Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
angelika ja byłam tydzień temu na glukozie i babki co mi podawały miksturkę dowiedziały się przy mnie że już nie ma 50g od miesiąca 🤢 zorientowane były 😮 a ta babka co im tą ifo przekazała powiedziała że te kobiety co miały 50g powinny powtórzyć badanie 😮 Mam nadzieję że żadna z nas nie będzie musiała chociaż dla mnie to nie było aż takie złe przeżycie bo ja lubię słodkie ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aniolek82 napisał(a):
Martusia a co to za kierowca z bombowca w Twoim avatarze????? 😁 😁 😁 😁

Hehe to Majka 🙂 🙂 🙂 Mój mąż twierdzi że na tym zdjeciu to cała mamusia (jak byłam mała) hihi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
aniolek82 a jak Twoja Oliwka??? buszuje czy nieśmiało fika koziołki ??

Oj buszuje, czasami az sama jestem przerażona jej siłą 🤪 🤪 🤪 Momentami to brzuszek mi faluje 😁
Oj poczekaj jeszcze jak ci wsadzi gdzieś nogę albo rękę to aż łzy polecą 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Martusia a co to za kierowca z bombowca w Twoim avatarze????? 😁 😁 😁 😁

Hehe to Majka 🙂 🙂 🙂 Mój mąż twierdzi że na tym zdjeciu to cała mamusia (jak byłam mała) hihi 🤪 🤪 🤪


hi hi hi 😁 Słodziutka ta Twoja Majeczka. I ma bardzo ładne imię. Ja chciałam tak nazwać nasza malutką ale Krzysiu powiedział, że jemu to imie się kojarzy z Pszczółką Mają. On w ogóle stwierdził, że ja to nadała bym naszym pociechom same bajkowe imiona bo przeciez synek miał byc Kacperkiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
aniolek82 a jak Twoja Oliwka??? buszuje czy nieśmiało fika koziołki ??

Oj buszuje, czasami az sama jestem przerażona jej siłą 🤪 🤪 🤪 Momentami to brzuszek mi faluje 😁
Oj poczekaj jeszcze jak ci wsadzi gdzieś nogę albo rękę to aż łzy polecą 🤪 🤪 🤪


Dla mnie To Oliwka mogla by byc juz z Nami. 🙂 najgorzej to sie obawiam tych ostatnich tygodni. Znając mnie to po nocach nie będe spała i czekała na poród zniecierpliwiona żeby juz przytulic swoja niunię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
Jola mnie jak dopadaja takie słabosci to oznaka ze cukier spada, szybko jem cos slodkiego popijam woda mineralna gazowana i za chwilke jest oki. 😉
Martusia a co to za kierowca z bombowca w Twoim avatarze????? 😁 😁 😁 😁

Ostatnio mniej jem słodkiego 😜 bo miałam tą glukoze na pograniczu normy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya napisał(a):
angelika ja byłam tydzień temu na glukozie i babki co mi podawały miksturkę dowiedziały się przy mnie że już nie ma 50g od miesiąca 🤢 zorientowane były 😮 a ta babka co im tą ifo przekazała powiedziała że te kobiety co miały 50g powinny powtórzyć badanie 😮 Mam nadzieję że żadna z nas nie będzie musiała chociaż dla mnie to nie było aż takie złe przeżycie bo ja lubię słodkie ☺️ 😁

Ja właśnie się pytałam tej kobietki czy nie czasem 75g bo słyszałam, że 50g już nie robią, to powiedziała że nie. Ale w razie czego jak by się myliła to mogę powtórzyć 😜, mi tam smakowało 😎 Gorzej z tym siedzeniem 😮 A słodkie to lubię tylko,musi mnie ochota dopaść 😜 Myślę, że dziś miałam farta hehe 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
A to mój słodziak :

Nie widziałam twojego meża ale podobny do ciebie 😆


Jak się urodził miał dużo włosków i do tego czarne po mężu ale z czasem zaczęły mu jaśnieć i teraz wykapana mamusia jak byłam mała to wyglądałam identycznie tylko miałam mniej włosków. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
aniolek82 a jak Twoja Oliwka??? buszuje czy nieśmiało fika koziołki ??

Oj buszuje, czasami az sama jestem przerażona jej siłą 🤪 🤪 🤪 Momentami to brzuszek mi faluje 😁
Oj poczekaj jeszcze jak ci wsadzi gdzieś nogę albo rękę to aż łzy polecą 🤪 🤪 🤪


Dla mnie To Oliwka mogla by byc juz z Nami. 🙂 najgorzej to sie obawiam tych ostatnich tygodni. Znając mnie to po nocach nie będe spała i czekała na poród zniecierpliwiona żeby juz przytulic swoja niunię 🙂


też nie mogę się doczekać kiedy przytulę maleństwo 😆....a ostatnio jak pomyślałam o porodzie to zalała mnie fala gorąca ... ZE STRACHU !!! 😮 🙃 no ja nie wiem co sie ze mną dzieje hehe....
Jestem taka szczęśliwa że aż mnie rozpiera 🤪 a za chwilę ogarnia mnie strach czy ja sobie poradzę z moim "stadem" - już sama siebie nie rozumiem hehe....
Madalena Kubuś śliczny chłopczyk - jak aniołek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
aniolek82 a dlaczego ruda?
Hehe bo Aniołek ma schizę 🤪 🤪 🤪


he he he 😁 No własnie chyba Martusia ma rację, bo ja blondynka a krzysiu ciemny blondyn takze chyba rude nie powinno wyjść 🥴 A rude dzieci budza we mnie jakies takie dziwne uczucia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...