Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Paninka a czemu taka smutna na tym zdjęciu??? Powinnaś się cieszyć że tak kwitnąco
wyglądasz 🙂

Ps. jesteś podobna to taty. Córeczka tatusia 🙂


wiem, wszyscy mi mowia ze wyprzec sie mnie nie moze 😁 😁 😁 a zdjecie bylo z zaskoczenia bo nienawidze pozowaqc, nie umiem i krepuja mnie zdjecia od zawsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja też będę kupowała Jedo Fyn 4DS 🙂
Najpierw zobaczyłam na allegro, potem jak byłam w Polsce poszłam do sklepu i popróbowałam i ten mi najbardziej pasował. Więc w czerwcu jakoś będę zamawiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Paninka....... tak miałam wielki nalot któregoś dnia chrabąszczy na balkonie......... masowo popełniały samobójstwo waląc z wielką siłą swoimi cielskami o szybę 😮 🤢 Wpadłam na pomysł, co by Twojemu M te zdechlaki, które zamiatałam rano z balkonu wysłać, jako deser dla ptaszników 🙂


dziekuje Ci kochana ale ptaszniki musza zywy pokarm dostawac bo one nie widza tylko wyczuwaja wibracje... i przeciwnik musi sie ruszac zeby byc zjedzonym 😁 ale jeszcze raz dziekuje za checi 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowo Paninka... Miny jak agenci NCYS 🙂 Swoją drogą, twój Tato przystojny facet 🙂 I pomyśleć, że mój M zbliża się do czterdziestki i będzie miał dzidziusia, a Twój tato wnuczątko 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie dziś zgaga męczy, normalnie aż mi buzuje w brzuchu bleee.......... Nic w sumie takieo nie jadłam dziś.. ale może to z nerwów przed wizytą u gina????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Fajowo Paninka... Miny jak agenci NCYS 🙂 Swoją drogą, twój Tato przystojny facet 🙂 I pomyśleć, że mój M zbliża się do czterdziestki i będzie miał dzidziusia, a Twój tato wnuczątko 🤪


wczesnie sie o mnie postaral to teraz wczesnie dziadkiem bedzie ( chociaz mimo ze widze ze sie cieszy to czasam mowi ze juz stary jest ) w styczniu 42 lata skonczyl ale zachowuje sie jak 30 latek 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Fajowo Paninka... Miny jak agenci NCYS 🙂 Swoją drogą, twój Tato przystojny facet 🙂 I pomyśleć, że mój M zbliża się do czterdziestki i będzie miał dzidziusia, a Twój tato wnuczątko 🤪


Foga mój mąż w tym roku magiczne 40

Paninka no to faktycznie młody dziadziuś będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga to dobrze,że z dzidzunia wszystko dobrze.Mnie tez starsznie męczy zgaga 🥴
I chce mi sie cos mega kwaśnego,zjadłam jabłko,ale nie było za kwaśne.
Paninka na prawdę,masz młodego tatusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo Daniela a umiesz śpiewać piosenkę... 40 Lat Minęło!!!! jak nie to musisz się podszkolić 🙂 i dla mężulka w dzień urodzin zaśpiewać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Paninka a ja Ci zazdroszczę figury klepsydry 🙂 ja to od zawsze chuderlak jestem i tylko w ciąży dobrze wyglądam 🙂


ja przed ciaza wygladalam tak
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/5e019cda/sdc12272.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-05/5e019cda.jpg[/IMG][/URL]
teraz jestem plus 18kg 🤢 mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze wrocic do poprzedniej figury bo ni eliczac brzuszka bardziej sie sobie wczesniej podobalam ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Paninka a ja Ci zazdroszczę figury klepsydry 🙂 ja to od zawsze chuderlak jestem i tylko w ciąży dobrze wyglądam 🙂


ja przed ciaza wygladalam tak
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/5e019cda/sdc12272.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-05/5e019cda.jpg[/IMG][/URL]
teraz jestem plus 18kg 🤢 mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze wrocic do poprzedniej figury bo ni eliczac brzuszka bardziej sie sobie wczesniej podobalam ☺️ ☺️


Etammmm!!!! zobaczysz jak bobasek się urodzi to tak da Ci czadu, że zanim się obejrzysz to kilogramy same spadną!!! A i za wszelką ceną staraj się długo karmić piersią to też skutecznie pomaga w gubieniu kilogramów po ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Paninka napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Paninka a ja Ci zazdroszczę figury klepsydry 🙂 ja to od zawsze chuderlak jestem i tylko w ciąży dobrze wyglądam 🙂


ja przed ciaza wygladalam tak
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-05/5e019cda/sdc12272.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-05/5e019cda.jpg[/IMG][/URL]
teraz jestem plus 18kg 🤢 mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze wrocic do poprzedniej figury bo ni eliczac brzuszka bardziej sie sobie wczesniej podobalam ☺️ ☺️


Etammmm!!!! zobaczysz jak bobasek się urodzi to tak da Ci czadu, że zanim się obejrzysz to kilogramy same spadną!!! A i za wszelką ceną staraj się długo karmić piersią to też skutecznie pomaga w gubieniu kilogramów po ciąży 🙂


tak wiem i tym sie pocieszam... a piersia chce karmic nie dla moich kilogramow tylko dla dobra mojej coreczki 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejjjjjj czemu ucięłaś 😉 buziaka 😞 aszzzz Tyy 🙂

Może te drugie zdjęcie było by lepiej widoczne na stronce w galerii ale ucięłaś buzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
madalena20 napisał(a):
ejjjjjj czemu ucięłaś 😉 buziaka 😞 aszzzz Tyy 🙂


nie ucielam tak specjalnie kiedys bylo zrobione bo tak najladniej wychodze na zdjeciach 🤪 😁 😁 😉


No wiesz!!!! Nie wiem czemu Ty masz kompleksy. A te twoje włosy to naturalnie czarne czy farbowałaś????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka Wiesz co szkoda, że tu teraz z nami nie ma Marty ona by Cię postawiła do pionu tak jak dzisiaj mnie !!! A Tobie kopniak też się należy za te kompleksy!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...