Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Magda nózka juz prawie jak nowa. Mężuś sie spisał. Hehe Manchester wygrał wczoraj 4:1 to i mi nagroda się dostała hihi 🤪 🤪 🤪

pOxia nie martw się są dziewczyny które poprostu maja tendecję do rozstępów. Widzisz ja akurat jestem z tych co nie mam. Jestem w trzeciej ciąży, w każej sporo tyje bo 20kg, a nie mam ani jednego rozstępu. Ja używam kremu Prefecta Mama firmy Dax Cosmetics. Jeszcze jedno w ciąży trudno zająć sie rozstepami juz istniejącymi. Skóra wciąż się rozciąga i jest to jak wojna z wiatrakami. Lepiej zająć sie profilaktyką. A tymi co powstały zajmniesz się jak zaczniesz wraccać do formy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mapa co do wieku obstawiam jakieś 8 max 9 miesięcy. Potem dzidziuś jest już dość duży i potrafi siedzieć. Pozatym nózki ma długie i jest to dosć niewygodne bo te foteliki montowane są tyłem do kierunku jazdy. Bazy Iso-Fix to nie jest to samo co adapter do stelaża wózka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadam powiedzieć dzień dobry 🤪 🤪 🤪 🤪
i wybywam na spacerek z moją marudą heheh 🙃
Cieszę się że dużo buziek mamy już na naszej stronce - miło Was wszystkie widzieć 😜
Witam nową mamusię
Gratulacje po wizytach 😁
Wszystkim miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
mapa Mysle ze to zależy od producenta fotelika ... niektorzy maja od 0-6 mies niktozy od 0- 11 kg. Wiec różnie to bywa.
Nie patrzyłabym na kilogramy. Moja Majka miała 14 miesięcy kiedy ważyła 11kg. A w takim foteliku nie jeździła już od 8 miesiąca, bo miała za długie nogi i cały czas opierała je o siedzenia samochodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ok. Ale ta pogoda mnie denerwuje. Wybrałabym się z synkiem na spacerek ale jest zimno a on ma katarek i trochę się boję, że się rozchoruje. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do tych moich rozstepow to w sumie racja 🙂 kiedys i tak nie beda tak bardzo widoczne 🙂 Tendencje do nich mam po mamie, chociaz ona podobno nie smarowala sie zadnymi kremami :P .. Teraz powinnam sie raczej troszczyć o Malutka, a siebie odstawic troszke na bok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Bazy Iso-Fix to nie jest to samo co adapter do stelaża wózka.


wiem wiem, to są dwa osobne pytania 😁
O przepraszam Mapa nie zrozumiałam hihi blondynka 🙂 Wiesz nigdy nie korzystałam z adapterów, jakoś nie było mi to potrzebne. W sumie stwierdziłam ze jak mogę wsadzić stelaż do bagaznika, to mogę i gondolę. Wiem, że jest taki system, że wozi się dzieci w fotelikach na stelażu wózka. Mnie to jakoś nie przekonuje. W gondoli znacznie wygodniej.
Co do bazy. Z Emilką miałam fotelik z bazą, nie było to iso-fix (hehe nie te czasy). Wiesz jak dla mnie to róznica taka sobie. No fakt wkładałaś fotelik, klick i już. Ale cały czas to miejsce w samochodzie było zajęte (bo cały czas była tam zamontowana baza). Z Majką miałam fotelik bez bazy. I mówię ci czas wpinania i wypinania dziecka w sumie tyle samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamiśki 🙂

buźki macie śliczne miło wiedzieć z kim się rozmawia 🙂
marta dobrze że z nogą lepiej 🙃
p0xia mi w ciąży się rozstępy jeszcze nie pojawiły ale za to mam spory dorobek z dzieciństwa 🤢 ja stosuję zwykłą oliwkę a wcześniej brałam tabletki napar z wiesiołka podobno uelastycznia skórę tylko że przestałam brać bo któraś z mam powiedziała że może spowodować poronieina 🤢 a zapominam spytać lekarkę ale jutro postaram się pamiętać i zapytam co ona o tym sądzi bo moja szwagierka te tabletki brała i nie pojawił się jej ani jeden rozstęp a też ma z dzieciństwa.
życzę powodzenia na dzisiejszych wizytach 🙂 ja mam jutro a dziś zrobiłam badanie krwi i moczu tak na wszelki wypadek by się upewnić że żadnej infekcji nie mam 🙂
ostatnio pisałam że chcę pracować do połowy lipca ale od kilku dni jestem wykończona na maxa, plecy to mnie nie przestają boleć a brzuch boli coraz częściej do tego rozwolnieine może się zatrułam a może to normalne objawy 😮... zobaczymy co mi jutro lekarka powie 🤢

miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
U mnie ok. Ale ta pogoda mnie denerwuje. Wybrałabym się z synkiem na spacerek ale jest zimno a on ma katarek i trochę się boję, że się rozchoruje. 😞
No u nas niby słonko ale tez zimno. A Majka juz zakłada czapkę i mówi papa. Hehe....
I wytłumacz tu....
A mnie właśnie coś skurcze łapią, wiesz takie prądy. Chyba dziś znów odpoczynek na maksa 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia nie martw się ja po pierwszej ciąży dostałam rozstępów wokół pępka bo tam mi się najbardziej rozciągnęła skóra. Wiesz ja całe życie chudzinka byłam tylko w ciąży dobrze wyglądam 🙂 I teraz brzuszek rośnie mi szybciej i też obawiam się, że dojdą kolejne kreski. I cały czas stosuje kremy tylko może nie systematycznie bo ja taką mam naturę. Nawet witaminy często pomijam 😞 Ale ja się tym nie przejmuję, mój m tym bardziej 🙂 Kocha mnie taką jaką jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HaHa 🙂 No tak to najwazniejsze 🙂 ze mezczyzni nas wspieraja :P mnie nie do konca bo jak narazie jest w angli.. zarabia pieniazki ... wraca na poczatku lipca dopiero pojechal poczatkiem lutego 😞. Ale prze telefon zawsze mnie wspiera 🙂 Ja rozstepów mam peeeło :P biodra, uda piersi .. gdzie to tylko mozliwe ...
My zmykamy zjesc jakies sniadanko 🙂 Miłego dnia !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
A ja jak posmaruje raz dziennie to jest dobrze 🙂 Najczęściej przed snem 🙂
Hehe to i tak jesteś lepsza ode mnie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta dziękuję-oklaski FY 😘
Mi też się wydaje, że adaptery to zbędny wydatek,
a jak nam będzie ich brakować to się dokupi 😉
A baza I-F mnie interesowała pod kątem bezpieczeństwa...
ale ta cena jest rozbrajająca.


Anya ja słyszałam, że wiesiołek czasem jest polecany kobietom po 35-37 tc
po to by nie przenosić ciąży...
Także chyba ma jakieś działanie niewskazane na naszym etapie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczęta 🤪 🤪
nie było mnie tak baaaaaaaaaaaaardzo długo ponieważ już przed Świętami wyjechaliśmy nad morze szykować nasz obiekcik w Łebie do sezonu ☺️ ☺️ troszkę pracy było ale zdążyliśmy się szybko uporać także po Majóweczce już jestem 😎 😎 pogoda była piękna i słoneczna, jednak szalenie zimno ok 5/7 stopni także bez szaleństw... 😮 oczywiście uskuteczniałam spacery brzegiem morza, ale przy tej temperaturze nie należało to do największych przyjemności, zwłaszcza, że żadna kurtka już mi się na brzuszku nie zapina - hahahahaa 😁 🤪 😁 także miałam na sobie sweter i bluzę i czułam się jak Buli 😜
Dzidzia w jak najlepszym porządku, do lekarza idę we wtorek - myślę że będzie ok 😁 kręci się nie miłosiernie, to w prawo to lewo, to podpływa do góry - hahaha super!! a brzuszek wystrzelił mi tak z tydzień temu - teraz wydaje mi się że już widać że jestem w ciąży, ponieważ nawet nasi Majówkowi Goście zauważyli, także coś w tym musi być 😁 planuje sobie kupić jakieś szersze ciuszki, bo obecnie wybór garderoby mam już niezbyt duży 🤔 jak do tej pory mieściłam się we wszystkie moje rzeczy z przed ciąży 🤪 tylko brzuszek mi idzie, a ogólnie raczej nie tyję i nie gromadzę zbędnej tkanki tłuszczowej 🙃 jak na razie na wadze mam +6kg także chyba najgorzej nie jest (przynajmniej tak myślę) 😜 czuję się dobrze, jak cały przez cały czas ciąży - kompletnie nic mi nie jest 😁 także ta ciążą jak na razie to sama przyjemność hihihihiii 🤪
pozdrawiam Was gorąco 😘 😘
Miłego dnia SŁODKIE BRZUSZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzusie

U nas dzisiaj słoneczko i cieplej niż wczoraj. Koszystam z pogody i piorę, pościel tez się wygrzewa na słonku. Śniadanko zjedzone. Teraz czas do pracy

Co do rozstępów ja smaruję się normalnym balsamem, po 1ciąży mam ich niewiele jednak najwięcej wokół pępka bo miałam kolczyk i dziurka po nim się rozciągnęła 🤢 😞
p0xia może masz słabe napięcie skóry? może od środka spróbuj ją nawilżać, pij dużo wody niegazowanej. Oliwka tez pomaga bo mocno natłuszcza skórę. Zresztą te rozstępy to kwestia naszej skóry, genów itp.

k8_online gdzie ty na tak długo wybyłaś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Brzuszki!!!
widze ze pisalyscie o rozstepach...ja mam troszke ich po wewnetrznej stronie ud ale sa stare z okresu dojrzewania...jak na razie odpukac zadnego nowego nie mam. prawie codziennie ☺️ smaruje sie oliwka w zelu johnsona na mokre cialo ( moim zdaniem ona duzo lepiej nawilza niz zwykla oliwka ) a ze skoczylo mi juz baaaaardzoooo duzo kilogramow wiec moge sadzic ze jest skuteczna.....mam nadzieje ze juz tak zostanie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...