, czyli było ok 8 tygodni przerwy, a teraz mam dopiero 14.06 czyli 9 tygodni 🤪 🤪 Dla mnie to jest jakas masakra, ale przynajmniej wiem, że jak bedzie mnie cos niepokoiło to w każdej chwili mnie przyjmnie i nie będzie opryskliwy tak jak w tej nieszczęsnej poradni gdzie niby miałam co 4 tygodnie a jak poszłam w miedzy czasie to traktowali mnie jak intruza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
monika835 czy to znaczy, że mogę nanieść poprawkę imienia na naszej stronce??
Super, że u was wszystko ok. Pozdrawiam.
moniczek nie przejmuj się mój Kuba co prawda zasypia w swoim pokoju ale jak w nocy obudzi go np. zły sen to potrafi wstać i przydreptać do nas do łóżka 🙂



madalena20 tak mozesz zmienic a to sa wymiary brzucha 98/16 w 24 tygodniu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Marta a wy gdzie je kupiliście i jakie ma wymiary ???
Magda ja kupiłam tu: http://all...lozko-z-barierkami-i-szufladami-dla-dzieci.
Tylko ja sobie zażyczyłam parę zmian. Tzn te fale mam po wszystkich 4 stronach i tą barierkę ochronną mam dłuższą na 80cm. Łóżko ma wymiary 140x70, dokupiłam do niego materac kokos-pianka-gryka.
Tak wygląda łóżko które nam przysłali:

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/lozko.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
Fajnie Marta że Majka sypia osobno....mój Bartek z Tomkiem dostali pietrowe łóżko - po południu sypia na nim ale w nocy śpi z nami 😞 ... a tak się broniłam heheh....no ale tak czy siak łóżeczko już czeka na Tosię - muszę tylko przyzwyczaić Bartusia do spania w drugim pokoju
Powiem wam, że Majka jest bardzo mamowa, no ale spędza ze mną dużo czasu. Jednak od początku staraliśmy się żeby spała w swoim łóżeczku. Teraz też. Zazwyczaj zasypia z nami, a potem jak tylko usnie mąż przeklada ją do jej łóżka. Zazwyczaj śpi całą noc. Zdarza się że sie obudzi, wtedy przychdzi do nas, ale to jest na chwilę, bo jak tylko uśnie mąż znów ją przeklada. I tak Majka śpi w swoim łózku. Najlepsze jest jak budzi się rano, siada i jest taka dumna. Że spała sama we wlasnym łóżku i sama z niego wyłazi. Boski jest ten widok.

Emilka spała ze mną do 4 roku zycia. I potem było bardzo ciężko namówic ją do spania w swoim łózku. Mimo że wszystko odbyło się z tzw. "pompą". Dostała nowy własny pokój, nowe meble i łózko itp. I nic. Ciągle od środka nocy spała z nami. Dopiero jak poszła do szkoły i urodziła się Majka, Emilka zaczęła doceniać własny kąt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Marta a wy gdzie je kupiliście i jakie ma wymiary ???
Magda ja kupiłam tu: http://all...lozko-z-barierkami-i-szufladami-dla-dzieci.
Tylko ja sobie zażyczyłam parę zmian. Tzn te fale mam po wszystkich 4 stronach i tą barierkę ochronną mam dłuższą na 80cm. Łóżko ma wymiary 140x70, dokupiłam do niego materac kokos-pianka-gryka.
Tak wygląda łóżko które nam przysłali:


sliczne te łozeczko mala pewnie zadowolona niech jej sie tam snia same najpiekniejsze sny 🙂

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/lozko.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to łóżko 🤪...gdybym miała większe pokoje to też bym takie zamówiła,a tak z braku miejsca zdecydowaliśmy się na piętrowe - mam nadzieję że w końcu smyk się do niego przekona heh...

A mi dzisiaj od rana hałasują pod oknem młotem pneumatycznym 😮 😞 😮 zwariuję od hałasu łoj...

chciałam zapytać kiedy teraz wybieracie się na USG?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chciałam zapytać kiedy teraz wybieracie się na USG?

no ja 14.06. 🙂 Ale juz mnie skręca. Z checia bym podejzała chociaz tak przez chwilke moja Oliwke co ona tam wyprawia w tym mamusinym brzuszku, ze on tak momentami faluje i nie raz naprawdę zaboli jak sprzeda kopa, silna bestia 😮 Boje sie, że moja kruszynka z budowy wda się w tatusia który waży ponad 90kg 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda co do łózka to my też zastanawialiśmy sie nad dłuższym na 160 (niby starczyłoby na dłuzej), ale w sumie to co zamówilismy pasuje nam idealnie. A pozatym podjęlismy decyzję i myślimy o przerpowadzce, więc Majka i tak nie zdążyłaby wykorzystać tego łóżka. A takie na 140 moze uda nam się zabrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Aniołek pisałyśmy nizej 🙂 🙂 🙂 Moniczek też o to pytała 🙂 🙂 🙂


ale ja ja tylko zacytowałam, tylko jakos tak dziwnie mi weszło 🤨
O przepraszam. Wyglądało jakbyś pytała o to samo hihi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta no my też nie możemy sobie pozwolić na większe i na pewno jak się zdecydujemy to na takie co Wy macie bo wiesz u nas ciasno mało miejsca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Marta no my też nie możemy sobie pozwolić na większe i na pewno jak się zdecydujemy to na takie co Wy macie bo wiesz u nas ciasno mało miejsca 😞
Wiesz ja mierzyłam tak na łóżeczku, 140cm to o 20cm dłużej niż łóżeczko. Więc miejsca sporo. A tak jak mówisz nie ma go za wiele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Aniołek pisałyśmy nizej 🙂 🙂 🙂 Moniczek też o to pytała 🙂 🙂 🙂


ale ja ja tylko zacytowałam, tylko jakos tak dziwnie mi weszło 🤨
O przepraszam. Wyglądało jakbyś pytała o to samo hihi 😁 😁 😁


nic sie nie stało, tak samo bym pomyślała jak ty gdyby to nie był mój post 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
Fajne to łóżko 🤪...gdybym miała większe pokoje to też bym takie zamówiła,a tak z braku miejsca zdecydowaliśmy się na piętrowe - mam nadzieję że w końcu smyk się do niego przekona heh...

A mi dzisiaj od rana hałasują pod oknem młotem pneumatycznym 😮 😞 😮 zwariuję od hałasu łoj...

chciałam zapytać kiedy teraz wybieracie się na USG?


ja bylam w tamten piatek i teraz nastepna wizyta za 4 tygodnie z dokladnym usg a potem juz co dwa tygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek ja mam usg na każdej wizycie kontrolnej, czyli mniej więcej co miesiąc.
Dla zmierzenia, zważenia Dzidziusia i zobaczenia jak tam z serduszkiem
tyle, ze ono jest takie szybkie i czasem ledwo co widzę 🤢
Teraz mamy 9 maja 🙂

Zastanawialiśmy się jeszcze nad prywatnym (tak jak połówkowe) właśnie po 30tc
tylko kaski troszkę szkoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze też bym tak chciała na każdej wizycie. Ale mój lekarz od razu mi powiedział, że na kasę chorych to ich ilość jest ograniczona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Kurcze też bym tak chciała na każdej wizycie. Ale mój lekarz od razu mi powiedział, że na kasę chorych to ich ilość jest ograniczona.
No ja chodze prywatnie, i mam USG na każdej wizycie. Trwa około 15 czasem nawet 20 minut, więc moge się naoglądać dzidzi 🙂 🙂 🙂

No ale na kase chorych pewnie tak jest. Mają 3 w planie i już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...