Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziekuje Wszystkim za odpowiedzi na moje pytania 🙂 Odrazu mi lepiej 🙂 Niektóre jestescie bardzo pewne co do imion dla swoich dzieci :P Ja chciałam Lene , ale teraz jeszcze mi sie zaczelo podobac imie Roksana 🙂 I nie wiem sama juz 😞 .. :P Wczoraj pobuszowałam troszke po internecie i kupiłam posciel dla malutkiej do łożeczka i wozeczka 🙂 i sobie poduszke dla kobiet w ciazy taka dłuuuga 🙂 i dobra jest na kregosłum i jak sie spi na boku to brzuszek podtrzymuje 🙂 Podobno jeszcze nie wyprobowalam :P a wy? Robicie juz jakies zakupy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia ja łóżeczko i ubranka mam po synku pościel niby też ale zakupię nową. Wózek dostanę od szwagierki. Ale i tak jeszcze dokupię nowe ciuszki. Postanowiłam co miesiąc zamawiać na all. Obecnie kompletuje wyprawkę do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
melduje się że jestem już w domku i leże sobie przed kompem czytając was.Byłam dziś w sklepach pooglądać wózki i powiem wam że ten JEDO FYN to jednak nadal mój numer jeden,chyba właśnie na niego się zdecydujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Mapa Ty faktycznie brzusio masz malusieńki 🙂 Ile przytyłaś?? chyba niewiele


Daniela ja w 20tc byłam na zero kg 😉
Bo w I trymestrze schudłam 3 kg, do 20tc przytyłam 3 kg.
Prawie miesiąc się już nie ważyłam ale podejrzewam, że jakieś kolejne +/- 3kg.
Jak wrócę do domku to sprawdzę 🙂


aniolek82 Ty też niezła Laseczka jesteś 🙂

pOxia ja na razie nic nie kupowałam.
No poza koszulami do karmienia.
W najbliższym czasie planujemy wózek 🙂
A tą poduchę podłużną-rogala też mam ale u mnie się nie sprawdziła
wygodniej mi ze zwykłą między nogami 🙂
Może dla Dzidziusia bardziej się przyda, bo też ma taką funkcję a jak nie to sprezentuję komuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pOxia nie masz sie czym martwic,to dobrze ze maluszek sie tak rusza.
Mój skarbeczek tez ostanio jest bardzo aktywny,nawet nie pozwala mi sie połozyć bo tak kopie 🙂
Pytałas czy kupujemy juz cos ,ja powoli tak,przed chwilka zrobiłam porzadek ciuszków,które dostałam.I jeszcze mam cos dostać.
Wczoraj kuzynka przywiozła mi książke Ciężarówką przez 9 miesięcy,zaczęłam ja przegladac i bardzo fajna 🙂
jola ja tez dałam za przewijak 47 zł,ale bez przesyłki.Kupiłam taki,żeby pasował do łózeczka.
karolcia dobrze,że juz wróciłaś 🙂
paninka fajnie,że wyjazd ci sie udał 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Jejku a ja nadal nie ma pojecia jaką furę kupic mojej Oliwce 😞 😞 😞 😞 Normalnie ma pustkę w glowie 😞


ja tez mam taki sam dylemat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
Jejku a ja nadal nie ma pojecia jaką furę kupic mojej Oliwce 😞 😞 😞 😞 Normalnie ma pustkę w glowie 😞


Nie przejmuj sie 🙂 Ja tez dalej sie zastanawiam :P i juz niby jestem przy kupnie, ale zawsze jest to ale :P ... Ja na allegro znalazlam Raf-Pol ... nawet nawet 🙂 zobacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Paninka 😞 😞 nie doszły Twoje fotki 😞 możesz spróbować jeszcze raz?
[email protected]


Moze tak jak ja, za pierwszym razem pomyliłam adres i poszly do kogos innego 😜 😜 😜 😜 😜


😞 kurcze a tak mnie korciło, żeby zobaczyć w całej okazałości naszą Paninkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0ksia ja kupiłam już wózek- Jedo Fyn 4ds Freeline, Łóżeczko mam po starszej córci i zamówiłam pościel i materac nowy do łóżeczka. Kupiłam też kilka ciuszków jak się dowiedziałam że będzie dziewczynka. Obecnie szukam przewijaka i pozytywki do łóżeczka
Malstep i Mapa a Wy kupujecie nowe Jedo??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Paninka 😞 😞 nie doszły Twoje fotki 😞 możesz spróbować jeszcze raz?
[email protected]


Moze tak jak ja, za pierwszym razem pomyliłam adres i poszly do kogos innego 😜 😜 😜 😜 😜


😞 kurcze a tak mnie korciło, żeby zobaczyć w całej okazałości naszą Paninkę 🙂


nie ma co ogladac 😉 😉 😉 ( a moze powinnam napisac ze jest duzo do ogladania ale nikoniecznie ciekawego 😁 😁 ) wyslalam jeszcze raz mam nadzieje ze teraz skutecznie...

a jesli chodzi o wage to mi dzisiaj sie plakac zachcialo 🤢 ja 18 na plusie....jak tak dalej pojdzie to do 30 dobije...zaczynam sie martwic...w poniedzialek mam wizyte musze pogadac z lekarzam czy to normalne 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Już po wizycie 🙂 Nadal nie wiem co z cytologią bo jutro dopiero będą wyniki 😞 Mam dzwonić. Jeżeli chodzi o Małą, to wszystko jest dobrze 🙂 Bytuje sobie już główką do dołu i nawet nie dała sobie zmierzyć jej obwodu, bo schowała ją za kość łonową........ 😮 🤢 Ale wg dzisiejszego usg wychodzi 24 tydzień 🙂
Pan doktor chciał mi dać czekoladę w prezencie, bo w końcu (jak to określił) po 5 miesiącach przytyłam 2 kg...odmówiłam oczywiście tej słodkości, bo puściłabym mu pawia na środku gabinetu 🙂
Nie mam żadnego zdjęcia Małej, bo buźki nie pokazała... a z drugiej strony nie chciałam specjalnie dla zobaczenia buźki naświetlać jej tym usg dłużej... w końcu i tak co miesiąc mi robi usg....
Mam tak jak podejrzewałam jakąś małą infekcję w pochwie i dostałam globulki Gynalgin oraz coś jeszcze, ogólnie mam 3 globulki naraz 🤪 😮 🤢sobie wieczorem aplikować.....masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka a czemu taka smutna na tym zdjęciu??? Powinnaś się cieszyć że tak kwitnąco
wyglądasz 🙂

Ps. jesteś podobna to taty. Córeczka tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka....... tak miałam wielki nalot któregoś dnia chrabąszczy na balkonie......... masowo popełniały samobójstwo waląc z wielką siłą swoimi cielskami o szybę 😮 🤢 Wpadłam na pomysł, co by Twojemu M te zdechlaki, które zamiatałam rano z balkonu wysłać, jako deser dla ptaszników 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...