Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

czesc dziewczyny
Przede wszystkim gratuluje zdrowych dziedziaczkow mamom ktore miały wczoraj wizyty.
Poxia nie jestes sama, mi na poczatku wyszedł jeden rozstep i miałam go przez miesiac, regularnie smarowałam oliwka. Potem jak grzyby po deszczu zaczeły wychodzic nowe wiec przerzuciłam sie na ziajke mam mia. Mam te razstepy po bokach brzucha jakby mi ktos łapy odcisnał 😁 teraz sie z tego smieje ale w swoim czasie doła miałam niezłego.
Ostatnio byłam na roczku u kolezanki synka i powiem Wam ze tak jej zbladły rozstepy ze sa mało zauwazalne.
Zmieniajac temat pogoda paskudna, a ja w niedziele wybieram sie na komunie i zapowiadaja deszcz. Tragedia bo nie mam zadnego eleganckiego plaszczyka w ktory bym sie zmiesciła. Na dodatek ma byc nie za cieplo wiec chyba bede zmuszona cos zakupic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a do mnie dzwonila kuzynka, dwa wielkie kartony samych ciuszkow mi naszykowala, ide odpalic auto a tu akumulator padl 😠 😠 😠 jak na zlosc zadnego chlopa w domu nie ma zeby mi podlaczyli...a tak mam chec poogladac te rzeczy 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online nie myśl, że się wywiniesz od wstawienia fotek na naszą stronkę!!!! hihihih 🙂 Dawaj na maila wyślij mi coś.

Ps. w takim tempie to chyba cały dzień będę zmywać te naczynia hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa mój m jak czasem zmywa naczynia i robi przerwy to zawsze mówi, że one muszą się namoczyć 😁 🤪 heheh tak jak by przez tydzień leżały w zlewie i pozarastały hehehe 🙂 ale wiesz jak faceci potrafią przebierać w słówkach żeby się wytłumaczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Hehe nieskromnie wspomnę że mam już 2387 postów 🤪 🤪 🤪


Martuś
to Ty jesteś poza konkurencją 🤪
W sensie-bezkonkurencyjna jesteś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamy po dosc długiej mojej nieobecności. Już dwa razy zasiadałam do kompa zeby napisac, ale zawsze coś przeszkadzało, a już w ogóle zdołowałam się jak przeczytałam, że są dziewczyny które tu zaglądają i znikaja i to jest podejrzane. Nie chcę wyjśc na taką, ja po prostu już chyba tak odzywac się będę, że tylko czasem coś napiszę. Tydzień zajęło mi nadrobienie zaległości. Obiecałam zdjęcia, ale i tak nie dałam rady. Trochę to niefajnie z mojej strony tylko, że ja nie mam możliwości zrobienia tego bez pomocy córki, a jej zwyczajnie nie ma. W domu jest raz, czasem dwa razy w miesiącu a zawsze mówi, że czasu mało na wszystko. Mam jednak nadzieję, że w końcu nam się uda.
Glukozę piłam po świętach. Smak był jeszcze do zniesienia, ale posmak.... 😲 Po godzinie spac mi się chciało, po dwóch pobrali krew i szybciutko do domu przyjechałam, bo z minuty na minutę coraz słabsza byłam. Spałam 2,5 godz potem połaziłam z godzinę po domu i znów na 1,5 zaległam. Cały dzień w łóżku, no jakby mi siły ktoś zabrał 🙂 Cukier na czczo wyszedł 130, po 2 godz 105. Powtórzyłam ten cukier i wyszedł ok, bo 66. Dziś mam wizytę, zobaczymy co lekarz powie.
Wszystkim życze zdrówka i mocno myślami jestem z Pati.
Witam równiez nowe mamy sierpnióweczki 🙂
Trochę ogarnę dom i wyszykuję się, bo o 14 jadę i wrócę pewnie na 21, więc już się o tej godz. nie odezwę. Tak jeszcze w miedzyczasie zaglądnę tutaj. Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka Ty jesteś usprawiedliwiona nie martw się, nie weźmiemy Cię za intruza. Ale nie ukrywam ja czuję się odpowiedzialna za dane naszych wszystkich koleżanek, które zaufały mi i pozwoliły zamieścić je na naszej stronce sierpnióweczki 🙂 Dlatego czuwam na straży i jeśli ktoś wyda mi się podejrzany to na pewno go przegonię!!! Wczoraj np. tak właśnie zrobiłam. Niejaka magda08 jakiś czas temu uaktywniła się na forum brzuszek.net to było akurat jak ujawniłam stronkę sierpnióweczki. Zarejestrowała się a ja ją aktywowałam. Ale teraz widzę, że nie słusznie bo do tej pory nic nie pisze tylko od czasu do czasu wchodzi na naszą stronę. Więc nie pozostało mi jak dać jej bana. Teraz nie może się zalogować i nie ma podglądu do stronki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki 🙃 Ale się dziś wyspałam, normalnie błogostan hehe.
Magda Strażnik z Ciebie normalnie 😆 🤪
Też idę pomoczyć trochę moje naczynia i ogarnąć.. A potem skocze po badania, chodź nie wiem czy wszystkie dziś będą, bo robiłam i RH i HBS i resztę innych. A na te się podobno czeka dłużej, a Pani w przychodni mi powiedziała, że jutro, więc nie wiem ... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia widzę, że polubiłaś nasze forum, więc może zapraszam Cię na naszą stronę.
www.sierpnioweczki2011.npx.pl tam znajdziesz ćwiczenia dla kobiet w ciąży i nie tylko.
Musisz się zarejestrować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie i Maluszki

Kilka dni mnie i nie było i ponad 150 stron do nadrobienia 🤪 🤪
Postaram się, w miarę możliwości, przeczytać 🙂

Byłam wczoraj u ginekologa, Liwcia rośnie zdrowo, waży 765 g, czyli całkiem nieźle. Chyba nie lubi być fotografowana bo nie chciała ładnie zapozować do zdjęcia 😉 Termin porodu wg usg znowu na 16 sierpnia (chyba chce się urodzić w tym samym dniu co jej przyszły chrzestny 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga ostatnio pisałaś, że męczy Cię strasznie zgaga!!! Może spróbuj zastosować coś takiego, sama niedawno na to wpadłam przeglądając neta.
http://gaviscon.pl/pregnancy/index.php
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena20 właśnie przed świętami jakaś dziewczyna nowa sie pojawiła ale nic a nic o sobie nie napisała.Tez mi to do myślenia dało, nie chce zawieśc Waszego zaufania za które dziękuję. No i ja tez się ujawniłam przed uaktywnieniem stronki i pomyślałam, że to troche nie w porządku, ale zdobyłam sie na odwagę, bo i tak odwlekałam to od lutego. Nie pomyślałam nawet, że kontakt z Wami będzie tak pomocny nawet, tylko czytając Was. Raz jeszcze dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agat19 napisał(a):
A ja własnie zakupiłam stanik do karmienia 🙂
Hehe ja właśnie kupiłam dwa, ale nie do karmienia hehe tylko zeby ładnie wyglądać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...